İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Araç İçi Eğlence Sistemim

Yasin Çelik

Recommended Posts

Çağrı Simsoy
Arkadaşlar bu üründen Türkiye de dahil her ülkede var Çin malı olup fiestaya uyumlu olarak üretilmiştir.

Orjinal bir cihaz şu aşamada daha henüz yok.

sahibinden.com da filan bayağı var.

bende sahibinden de gördüm sonra ebaydan inceledim

419 usd den 700 usd ye kadar var aralarındaki farkı tam olarak incelemek gerek

sadece kabaca fiyatlara baktım

sahibinden de satanlarda geri görüş kemara harici 1200 tl çok pahalı satıyorlar...

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
bende sahibinden de gördüm sonra ebaydan inceledim

419 usd den 700 usd ye kadar var aralarındaki farkı tam olarak incelemek gerek

sadece kabaca fiyatlara baktım

sahibinden de satanlarda geri görüş kemara harici 1200 tl çok pahalı satıyorlar...

Genelde hepsi aynı ürünler,

Evet 1200tl hakkı değil ama yeni bir şey ve biraz da az olunca fırsatı değerlendirmemek kaçınılmaz oluyor sanırım.

yok sa edeceği para 800-1000 tl ideal dir

:nazar:

Yorum bağlantısı
Çağrı Simsoy
Genelde hepsi aynı ürünler,

Evet 1200tl hakkı değil ama yeni bir şey ve biraz da az olunca fırsatı değerlendirmemek kaçınılmaz oluyor sanırım.

yok sa edeceği para 800-1000 tl ideal dir

:nazar:

Yasin Bey sizin arabanın resimleri çekildiği yer tanıdık geldi.

Ben ikitelli İstoç tayım buraya benzettim de

arkadaki o şekilde binalar başka yerde yoksa tabi :nazar:

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Yasin Bey sizin arabanın resimleri çekildiği yer tanıdık geldi.

Ben ikitelli İstoç tayım buraya benzettim de

arkadaki o şekilde binalar başka yerde yoksa tabi :nazar:

Aynen bende istoç tayım Z bloklarında :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağrı Simsoy
Aynen bende istoç tayım Z bloklarında :nazar:

mümkünse aracı şu haliyle görmem mümkünmü hem tanışmış olurduk yada buyrun

bir çayımı için 15. Ada dayım ben 57 numara

Sonçağ Bilişim Firma ismim

Bu arada kalan dükkanlardan...

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
(düzenlendi)
mümkünse aracı şu haliyle görmem mümkünmü hem tanışmış olurduk yada buyrun

bir çayımı için 15. Ada dayım ben 57 numara

Sonçağ Bilişim Firma ismim

Bu arada kalan dükkanlardan...

tamam müsayit bi anımda geleyim :nazar:

Bu arada bunun benzeri bir cihaz da fazladan var dükkanda isterseniz gelirken onuda getireyim :nazar:

tarihinde Yasin_ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağrı Simsoy
tamam müsayit bi anımda geleyim :nazar:

Bu arada bunun benzeri bir cihaz da fazladan var dükkanda isterseniz gelirken onuda getireyim :nazar:

benzeri derken ne kadar benzeri ...:nazar:

şuanda arkadaşım almanyada

bende ona araştırtıyordum eğer bugün yarın dönerse getirsin diye

yoksa büyük ihtimal yılbaşından sonra alıcam bunlardan bir tane de buradakiler bu akdar para vermek ne biliyim zoruma gidiyor...

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
benzeri derken ne kadar benzeri ...:p

şuanda arkadaşım almanyada

bende ona araştırtıyordum eğer bugün yarın dönerse getirsin diye

yoksa büyük ihtimal yılbaşından sonra alıcam bunlardan bir tane de buradakiler bu akdar para vermek ne biliyim zoruma gidiyor...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-30563068/detay

İlan no: #30563068

benim ilanım

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
evet diğeri daha güzelmiş,

bunda nenden iki parça değişiyor yani aşağıdaki neden değişiyor

üst ekranda zaten butün özellikler yokmu merak ettim...

Evet bu daha değişik bir sistem ürt ekranda ki data bilgileri çıkmıyor bu yüzden de aracın orjinal ekranını kolsulun altına alıyorsunuz herhangi bir değişilklik olmuyor

Yorum bağlantısı
Çağrı Simsoy

Yasin bey ve bilen arkadaşlara sorayım

bu gibi sistemlerde malzeme iç özelliklerini incelemek gerekirmi

yani Tv tuneri yada DVD okuyucusu markası veya GPS harita bilgilerini nereden aldığı vb benim aklıma gelmeyen şeyler

çünkü aynı gibi görünen bir ürün var 410 usd başka ürün var 700 usd

aradaki fark içindeki malzemenin farkımıdır yoksa bu ürün tek bir yerden mi çıkmadır

satıcıya neler sormak gerekir acaba ?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Yasin bey ve bilen arkadaşlara sorayım

bu gibi sistemlerde malzeme iç özelliklerini incelemek gerekirmi

yani Tv tuneri yada DVD okuyucusu markası veya GPS harita bilgilerini nereden aldığı vb benim aklıma gelmeyen şeyler

çünkü aynı gibi görünen bir ürün var 410 usd başka ürün var 700 usd

aradaki fark içindeki malzemenin farkımıdır yoksa bu ürün tek bir yerden mi çıkmadır

satıcıya neler sormak gerekir acaba ?

Mutlaka farklılıklar vardır

mesela bendeki cihazın ses devreleri philips ,gps devreleri samsung . ama birde içini açıp bakmak gerek.

zaten detayları kendi sitelerinde belirtiliyor ama genelde hep aynı özellikler iç devrelerin markaları da genelde aynı

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Çelik
toplamda ne kadara mal oldu acaba??

31. iletimde de yazılı bana bir maliyeti yok

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç

Öncelikle merhabalar;

Çalışmanızı gerçekten çok beğendim. 2 ay önce Çin' deydim, yaklaşık 5-6 aydır da araştırıyordum bu tarz aletleri. Arabam elektrik kırmızı olduğundan ve 2011 modellerle uygun olup olmadığını bilemediğimden cesaret edip alamadım ne yazıkki. Buradaki firmada 2500tl ye yakın fiyat çekince işi askıya almıştım, taa ki yazınızı okuyana kadar. Hatta hemen bir Çin li arkadaşımla araştırmaya koyulduk. Ve Çin ce bir sitede de benzer bir çalışmayla karşılaştık:

Ford Fiesta Car DVD

Biraz da buradan gazla bikaç satış sitesinde araştırma yaptım. Ama size danışmak istediğim bir konu var:

Sizce bu aletler 2011 Fiestalara uyar mı? Sizin sistemin bir markası, model no su bulunuyor mu? Pakedin fotosunu da mümkünse koyabilir misiniz?

Ön panelin kırmızı olması da kafamı karıştırmakta. Sizce renk uyumsuz olur mu? Ben sadece fotoğraflarda gördüğüm için tam gözümde canlandıramıyorum açıkçası.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Öncelikle merhabalar;

Çalışmanızı gerçekten çok beğendim. 2 ay önce Çin' deydim, yaklaşık 5-6 aydır da araştırıyordum bu tarz aletleri. Arabam elektrik kırmızı olduğundan ve 2011 modellerle uygun olup olmadığını bilemediğimden cesaret edip alamadım ne yazıkki. Buradaki firmada 2500tl ye yakın fiyat çekince işi askıya almıştım, taa ki yazınızı okuyana kadar. Hatta hemen bir Çin li arkadaşımla araştırmaya koyulduk. Ve Çin ce bir sitede de benzer bir çalışmayla karşılaştık:

Ford Fiesta Car DVD

Biraz da buradan gazla bikaç satış sitesinde araştırma yaptım. Ama size danışmak istediğim bir konu var:

Sizce bu aletler 2011 Fiestalara uyar mı? Sizin sistemin bir markası, model no su bulunuyor mu? Pakedin fotosunu da mümkünse koyabilir misiniz?

Ön panelin kırmızı olması da kafamı karıştırmakta. Sizce renk uyumsuz olur mu? Ben sadece fotoğraflarda gördüğüm için tam gözümde canlandıramıyorum açıkçası.

Teşekkürler.

Renk konusunda istediğiniz reng e boyatabilirsiniz bendekide siyahtı bende kreme boyatıp taktım.

Uyum konusunda sorun yaşamazsınız uyar

Paket olarak resimleri yakında eklerim Satılık olarak ,Ben aracımdan sökmek zorunda kaldım bir hırsızlık girişimi sonucu

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
Renk konusunda istediğiniz reng e boyatabilirsiniz bendekide siyahtı bende kreme boyatıp taktım.

Uyum konusunda sorun yaşamazsınız uyar

Paket olarak resimleri yakında eklerim Satılık olarak ,Ben aracımdan sökmek zorunda kaldım bir hırsızlık girişimi sonucu

Büyük geçmiş olsun. Tabi bu modifiyeyi yapınca hırsızların gözüne de çarpıcak otoparkınızda yoksa.

Boyatmak mümkünse öle deneyeceğim sanırım, iç rengini inşallah tutturabilirler. Sanayide yaptırabilirim herhalde değil mi? Servis mi gerek yoksa?

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Büyük geçmiş olsun. Tabi bu modifiyeyi yapınca hırsızların gözüne de çarpıcak otoparkınızda yoksa.

Boyatmak mümkünse öle deneyeceğim sanırım, iç rengini inşallah tutturabilirler. Sanayide yaptırabilirim herhalde değil mi? Servis mi gerek yoksa?

Herhangi bir oto boyacıda yaptırabilirsiniz .Ben Bosch servis de yaptırmıştım burada bana yakındı o sebepten

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
Herhangi bir oto boyacıda yaptırabilirsiniz .Ben Bosch servis de yaptırmıştım burada bana yakındı o sebepten

Çok teşekkürler bilgileriniz için. Bugün siparişi verdim, bakalım kazasız belasız gelicekmi:)

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Çok teşekkürler bilgileriniz için. Bugün siparişi verdim, bakalım kazasız belasız gelicekmi:)

Gelir paketlemeleri çok güzel, bir sorun olmaz fakat gümrük olayını bilemem takılmadan gelirmi? Bu aralar ortalık bayağı karışık

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
Gelir paketlemeleri çok güzel, bir sorun olmaz fakat gümrük olayını bilemem takılmadan gelirmi? Bu aralar ortalık bayağı karışık

Valla 1 haftadır araştırıyorum, bikaç şey öğrendim nasıl getirtilmesi gerektiğiyle ilgili. Sonra taklalar atarak Çin li kıza anlattım derdimi. Kız da Çin de daha önce çalıştığım yerden çıktı, inşallah bir faydası olur:)

Gümrük sorun yaratmasın diye orjinal kutusundan çıkarıp herhangi bir kutuya koycaklar. Sorun çıkarsa da vergisini ödeyip alırım, ne de olsa TR dekinden baya ucuza malolucak inşallah.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Valla 1 haftadır araştırıyorum, bikaç şey öğrendim nasıl getirtilmesi gerektiğiyle ilgili. Sonra taklalar atarak Çin li kıza anlattım derdimi. Kız da Çin de daha önce çalıştığım yerden çıktı, inşallah bir faydası olur:)

Gümrük sorun yaratmasın diye orjinal kutusundan çıkarıp herhangi bir kutuya koycaklar. Sorun çıkarsa da vergisini ödeyip alırım, ne de olsa TR dekinden baya ucuza malolucak inşallah.

Yanlız eğer doğru anladı isem sizin aldığınız cihaz benimki ile aynı değil.

Sizin cihazda sanırım ana ğünite değişmiyor sabit kendi ana ünitesi kalıyor gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Burak Kılıç
Yanlız eğer doğru anladı isem sizin aldığınız cihaz benimki ile aynı değil.

Sizin cihazda sanırım ana ğünite değişmiyor sabit kendi ana ünitesi kalıyor gibi geldi.

Hayır aynı sizin ürününüzden. 2 Parça, biri ekran, diğeri dvd player+tuner lar falan. Hatta 2 paket yapıp gönderin diycektim de öle sorun olur, kırılabilir falan dediler, koli böle büyük olsa da daha güvenli dediler peki dedim bende. Ürünlerin çoğu benzer, sadece içlerindeki GPS uygulaması, OSD falan değişik oluyo sanırım. Çin de gördüğüm ve kullandığım da sizinkinin aynısıydı. Hem Fiesta hem Cruzer da gördüm. Yazılımları falanda aynıydı.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Hayır aynı sizin ürününüzden. 2 Parça, biri ekran, diğeri dvd player+tuner lar falan. Hatta 2 paket yapıp gönderin diycektim de öle sorun olur, kırılabilir falan dediler, koli böle büyük olsa da daha güvenli dediler peki dedim bende. Ürünlerin çoğu benzer, sadece içlerindeki GPS uygulaması, OSD falan değişik oluyo sanırım. Çin de gördüğüm ve kullandığım da sizinkinin aynısıydı. Hem Fiesta hem Cruzer da gördüm. Yazılımları falanda aynıydı.

Belkide ben yanılmış olabilirim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...