İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Bisikletiniz Varsa...

Nedim Öner

Recommended Posts

Kardeşim almış dün kullandım. Çok keyifli alet. Pedallarıda var. Çok kolay sökülüp takılabiliyor pedallar.

0-50 kalkış çok güzel ki zaten maksimum sürat te 50. Hiç ses yok hep aynı tork var. Burası ova o sebeple yokuş performansını bilmiyorum ama etkilenmez gibi.

Dün sürekli test eder gibi kullanmamız rağmen 60 kilometrede hala ibresi yeşildeydi. KMde kaç pikofarad yakıyor hesaplayamadım :crazy:

Seni kesmez böyle şeyler,şaşırdım yazdıklarına :)

Yorum bağlantısı

Seni kesmez böyle şeyler,şaşırdım yazdıklarına :)

Sessiz diyemidir nedir çok iyi asılıyor gibi geldi kalkışta vs :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani , bisiklet işi ne oldu?Etiler-cihangir arası yokuşları nasıl aşacaksın ...Merak ediyoruz,takip ediyoruz:)

Abi, 2binTL fiyat çok uçuk. Senede 5 ay maksimum kullanabileceğim. Günlük maliyete vurduğumda taksiyle gidip gelsem daha kârlı :D

Ama hala kovalıyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdussamed Acar

Abi, 2binTL fiyat çok uçuk. Senede 5 ay maksimum kullanabileceğim. Günlük maliyete vurduğumda taksiyle gidip gelsem daha kârlı :D

Ama hala kovalıyorum :)

Şöyle 1000 Liraya felan adam akıllı kalitede bişey olsa bende alıcam yazın kullanmak için ama sıradan bi elektrikli bisiklet için 2000 bence de gereğinden fazla pahalı... Ha Audi'nin bisikleti olur 2-3 bin verilir ama onu da 10-15 binden aşağı satmazlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Göktürk

ve gençler bugün elektrikli bisiklet aldım. katlanır. yok böyle birşey harika. 22 kg ve bagaja katlayıp giriyor. çoook güçlü.

aldığım alet şu.

http://www.stmax.com.tr/cityzero.asp?id=3

fiyat 2k malesef ama aynı kalitede elektriksiz olursa 1300 lira felan. yani o ayarda.

700 lira gibi elektrik farkı verilmiş gibi oluyor.

sokakları özlemişim.

2 bine ayfon almak yerine çok iyi karar oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hayırlı olsun, katlanır olması sağa sola taşımada rahatlık. Arazi modlularin etrafindayim bende lakin uçuyorlar hala..

Ayfon benzetmesi yerinde olmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kızıltopraktaki delta bisiklette 3500 e bir bisiklet vardı elektrikli büyük boy. akıllara zarar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ve gençler bugün elektrikli bisiklet aldım. katlanır. yok böyle birşey harika. 22 kg ve bagaja katlayıp giriyor. çoook güçlü.

aldığım alet şu.

http://www.stmax.com.tr/cityzero.asp?id=3

fiyat 2k malesef ama aynı kalitede elektriksiz olursa 1300 lira felan. yani o ayarda.

700 lira gibi elektrik farkı verilmiş gibi oluyor.

sokakları özlemişim.

2 bine ayfon almak yerine çok iyi karar oldu.

Bundan çok bakındım. Ancak her gün taksiyle gidip gelsem bile kendini amorti etmiyor yaz ayı boyunca :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun Hocam... 

Köpek var mı güzergahta :D

Pedal desteği ile 35km yi buluyor hızı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bugün bakkala gitttim iki torba birşey aldım bakkalın önü araç dolu zırt girdim en öne. bir araba çarpmadığı sürece iyi ulaşım aracı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...