İçeriğe Yönlendir

E46 Leylek Edition......

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Özdemir Deniz

Jant konusunu biliyorsunuz. bir de M-Teknik tampon ve bagaj üztü spoiler takviyesiyle kısmi modifikasyon yaptık...

Söyleyeceklerinizi tahmin ediyorum:

*yay

*film

*ayna

:rolleyes:

bakalım sıra gelecekmi? :rolleyes:

dsc0584v.jpg

dsc0587k.jpg

dsc0595k0.jpg

dsc057801.jpg

dsc0579b.jpg

dsc0581b.jpg

dsc058901.jpg

nazar-100x100.jpg

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Ön tekerler yamuk duruyor, doğrultmak lazım :rolleyes:

bazı fotolarda dogrultmuştuk :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

:rolleyes:

Sabatan beri uğraştık ama değdi. Muhteşem oldu bence. Yay hariç :unknw:

Sinyal folyolarını yazmamışsın ama onlarda çok değiştiridi bence :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Öncelikle maşallah diyelim. :rolleyes: :rolleyes: :unknw:

Yay ve filme gerek yok; Ayna olabilir :blink:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Öncelikle maşallah diyelim. :) :) :wub:

Yay ve filme gerek yok; Ayna olabilir :wub:

teşekkürler Ersen.. bizim modcu genç tayfa yok henüz sen o zaman gör neler lazım :wub:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Abi maşallahı var , jantlar çok güzel yaylanınca örümcek olur mübarek :wub: Benim gözüme çarpan eksik yada detay farlada gizli . Mercek li farlar bu arabanın çehresini tümüyle değiştirir . Birde ledli stop lar, onlar da fena duruyor .

:):):wub:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Güzel olmuş. Yay istiyormuş gibi gelmedi bana. Araba leylek gibi durmamış. Cam filmi de önemli değil. Ama ayna konusunda evet bunlardan sonra şart olmuş. Arkalar tamam da ön sinyallerin karatması güzel gelmedi. Bir de fotoğrafta mı öyle görünüyor bilmiyorum ama merceksiz xenonlar kötü duruyor, angellar belli bile olmuyor. O nedenle de puanım 3 :wub: (ooh ne güzel millet para ve emek harcasın ben buradan pişkin pişkin yorumlayım. :) Bir an şu yarışma programlarındaki jüri üyeleri gibi hissettim kendimi :) )

ne demek, herkes fikrini belirtecek ki bundan sonra yapılacaklar ona göre şekillenecek. Farlara bir el atılacak ama ne zaman bilmiyorum :wub:

Ali'cim teşekkürler far ve ayna olayına girebiliriz sanırsam ..

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Arkalar tamam da ön sinyallerin karatması güzel gelmedi.

Ön Farların içi siyah. Gündüz bütün gibi görünüyor. Farlar yanınca değişik durmuş.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

fotolarda tuhaf görünmüş hakikaten, gündüz dehşet duruyordu rengi.. :)

Yorum bağlantısı

:):):wub::wub:

üstadım harika olmuş jant.müthiş yakışmış.bmw için en yakışan jant bu. :wub: lastiklerde iyi durmuş.

sinyal karartmaların sadece güzel.(çok sevmemde.)

yay geregi yok bence bu şekilde çok güzel duruyor.küheylan misali.leylek ile alakası yok bence.ben sadece cam etrafındaki kromları ve far ampulünü begenmedim.kaç k lık o.umarım sisler beyaz degildir. :wub:

yanlış görmediysem mercekli exon yok gibi geldi bana.yay öncesi kesinlikle bunu yaptır. :wub:

iyi günlerde kazasız cezasız arızasız binmen dilegiyle. :rofl:

ankara modifiye gurubu bugun toplanıyor gece veya yarın gelir yorumlar.istanbulda toplanıyor.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Abi çok sağol, bugun arabayı cilalalrken Engin'le kulaklarını çınlattık haberin olsun. Oktay abi bekliyo abi fotoğrafları unutma dedi Engin :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

üstadım resimlerin birazınıda ıspartanın harika dogasında çekseydiniz. :)

önden bakınca ayna cidden acayip gösteriyor.ama çok abartı degil.alacagınız ayna nasıl olacakki?bundan daha iyimi olacak.pek sanmıyorum ama. :)

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

1245286.jpg

ayna bu, yumurta gibi evet. ama yukarıya katlanıyor.

Yorum bağlantısı

katlanır ayna cuk hesabı iyi olur.degerde. :good1:

far hesabınıda bir açıklasan üstadım es geçtin kaç k lık.? :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Ben yapacaktım üşendim Cihan nasıl olsa yapar diye :good1: Budur işte yay yay diye boşuna söylenmiyoruz :rolleyes:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

eskiden makaslı otolarda bu şekle getirmek için çok ugraştıklarını hatırlıyorum.anlam veremezdim.adamların 1 günü giderdi resmen.dilimler söküp takıp dener olmadı başka dilim.çekiçle vurarak hemde.

cihanımız 2 dakkada esas pozisyonu resimledi. :rolleyes: gerçekten aracın duruşu degişiyor. :good1:

ama ben küheylan halini daha çok sevdim. :good1:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Hepinize çok teşekkürler... Cihanim eline saglık, hakikaten bu araç yay istiyor... Bir fırsatını bulup o ise girmek lazım :rolleyes: sami hoca kaplama isini anlamadım :)

Erkancim sana ayrı bir teşekkür. Çok emegin gecti İnan :fiuw:

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

:p yaysızda güzel bence..

güle güle kullanın,havanız batsın :nazar:

çok güzel olmuş gerçekten..

filmcihoca.jpg

Cihan fotoğraftamı problem var bendemi yarım açıyo?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...