İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Araç İçi Eğlence Sistemim

Yasin Çelik

Recommended Posts

Yasin Çelik
[çok güzel olmuş eline sağlık yasin bey.maliyeti ne kadar oldu size.

Bana herhangi bir maliyeti olmadı

hediye geldi bende taktım :lol2:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

yasin abi yanlış anlamanı istemem amacım gerçekten çamur atmak falan değil ama bende böle şeye niyetlendim ne varki geçen hafta kia sorentoda böle bi sistemi inceledim marka kenwood ve türkiyede olmayan bi üründü ses tesisatı vs vs toplamda 3000 euroluk bi maliyeti olmuştu kendisine tv için nası dedim 5 para etmez dedi kendim gidip bizzat gördüm araç durduğu yerde bile net görüntü vermio yola çıktık hiç görüntü alamadık onu gördükten sonra bunlara olan hayallerim tamamen yıkıldı ve bi navigasyon dvd falan için değmiceni düşünmeye başladım çok güzel olmuş görüntü vs vs fotolara bayıldım ama bence o paralara değmez tabi sana hediye geldiği için bi lafım yok... sence bunun artısı eksisi ne ? konularınının arasında sende çinden gelen bi ekran daha vardı onun için ne diyosun veya başka ne tavsiye edersin ?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
yasin abi yanlış anlamanı istemem amacım gerçekten çamur atmak falan değil ama bende böle şeye niyetlendim ne varki geçen hafta kia sorentoda böle bi sistemi inceledim marka kenwood ve türkiyede olmayan bi üründü ses tesisatı vs vs toplamda 3000 euroluk bi maliyeti olmuştu kendisine tv için nası dedim 5 para etmez dedi kendim gidip bizzat gördüm araç durduğu yerde bile net görüntü vermio yola çıktık hiç görüntü alamadık onu gördükten sonra bunlara olan hayallerim tamamen yıkıldı ve bi navigasyon dvd falan için değmiceni düşünmeye başladım çok güzel olmuş görüntü vs vs fotolara bayıldım ama bence o paralara değmez tabi sana hediye geldiği için bi lafım yok... sence bunun artısı eksisi ne ? konularınının arasında sende çinden gelen bi ekran daha vardı onun için ne diyosun veya başka ne tavsiye edersin ?

Öncelikle Tv için bir şey söylemem zor çünki bende Tv çalışmıyor nedeni Tuneri yok .Bahse konu arkadaşınızın aracında sanıyorum tuner ile ilgili bir sıkıntı var yada TR için uyumsuz olan birşeyler var,Çünki eğer gerekli ekipmanlar tamamlandı ise Tv göstermeme giibi bir şansı olamaz. Bendeki Tv de çalışıyor fakat en ufak harekette frekans değişikliği nedeni ile bozuluyor ( bunun için de tuner gerekli) sanırım araç içi tv lerin tunerleri biraz farklı işliyor.

artı ve eksi olarak öyle pek aman aman bişi diyemiyeceğim

1) kozmatik görünüm

2) gps

3) dvd

4) daha yüksek ve kaliteli ses çıkışı

5) tamamen araç ile uyumlu

6) tunerde takarsam + Tv özelliği

bu arada çinden gelen ekran derken bende bir adet daha ( bundan farklı GPS dvd var ondanmı bahsediyoruz?

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Öncelikle Tv için bir şey söylemem zor çünki bende Tv çalışmıyor nedeni Tuneri yok .Bahse konu arkadaşınızın aracında sanıyorum tuner ile ilgili bir sıkıntı var yada TR için uyumsuz olan birşeyler var,Çünki eğer gerekli ekipmanlar tamamlandı ise Tv göstermeme giibi bir şansı olamaz. Bendeki Tv de çalışıyor fakat en ufak harekette frekans değişikliği nedeni ile bozuluyor ( bunun için de tuner gerekli) sanırım araç içi tv lerin tunerleri biraz farklı işliyor.

artı ve eksi olarak öyle pek aman aman bişi diyemiyeceğim

1) kozmatik görünüm

2) gps

3) dvd

4) daha yüksek ve kaliteli ses çıkışı

5) tamamen araç ile uyumlu

6) tunerde takarsam + Tv özelliği

bu arada çinden gelen ekran derken bende bir adet daha ( bundan farklı GPS dvd var ondanmı bahsediyoruz?

arkadaşın araçta tunner çıkışı gayet iyiydi abi hatta antenleri ön camın en üzerinede iki kısmada takılmış antenleri mevcut fakat yinede banamısın demiyo tabiki otobüslerdeki gibi görüntü beklemiyorum ama o kadar kötüde beklememiştim... bu sabah 2011 model 5,20d de baktım bu olaya onlarda haret halindeyken zaten göstermioda durduğu yerde bile tam bi netlik alamadık... eğer denediysen abi fotolarını çekersen bi görmüş olurum çünkü artık iyice merak konusu oldu bu bana uykularıma giriyo :)

çinden gelen dediğim dvd değil abi sende satılık olan bi ürün daha var onu biliyorum şu amerikadaki fordlara takılan ekranlardan bahsediyorum sen hatta takmışın onu... onun için ne diyosun ve türkçe olabiliomu o ?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
arkadaşın araçta tunner çıkışı gayet iyiydi abi hatta antenleri ön camın en üzerinede iki kısmada takılmış antenleri mevcut fakat yinede banamısın demiyo tabiki otobüslerdeki gibi görüntü beklemiyorum ama o kadar kötüde beklememiştim... bu sabah 2011 model 5,20d de baktım bu olaya onlarda haret halindeyken zaten göstermioda durduğu yerde bile tam bi netlik alamadık... eğer denediysen abi fotolarını çekersen bi görmüş olurum çünkü artık iyice merak konusu oldu bu bana uykularıma giriyo :)

çinden gelen dediğim dvd değil abi sende satılık olan bi ürün daha var onu biliyorum şu amerikadaki fordlara takılan ekranlardan bahsediyorum sen hatta takmışın onu... onun için ne diyosun ve türkçe olabiliomu o ?

Hali hazırda yakalarsam tabikide foto çekip paylaşırım

Ekran ile ilgili Türkçe olmuyor ,İngilizce ama satmayı düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Aydoğan Munanoğlu

Arkada kamera nerede acaba? Ben göremedim fotoda, yada çok iyi gizlemişsiniz.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Arkada kamera nerede acaba? Ben göremedim fotoda, yada çok iyi gizlemişsiniz.

Sol plaka lambasının olduğu yere dikkatli bakın orada :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın

hayırlı olsun güle güle kullan ama 2 sorum olcak

birincisi o kamera orda su almazmı kincisi ise ekranın etrafında boslukmu var? yoksa tammı oturuyor tam goremedim orayı

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
(düzenlendi)
hayırlı olsun güle güle kullan ama 2 sorum olcak

birincisi o kamera orda su almazmı kincisi ise ekranın etrafında boslukmu var? yoksa tammı oturuyor tam goremedim orayı

Teşekkür ederim

1)Kendi plaka lambasının aynısının kamera eklenmiş olanı bir parça su alırmı ? bence almaz ama kesin bişi diyemem en azından şu ana kadar bi problem olmadı.

http://img219.imageshack.us/i/1262613816.jpg/ (böyle birşey)

2)ekranda herhangi bir boşluk yok belki siyah çerçevesi var o size boşluk gibi gelmiş olabilir.

tarihinde Yasin_ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın

hmm evet resimlerden farklı düşünmüştüm ben kamera orda acık guruyo gibi geldi bu sekilde almayabilir haklısınız..

evet sanki bosluk var ve arkası gorunuyo gibi geldi cevaplar için cok teşekkürler aklıma yatmaya basladı bu işlem :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
hmm evet resimlerden farklı düşünmüştüm ben kamera orda acık guruyo gibi geldi bu sekilde almayabilir haklısınız..

evet sanki bosluk var ve arkası gorunuyo gibi geldi cevaplar için cok teşekkürler aklıma yatmaya basladı bu işlem :)

Benim ikinci denemem ilki benimde aklıma yatmadı bu sistem gayet mantıklı

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın
Benim ikinci denemem ilki benimde aklıma yatmadı bu sistem gayet mantıklı

evet daha once takip etmiştim bi kaç kezde konusmustuk sanırım bu sistemin markası adı vs nedir ?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
evet daha once takip etmiştim bi kaç kezde konusmustuk sanırım bu sistemin markası adı vs nedir ?

Bariz bir markası yok,Çinde bir kaç fabrika var bu cihazlardan da üreten büyük markalar oradan fason yaptırıyorlar.

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın
Bariz bir markası yok,Çinde bir kaç fabrika var bu cihazlardan da üreten büyük markalar oradan fason yaptırıyorlar.

size hediye gelmiş aa nerden alındıgını biliyor musunuz ?

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın

uyarı vermedi videoyu izledim cok hosta işte alma imkanımız yok henüz :bambam2: türkiyeye gelince insallah :ohooh:

Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca

şimdi ben anlayamadım bunu bende yaptırmak istesem yaptıramıyor muyum burda turkiye istanbulda? yasin bey araç titanium sanırım sizinki trend..bir fark olmaz sanırım..maliyet ve nerede yapıtırılabilecğine dair bir bilginiz var mı?sanırım siz kendiniz taktınız bunu?

Yorum bağlantısı
Gökhan Taşkın

yasin beyin arkadası alıp göndermiş çinden birini bulmamız laızm bizimde gercekten cok hoş ve gayet ucuzmuş snaırım

Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca

ingiltere ya da amerikada da vardır bu sisitemlerden orjinal fiesta için..hiç araştıran oldu mu oralardan oralardan getirtme yada gittiğimde alam şansım olabilir..

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Arkadaşlar bu üründen Türkiye de dahil her ülkede var Çin malı olup fiestaya uyumlu olarak üretilmiştir.

Orjinal bir cihaz şu aşamada daha henüz yok.

sahibinden.com da filan bayağı var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...