İçeriğe Yönlendir

Reno - Oyak İndirimi Ve Kampanyası Hakkında

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Aytaç Akyel

Sadece captur uygun görünüyor diğerlerinin fazla cazibesi yok gibi

Yorum bağlantısı
Yusuf Koç

Fluence bayi fiyatından yaklaşık 20 bin TL daha uygun, acep nedendir :unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir

fluence nin full versiyonu o. malum fuluenceye 90.000 tl vermez kimse ellerinde kalmistir

Yorum bağlantısı
Yusuf Koç

Full versiyonda 23.700, baz versiyonda 18.200 fark var, ellerinde kalmış olsa bayi fiyatını da düşürmez mi aynı zamanda? Fluence'in üretimi sonlanacak diye söylentiler de var!

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

asker olup yada bu reno -oyak (askeriye) kampanyasında detaylı bilgisi olan var mı?

fluence ve megane sw (tourer mı ne) için. 20 bin tl faizsiz kredi ( 36 ay denilmiş) ve extreme fluence için galiba (ki reno sitesinde dci olan 42 den başlıyor) 35 bin tl gibi bir fiyat söylenmiş.(!) amcam asker ve babam adına araba olma durumu var. bu alınan araç yani asker amcam alınca hemen bize satabiliyor mu? ve reno sitesinde 16bin tl için 12 ay sıfır faiz derken asker amcama 36 ay 20bin tl sıfır faiz mi veriyor. ve yine aynı şekilde bu krediyi illa amcam mı çekiyor. yani amacam çektiği krediyi eğer amacamın renodan 20 bin tl 36 ay faizsiz ve 35 bine aldığı arabayı daha sonra faiz ve araba bize geçecek şekilde bir yol var mı?

şöylede denebilir asker amcama tanılan ayrıcalıklarla bize araba almanın yolu var mı? (kerdi ve araç amcamdan bize devredilecek şekilde)

Mustafa;

Kampanya dan sadec Oyak üyesi olan personel faydalanabilir. Krediyi amcan çekecek ve araç onun adına olacak. Krediyi kapatmak kaydı ile satışı babanın adına yapabilir.

25000 tl ye kadar 12 ay sıfır faiz 2083,3 tl taksit

40000 tl ye kadar da 6 ay sıfır faiz 6667,7 tl taksit.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Söylenti değil. Megane geri geldi

Fluence bitti

fluence çirkindi zaten ya.nerde megane 2 nin güzelliği nerde flu.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Fluence Touch Otomatik opsiyonsuz benzinli 57700 tl

Dizel 61100 tl

Talisman 1,5 dci başlangıç 91300 1,6dci en opsiyonlusu 122850 

Hepsi için en erken teslim Haziran

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Fiyatları nereden bakıyorsunuz bilmiyorum ama mümkünse bu 2 aracın fiyatı nedir?

Fluence Business 1.5 dCi 85 bg

Megane HB Authentique 1.5 dCi 85 bg

Fluence Businnes yok Touch ve Icon var 1,5 Touch 90 ps 61100 tl

Megane de authentique yok joy ile başlıyor. 1,5 dci 90 ps joy 64 800tl

Yorum bağlantısı
Misafir

Soyle anlamlandiramadigim bir durum var. Gecen yil 52.000 TL olan Clio bu yil 59.000 TL. Ayni paket.

Bir yilda 7000 TL

Bu nasil enflasyondur?

Yazik...

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben Clio yu alırken Oypa indirimli fiyatını da sordum. Ben 40.000 Tl ye aldım. Oypa indirimi ile 43.500 Tl ye geliyordu.. Yani araç alınacaksa mutlaka yıl sonu kampanyalarından alınmalı kanımca..

Yorum bağlantısı
Yusuf Koç
(düzenlendi)

:)

tarihinde Yusuf Koç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Reha Demirbaş

Clio Sport Tourer  Icon 1.5 90 BG Edc şanzımanla birlikte 63.100 gibi bir fiyata denk geliyor. Ancak fiyat konusunda büyük çelişki yaşıyorum.

Aracın şuan liste fiyatı 76.100 TL. Araç hakkında görüşlere açığım.

Yorum bağlantısı
Reha Demirbaş

clioya 63.100 vermek :unsure2:  :unsure2:  :unsure2:

Sırf dizel-otomatik ikilisi için. Ancak dediğiniz gibi kime sorduysam Clioya o paralar çok dediler beni de soğuttular açıkçası. Birde burada sorayım dedim ki ilk tepki aynı tepki Clio ve 60 bin tl :)

Yorum bağlantısı

Sırf dizel-otomatik ikilisi için. Ancak dediğiniz gibi kime sorduysam Clioya o paralar çok dediler beni de soğuttular açıkçası. Birde burada sorayım dedim ki ilk tepki aynı tepki Clio ve 60 bin tl :)

O söyleyen arkadaşlarınız size 60 bine dizel, otomatik sıfır şu araç alınır dediler mi? Diyemezler yada demedilerse kendi zevklerine göre biraz bilmeden konuşmuşlar. Piyasadan bi haberler sanırım.  ;) Alınır, mis gibi binilir..  :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Clio Sport Tourer  Icon 1.5 90 BG Edc şanzımanla birlikte 63.100 gibi bir fiyata denk geliyor. Ancak fiyat konusunda büyük çelişki yaşıyorum.

Aracın şuan liste fiyatı 76.100 TL. Araç hakkında görüşlere açığım.

Seat ibiza 1.4 tdi dsg 65 bin listede mesela.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Reha Demirbaş

O söyleyen arkadaşlarınız size 60 bine dizel, otomatik sıfır şu araç alınır dediler mi? Diyemezler yada demedilerse kendi zevklerine göre biraz bilmeden konuşmuşlar. Piyasadan bi haberler sanırım.  ;) Alınır, mis gibi binilir..  :)

Farklı seçenek sunabilen yok. Ama alınmaz. Araç donanım olarak çok tatmin edici ayrıca. O paraya ikinci el araç öneriyorlar bir üst segment. Benim esas bu konuda acele etmemem bir makyaj söylentisi çıktı ortaya Clio için ve bu kampanyadan gelecek aracın makyajlı mı yoksa makyajsız mı geleceği belirsiz teslimat mayıs ayında olacak. Bu durum olursa aldıktan pişman olabilirim diye bile bile lades yapmak istemiyorum şuan.

Ne seçenek sundular? Varmıymış o paralara 0 km dizel otomatik?

Bahattin bey sorun orada başlıyor zaten. İnsanların çoğu Clio'ya o para verilmez dese de bir alternatif sunabilen yok. Ha ben aracı beğeniyorum tipi güzel donanım olarak oldukça tatmin edici. Motor ve şanzıman ikilisinide araştırdım iyi tepkiler almış insanlar. Elbette sorun yaşamayan da yok değil.

Seat ibiza 1.4 tdi dsg 65 bin listede mesela.

Evet ibiza ve rapid'e de baktım. Ancak Clio şuan ki kampanyası ile gerçekten alınabilir olmasına rağmen makyaj olayını öğrenmeye çalışıyorum ama net bilgi edinemedim.

Yorum bağlantısı

Şuanki güncel liste fiyatları. En yüksek Clio gibi görünüyor ama özellik bakımından diğerlerinden oldukça zengin. Ek olarak otomatik vitesi bulunmayan modellerde eğer olsa isi otomatik farkı yaklaşık 10.000 Tl olacaktı. O zaman fiyatlar kafa kafaya oluyor hemen hemen.. 

Clio da makyaj için bi söylenti var ama henüz resmi kaynaklardan bir bilgi yok. Bu sebeple Mayıs  a kadar makyajlanmaz diye düşünüyorum. Kaldı ki makyaj alırsa fiyatları da değişir..

a4cc6e65f7605960cbd8b5c46cef052a.jpg

Yorum bağlantısı
Reha Demirbaş

Şuanki güncel liste fiyatları. En yüksek Clio gibi görünüyor ama özellik bakımından diğerlerinden oldukça zengin. Ek olarak otomatik vitesi bulunmayan modellerde eğer olsa isi otomatik farkı yaklaşık 10.000 Tl olacaktı. O zaman fiyatlar kafa kafaya oluyor hemen hemen.. 

Clio da makyaj için bi söylenti var ama henüz resmi kaynaklardan bir bilgi yok. Bu sebeple Mayıs  a kadar makyajlanmaz diye düşünüyorum. Kaldı ki makyaj alırsa fiyatları da değişir..

a4cc6e65f7605960cbd8b5c46cef052a.jpg

Clio Sport Tourer kampanya ile 63.000 liraya denk geliyor. Ancak makyaj olayı kafamı çok kurcaladı. Araç için son başvuru tarihi 26 şubat. Mayıs ayında teslimat. Ve yılın ikinci yarısı makyaj söylentileri yerini bulursa üzüleceğim. Bu konuda vurdum duymaz da olamıyorum.

Yorum bağlantısı

Valla yukarıda belirttiğim araçlardan hemen hemen hepsi yakında makyaj alması beklenen modeller. Sadece Fabia yenilendi bildiğim kadar ile. Ayni hangisini alırsan al yaklaşık 1 sene içinde makyaj alacaktır tahminim.  ;)

Dediğim gibi makyaj aldığında 63 bin olan fiyat 73 bine çıkacaktır. Ek olarak o fiyata full dizel otomatik başka bir araç bulman imkansıza yakın gibi.  ;)

Yine de karar senin. :)  

Yorum bağlantısı
Reha Demirbaş

Valla yukarıda belirttiğim araçlardan hemen hemen hepsi yakında makyaj alması beklenen modeller. Sadece Fabia yenilendi bildiğim kadar ile. Ayni hangisini alırsan al yaklaşık 1 sene içinde makyaj alacaktır tahminim.  ;)

Dediğim gibi makyaj aldığında 63 bin olan fiyat 73 bine çıkacaktır. Ek olarak o fiyata full dizel otomatik başka bir araç bulman imkansıza yakın gibi.  ;)

Yine de karar senin. :)  

Siz araçtan memnun musunuz bu arada görüşleriniz nedir?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...