İçeriğe Yönlendir

Focus En Uyumlu Lpg Kiti Hangisidir?

Serkan Toygar

Recommended Posts

Serkan Toygar

ford focus en uyumlu sorunsuz problem çıkarmayan kit hangisidir paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Güven Ekşioğlu
ford focus en uyumlu sorunsuz problem çıkarmayan kit hangisidir paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar

Focus kullanıcıları arasında bu anlamda bir istatistik sahibi değilim. Ama size kaliteli hemen her markanın uyumlu olduğunu söyleyebilirim. Önemli olan kesinlikle montaj kalitesidir. Doğru motajı yapılmış kaliteli her bürünle tatmin olursunuz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu konu defalarca açıldı...

Focus için böyle bir kriter yok.. Düzgün takılan her kit uyum sağlar..

Yorum bağlantısı
Soner Kayışlı
Bu konu defalarca açıldı...

Focus için böyle bir kriter yok.. Düzgün takılan her kit uyum sağlar..

+1984

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Güven Ekşioğlu
İş yeri arkadaşımın focusuyla LPG den sonra o kadar çok uğraştıkki

siz paşa paşa benzinle binin arabanıza on numara bir arabanız var boşverin LPG yi.

İllede LPG olacaksa focusu değiştirin..(Tamamen şahsi ve duygusal fikrimdir)

İyi kit, iyi işçilikle beraber sorunsuz yürütür arabayı.

Bir yerden bir yere neden %35 daha ucuza gitmeyelim; hem de daha çevreci bir enerji kullanmayalım. Ülke ekonomisine faydası da cabası LPG nin.

Bana kalsa benzinli ve dizel araç üretimini/ithalatını izine bağlarım :D Ama diğer taraftan piyasada kötü iş yapıp bu sektörün karalanmasına sebep olanları da kazırım piyasadan tabii.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
İyi kit, iyi işçilikle beraber sorunsuz yürütür arabayı.

Bir yerden bir yere neden %35 daha ucuza gitmeyelim; hem de daha çevreci bir enerji kullanmayalım. Ülke ekonomisine faydası da cabası LPG nin.

Bana kalsa benzinli ve dizel araç üretimini/ithalatını izine bağlarım :good1: Ama diğer taraftan piyasada kötü iş yapıp bu sektörün karalanmasına sebep olanları da kazırım piyasadan tabii.

:good1:

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Özaltun

merhaba

2005 model 1.6 ghia c max a lpg taktıracağım ancak en uygun hangısı olur dıye kara kara dusunuyorum bana guvendıgım bır lpg servısı tartarınıyı onerdı kararsız kaldım yardımcı olursanız svınırım

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

BRC iyidir. İyi bir usta da buldun mu ultra iyi olur. Ben taktırdım çok memnununm.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Teknik servis yakın olsun, ustası iyi olsun. Marka pek önemli değil kanımca..

Yorum bağlantısı
Misafir

63.000km dir BRC kit ile biniyoruz c-max e..herhangi bir sorun problem yaşamadık.bunda kitin etkisi kadar montajı yapan ustanın da etkisi çok.kötü bir usta ile en iyi kit ile bile problemler yaşamanız olasıdır.o yüzden öncelikle iyi bir ustaları belirleyip sonra kit konusunda tercih yapmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Özaltun

firmaya güveniyorum ancak usta bana brc nin artık bazı malzemelerinin yerli ve düşük kaliteli çıktığını söyledi ve tartarini önerdi .Buda benim alımı karıştırdı tabii

Yorum bağlantısı
Misafir

Tartarinide italyandır Çok kaliteli bir kittir.

Brc'nin ise yan sanayi parçaları piyasada oldukça fazla.

2a mühendislik yetkisi verilen yerde taktırırsanız Yan sanayi parçalarla ilgili aklınızda soru kalmaz.

Tartarinide asla ama asla yabana atılacak bir kit değildir.

Babamın civic'tede tartarinide takılı ve hiç bi problem yaşamadı şimdiye kadar...

Yorum bağlantısı
Eyüp Döngel

kit değil kiti takacak usta ara. hepsinden önemlisi gerçek enjektör kullanan kit önerimdir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Özaltun

Bugün lovato yu taktırdım.Ancak tuhafıma giden hangi brc bayiisi ile görüşsem elindeki farklı kiti tavsiye etti.Bunlar öyle sanayi işi değil a2 mühendislik bayiileri idi.Neyse bende bir arkadaşın tavsiyesi ile lovatoya karar verdim.hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Cafer Akyıldız

Ben de lovato takdırdım (2000 model focus Amb.gp) 18000 km yaptım İlk taktıklarında ısı müşürü hata verdi değiştirdiler başkada bir problem yaşamadım hatta filtre değiştirmeye bile henüz gidemedim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Özaltun

bu simit tanklardan sonra bagajına raf yada farklı bir yöntemle kaplayan var mı ?malum stepnenin yerine konan tank biraz yüksek.Ben bir yer buldum ancak 100 tl gibi bir fiyat istiyor bana fazla geldi

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Selçuk Çimen

2001 focus hb kiime tüp taktırmayı düşünüyorum,tavsiye edeceğiniz marka,usta varmı,birde yöntem....

kütahya ya da eskişehirden tavsiye edeceğiniz usta varmı,birde fiyat olarak biliyosanız yardımcı olursanız sevinirim... (1500 a kadar çıkabilirim)

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Fatih Yıldız

ya arkadaşlar benim arabada brc var benzinde motor lambası yanmazken lpg de yanıyor. Bobin arızası almıştım hallettim lpgde giderken yine yandı lamba. 2006 model 1.6 ghia 139000 de araba. Regülatör sorunlu demişti usta onu yenilesem halletmiş olurmuyuz acaba ya da montajını kontrol ettirsem mi ben alırken vardı lpg arabada. Faydası olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...