İçeriğe Yönlendir

Dacia Duster Off-road 4x4

Hasan Dönmez

Recommended Posts

Servet Aydın

Honda'yı almadan evvel Renault'a gittim.Renault 4x4 dizel için 42.000 tl fiyat çıkarıldı. Donanıma bakınca 2.el Honda almak daha mantıklı geldi.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
evet bir bucuk yıla yakın gezenbilir de aktif olarak gezilere vs lere katıldım resimlerdeki en alttaki opel frontera benim aracımdı

Benimde çok hoşuma gidiyor. Daha önce bahsettiğim ektinliğe (Düzce-Kaynaşlı yörük yaylası) gezenbilir ekibinden de gelen çok olmuştu. İleride bu tarz araçlar alıp konvoya katılmak isterim açıkçası :unknw:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
zevkli bir tutkudur şuan tam mevsimi yağışlar başladı ormanlar yeterince çamur balcık ve 60 70 cm su geçişleri olmuştur.İnşallah en kısa zamanda ormanın temiz havasını, çamurun yüzsüzlüğüne ve doğanın güzelliğine kavuşursunuz, tabiki Off road donanımlı bir aracla.

Şu anda benim imkanım olmadığı için sadece dayımla beraber katılabiliyorum bu tür organizasyonlara. Bizde samurai var onu satıp vitara yada eski kasa kısa şasi patrol alma niyetimiz var. Dayımı eski range'lere ikna etmeye çalışıyorum ama otomatik istemiyor kendisi :lol: Bu araçlardan birini alıp offroad'a hazırlıcaz kısmetse. Benimde imkanım olursa en kısa zamanda katılmak istiyorum kendi aracımla. Çünkü gerçekten çok zevkli :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Açıkcası full ve 4x4 ü çok hoşuma gitti, süper değil ama deri koltuk esp 4x4, araba bu fiayat gayet güzel, üstelik yüksek önden değişik bir tipi var ayrıca tam bizim yollara göre, açıkcası almak isterdim, bazen diyorum ne gerek var kasmaya, al işte bunu canavar gibi dizel hemde güçlü, bak keyfine, cillop gibi araba bence.

00.JPG

süper ya :lol:

schlafzimmer.jpg

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Açıkcası full ve 4x4 ü çok hoşuma gitti, süper değil ama deri koltuk esp 4x4, araba bu fiayat gayet güzel, üstelik yüksek önden değişik bir tipi var ayrıca tam bizim yollara göre, açıkcası almak isterdim, bazen diyorum ne gerek var kasmaya, al işte bunu canavar gibi dizel hemde güçlü, bak keyfine, cillop gibi araba bence.

00.JPG

süper ya :lol:

schlafzimmer.jpg

Çok ağır araziye girmemek koşulu ile 110'luk dizel ve 4çeker full iyi bir seçenek aslında :) Tipi kötü değil de malzeme kalitesi kötü bence. Aslında alıp iç kısımı ince işçilikle full deri yada süet kaplatıcaksın :)

Mesela buna benzer şekilde :(

http://files.porsche.com/filestore.aspx/no...l&version=1

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez
(düzenlendi)

Bu arabayı alsam kesinlikle ilk yapacağım iş siyah çamurluk ağızlarını boyatmak olur.

daciaduster41.jpg

tarihinde Arda M. D tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Boyatmaya gerek yok, o aksesuar koruma plastiği, taktırmazsınız olur biter :D

Renault-Duster-Exterior-Side.jpg

Şu hale sokmak lazım ama :)

Dacia_Duster_Tuning_13_by_cipriany.jpg

Ah birde sağlam olsa, tırt neyazıkki, kaza yapmamak lazım.

dacia-duster-euroncap.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Geçen kar yağdığında, herkes yolda dökülürken yardıra yardıra gidiyordu 4x4 versiyonu :) İçi çok kötü olmasa düşünülebilecek bir araç ama içi berbat yahu

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Aynen içi fevkaladenin fevkinde kötü :D Biraz daha iyi olsa çok daha fazla talep görürdü zaten

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

son resim ne yav böyle :unsure2: yeni kasa falan mı?

Bir de bunların 4x4 dışında esp'li versiyonu yok diye biliyorum,doğru mu?

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
flan=falan,bi=bir
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

o ne demek oluyor? yeni kasa için bir örnek falan mı?

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
; flan=falan,bi=bir
Yorum bağlantısı
Mustafa Sabri Alemdaroğlu

Ben bu arabaya para verecek kadar zengin değilim malesef...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

o ne demek oluyo? yeni kasa için bi örnek flan mı?

Dalga geçmediğini düşünerek yanıtlamaya çalışayım.:)

Genelde bütün markalar yeni modelini çıkarmadan önce otomobil fuaarlarında sergilemek için bir araç yaparlar.Ancak bu araçlar piyasa çıkacak şekilde değilde genelde daha janjanlı şekilde üretilirler.Bazı markalar konsept araçlarından daha fazla iz taşırken piyasaya sürülme aşamasında bazıları ise nerdeyse tamamen alakasız olabilir.Bir nevi aracı piyasaya çıkarmadan önce ARGE çalışmalarını göstermek biraz dikkat çekmek amaçlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Keçeci

Dusterda en sinir olduğum şey arka cam otomatiklerinin kapılarda olmaması :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dusterda en sinir olduğum şey arka cam otomatiklerinin kapılarda olmaması :)

le-fransların kullandıklarında kapıda, enteresan bir durum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Kim ne derse desin duster fiyatına göre alınabilecek bir araç,ilk fırsat da bende duster alacağım.

Yorum bağlantısı
Alper Bilici

Ben duster ı ciddi ciddi düşünmeye başlayanlardanım iç kalite vs kötü olabilir 110 luk dizel motoru fiyat avantajı ve kullanım rahatlıgı oldukça güzel arazi de de küçümsenmiycek bir performansı mevcut bunu girip cıkıtıgı testlerde de kanıtladı tüm bunları söylerken fiyatına göre demek makul olur ben ciddi olarak alıp mondeo ya branda çekicemn sadece uzun yolda kullanıcam duster ı her yerde kullana bilirsiniz gönül rahatlığıyla :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

esp gibi elektronik meleklerin yardımı, mekanik aksamın yerden kesilmediği anlarda işe yarar, önce mekanik yol tutuş, yetmediği yerde elektronik yardımcı, ne kullandığını bilmeli, şoförü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...