İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Araç İçi Eğlence Sistemim

Yasin Çelik

Recommended Posts

Burak Kılıç
Belkide ben yanılmış olabilirim :)

Resmini gönderdiğimden değil benim alacağım:) O bir Çinlinin taktığı farklı bir ürün.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Resmini gönderdiğimden değil benim alacağım:) O bir Çinlinin taktığı farklı bir ürün.

O zaman tamamdır sorun yok

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
siz insanı masrafa sokarsınız...

Herkezin var bir hobisi

:lol2:

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
çoook güzel olmuş :lol2:

ellerinize sağlık...

Ama şu an malesef bu güzellikten mahrumum ,Malum bir hırsızlık girişimi oldu ama çalamadan ben söktüm evde yatıyo şimdilik

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
Ama şu an malesef bu güzellikten mahrumum ,Malum bir hırsızlık girişimi oldu ama çalamadan ben söktüm evde yatıyo şimdilik

Birde otopark masrafı ekliycez sanırım üzerine:)

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
herkese çpk teşekkür ederim.

Bu arada En çok uğraştıran o minicik kameranın montajı oldu (kablo tesisatı)

Ne tür kablo kullandınız? biyerde mi yaptırdınız?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Ne tür kablo kullandınız? biyerde mi yaptırdınız?

Kablo kendi içinden çıkan mevcut,montajını kendim yapmıştım

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
Kablo kendi içinden çıkan mevcut,montajını kendim yapmıştım

Ben yine sizi rahatsız ediyorum ama, bu kameranın geri viteste çalışması için ne yaptınız? Park lambasına mı bağlanıyor bir ucu? Tam çözemedim.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Ben yine sizi rahatsız ediyorum ama, bu kameranın geri viteste çalışması için ne yaptınız? Park lambasına mı bağlanıyor bir ucu? Tam çözemedim.

şimdi park sensörü gibi geri vites lambasından bir elektirik alıyor ve kameraya bağlıyorsunuz Diğer detayları cihaz kendisi hallediyo ,Geri vitese geçtiğinizde cihaz otomatik olarak algılayıp kamera moduna geçiyo :D Du :D

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
(düzenlendi)
şimdi park sensörü gibi geri vites lambasından bir elektirik alıyor ve kameraya bağlıyorsunuz Diğer detayları cihaz kendisi hallediyo ,Geri vitese geçtiğinizde cihaz otomatik olarak algılayıp kamera moduna geçiyo :D Du :D

O zaman tahmin ettiğim gibi, CANBUS la algılıyor ve işleme sokuyor. Çok teşekkürler.

Ayrıca bence hırsızlar sizi yıldırmasın:) Çok güzel bir iş çıkarmıştınız.

tarihinde Burak K?l? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
O zaman tahmin ettiğim gibi, CANBUS la algılıyor ve işleme sokuyor. Çok teşekkürler.

Ayrıca bence hırsızlar sizi yıldırmasın:) Çok güzel bir iş çıkarmıştınız.

Yıldırdı zaten yıldıracağı kadar :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Burak Kılıç

Sonunda kavuştum sisteme. Fakat henüz taktırmadım. Kendim mi taksam diye düşünüyorum. Ama henüz panelin üst kısmını bile yerinden çıkaramadım, elimde kalcak diye korkuyorum. Boya yaptırmadan bi deniycem, güzel durmazsa bordo yaptırıcam. 50-80 TL arasında fiyatlar aldım boyama için. Bağlantıları yaparken dikkat etmem gereken birşey var mı?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Sonunda kavuştum sisteme. Fakat henüz taktırmadım. Kendim mi taksam diye düşünüyorum. Ama henüz panelin üst kısmını bile yerinden çıkaramadım, elimde kalcak diye korkuyorum. Boya yaptırmadan bi deniycem, güzel durmazsa bordo yaptırıcam. 50-80 TL arasında fiyatlar aldım boyama için. Bağlantıları yaparken dikkat etmem gereken birşey var mı?

yanlış bağlantı gibi bir sorun zaten imkansız sadece soketleri yerlerinde çıkartıp yeni yerkerine takacaksınız.

kendiniz takabilirsiniz ,sorun olmaz

Hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
yanlış bağlantı gibi bir sorun zaten imkansız sadece soketleri yerlerinde çıkartıp yeni yerkerine takacaksınız.

kendiniz takabilirsiniz ,sorun olmaz

Hayırlı olsun

Sonunda vakit bulup ön paneli söktüm. Fakat aldığım sistemin kablo giriş yerleriyle orijinal sistemin kablo giriş yerleri çok farklı. 2011 modelde değiştirmişler sanırım. Bir yolunu bulmam lazım yoksa bende satmak zorunda kalıcam. O kadar da sorduk 2011 uyumlu diye, herşeye "yes" dedikleri için herhalde ona da yes dedi bu Çinliler.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Sonunda vakit bulup ön paneli söktüm. Fakat aldığım sistemin kablo giriş yerleriyle orijinal sistemin kablo giriş yerleri çok farklı. 2011 modelde değiştirmişler sanırım. Bir yolunu bulmam lazım yoksa bende satmak zorunda kalıcam. O kadar da sorduk 2011 uyumlu diye, herşeye "yes" dedikleri için herhalde ona da yes dedi bu Çinliler.

Evet aynen böyle bir sorun var bu sorun ile ilgili resimler olan bir konum da var

çözüm olarak adaptör görevi gören bir soket yada benzeri bir şeyler olması lazım bir çözüme ulaşırsanız banada haber verin lütfen,bende bulabilirsem buradan zaten paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
(düzenlendi)
Evet aynen böyle bir sorun var bu sorun ile ilgili resimler olan bir konum da var

çözüm olarak adaptör görevi gören bir soket yada benzeri bir şeyler olması lazım bir çözüme ulaşırsanız banada haber verin lütfen,bende bulabilirsem buradan zaten paylaşırım.

Araştırıyorum

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=htt...280&bih=858

BUrdaki gibi birşey lazım ama nasıl olur bilmiyorum. Bugün bi Tuningciyle konuştum, adaptör bakın, bulamazsanız keserek yaparız dedi. 70 tl de fiyat verdi. Bir de Bağlarbaşında Refik Usta varmış, daha önce de methini duymuştum. Bi şekilde yapıcaz artık.

http://cgi.ebay.co.uk/PIONEER-Ford-Fiesta-...047883160736862

Bu uyar mı sizce?

tarihinde Burak K?l? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Çelik

Arkadaşlar bu cihaz satılıktır , ben bu cihazı bir arkadaşa satmış idi fakat onun aracının soket yapısı standart yapıdan farklı çıktı ve kullanamıyor.

Cihaz son derece temiz Türkçe menü ve Türkiye detaylı Gps mevcut satışta aciliyet söz konusudur.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

soket yapısı ile ilgili konu

http://www.otoclubturkiye.com/forum/2010-Ve-20...ta-t212807.html

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yasin Çelik
cok yakısmıs , güle güle kullanın

Teşekkürler ama artık kullanmıyorum :rolleyes:

Dahah farklı projelerim var takip edenler için yakında :police:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Emre Polat

Merhaba,kamera takmak için özel bir yol var mı aracın önünden arkasına kablonun gitmesi için kamerayı takıcam dışarıda kalıyor... birde kameranın elektriği özel bir yerden çekiliyormu acaba bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz....bir sıkıntım daha var.. ürünü bağladıktan sonra aracın ışıklandırma sistemini kontrol edemiyorum.... sadece kapılar içinmi kontrol bilgisi veriyor...aracım 2011 olduğu için soketler uymadı o yüzden merak ettim... ışıklandırma derkende.. ön yolcu tarafındaki torpido altında ışıklandırma vardı şimdi koyboldu.... bu konular hakkında bilginiz var....paylaşabilirseniz sevinirim... şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...