İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Bluetooth Bağlantısı

Ayhan Korkmaz

Recommended Posts

Ayhan Korkmaz
(düzenlendi)

Arkadaşlar Merhaba, ben ghia modellerinde radyo-teyp ile bluetooth bağlantısı yapılıp cep telefonuyla konuşulabildiğini duydum ama söyleyen kişi de bilmiyor. Böyle bir özellik Focus 2006 ghia'larda var mı?. Teşekkürler

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tekno paket var ise mümkündür, aynı zamanda bu pakette: virajda dönen mercekli farlar ve atermik + ısıtıcılı ön cam da vardır.

Yorum bağlantısı
Ayhan Korkmaz

Çok teşekkürler, arkadaşlar. Bu durumda benim arabada bu özellik yok, çünkü o paket ve o özellikler mevcut değil. Bu arabayı yeni aldım ve daha özelliklerini yeni yeni öğreniyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Kestel
Tekno paket var ise mümkündür, aynı zamanda bu pakette: virajda dönen mercekli farlar ve atermik + ısıtıcılı ön cam da vardır.

Çağlar Bey, benim aracım da 2006 focus Ghia ve virajda dönen farlar ve ön cam ısıtma var, tekno paket dediğiniz şey sanırım bu..Peki bende bluetooth la cd çalara müzik atma vs özellikler var mı, eger varsa nasıl kullanabilirim acaba bilginiz var mı, yardımcı olursanız cok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Çağlar Bey, benim aracım da 2006 focus Ghia ve virajda dönen farlar ve ön cam ısıtma var, tekno paket dediğiniz şey sanırım bu..Peki bende bluetooth la cd çalara müzik atma vs özellikler var mı, eger varsa nasıl kullanabilirim acaba bilginiz var mı, yardımcı olursanız cok sevinirim :)

bluetooth ile müzik aktarımı yapamazsınız sadece konuşmak için kullanabilirsiniz..

kurulum için bt 'u aktif hale getirip telefonunuza tanımlamanız gerekir..

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
bluetooth ile müzik aktarımı yapamazsınız sadece konuşmak için kullanabilirsiniz..

kurulum için bt 'u aktif hale getirip telefonunuza tanımlamanız gerekir..

Teşekkür ederim Fatih Bey, ancak tam anlamadığım nokta bt u nasıl aktif hale getircem arabada ? Bi de konuyla alakasız olucak ama bizim araçlarda elektronik olarak içerden kapanan dikiz aynaları var mı, dışardan elimle kapatcam ama eğer bu özellik varsa zarar veririm diye korkuyorum hiç bi şey yapamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Teşekkür ederim Fatih Bey, ancak tam anlamadığım nokta bt u nasıl aktif hale getircem arabada ? Bi de konuyla alakasız olucak ama bizim araçlarda elektronik olarak içerden kapanan dikiz aynaları var mı, dışardan elimle kapatcam ama eğer bu özellik varsa zarar veririm diye korkuyorum hiç bi şey yapamıyorum :rofl:

kapatabilirsiniz bişey olmaz manuel onlar :p

teypte menü tuşuna basılı tutun farklı bir menü açılacak buradan BT yi on olarak seçin..

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
kapatabilirsiniz bişey olmaz manuel onlar :D

teypte menü tuşuna basılı tutun farklı bir menü açılacak buradan BT yi on olarak seçin..

Çok teşekkür ederim :) yarın ilk iş olarak bu bt u deniycem, inşallah yapabilirim :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
Çok teşekkür ederim :D yarın ilk iş olarak bu bt u deniycem, inşallah yapabilirim :)

Fatih Bey denedim, cd çalarda bt yi enabled yaptım, telefondan eşleştirme kısmına girdim cihaz aradı Ford Audio diye buldu..eşleştirmek için seçtim eşleştirme parolası istedi 123 yazdım eşleşme yapılamadı dedi, benim cd çalardan da o 123 şifresini girmem gerekiyor ama nasıl gireceğimi bulamadım, bu konuda bi bilginiz var mı acaba ? :wub:

Yorum bağlantısı
İsa Demirel
Fatih Bey denedim, cd çalarda bt yi enabled yaptım, telefondan eşleştirme kısmına girdim cihaz aradı Ford Audio diye buldu..eşleştirmek için seçtim eşleştirme parolası istedi 123 yazdım eşleşme yapılamadı dedi, benim cd çalardan da o 123 şifresini girmem gerekiyor ama nasıl gireceğimi bulamadım, bu konuda bi bilginiz var mı acaba ? :unsure:

bilmiyorum sorunu halledip edemidiğinizi ancak telefona ilk etapda 0000 yazmalısınız diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
bilmiyorum sorunu halledip edemidiğinizi ancak telefona ilk etapda 0000 yazmalısınız diye biliyorum.

İsa Bey çok teşekkürler, sorunu hala halledememiştim, yarın bunu da denerim, insallah olur :D

Yorum bağlantısı
İsa Demirel
İsa Bey çok teşekkürler, sorunu hala halledememiştim, yarın bunu da denerim, insallah olur :)

sonucu burada paylaşırsan sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Kestel
sonucu burada paylaşırsan sevinirim.

Tekrar merhaba İsa Bey, bi süredir internete giremedim o yüzden biraz geç cevap yazabiliyorum kusura bakmazsınız umarım. Bilgi için çok teşekkür ederim, eşleşme için telefonun istediği parolaya 0000 yazınca eşleşme sağlandı, çok sağolun :D

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İsa Demirel
Tekrar merhaba İsa Bey, bi süredir internete giremedim o yüzden biraz geç cevap yazabiliyorum kusura bakmazsınız umarım. Bilgi için çok teşekkür ederim, eşleşme için telefonun istediği parolaya 0000 yazınca eşleşme sağlandı, çok sağolun :D

ben teşekkür ederim. varolsun fordclubtr. (Geç cevap nasıl yazılıyormuş bak ben örnek verdim :D tam 2 ay sonra )

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Fatih Bey denedim, cd çalarda bt yi enabled yaptım, telefondan eşleştirme kısmına girdim cihaz aradı Ford Audio diye buldu..eşleştirmek için seçtim eşleştirme parolası istedi 123 yazdım eşleşme yapılamadı dedi, benim cd çalardan da o 123 şifresini girmem gerekiyor ama nasıl gireceğimi bulamadım, bu konuda bi bilginiz var mı acaba ? :D

kusura bakmayın ben bu sorunuzu görmemişim :D allah tan arkadaşlar cevaplamışlar..

sizin sorunuz ile ilgili forumda benim açmış olduğum bi konuda mevcuttu :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Yeni titanyumlarda ek bir aparat takılmadan bluetooth özelliği yok sanırım değil mi ?

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
Yeni titanyumlarda ek bir aparat takılmadan bluetooth özelliği yok sanırım değil mi ?

Maalesef yok..

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Ya o teyibi hiç kullanmasalarda android işletim sistemli, mobil işlemcili ve iyi ses kartlı bir padcom koysalar da hem onlar kar etse hem biz. BU firma benden daha zengin olduğuna göre demek ki benim kafam çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
Ya o teyibi hiç kullanmasalarda android işletim sistemli, mobil işlemcili ve iyi ses kartlı bir padcom koysalar da hem onlar kar etse hem biz. BU firma benden daha zengin olduğuna göre demek ki benim kafam çalışmıyor.

:nazar::flowers::D

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
(düzenlendi)
kusura bakmayın ben bu sorunuzu görmemişim :) allah tan arkadaşlar cevaplamışlar..

sizin sorunuz ile ilgili forumda benim açmış olduğum bi konuda mevcuttu :)

Estağfurullah Fatih Bey ne kusuru yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim :flowers: dikiz aynalarını elimle kapatmaktan bile korkuyordum, sizin cevabınız sayesinde artık kapatabiliyorum :rolleyes:

ben teşekkür ederim. varolsun fordclubtr. (Geç cevap nasıl yazılıyormuş bak ben örnek verdim :rolleyes: tam 2 ay sonra )

bence de varolsun fordclubtr :flowers: bu geç cevap yazma konusu zaman zaman hepimizin başına gelebiliyor, ben de yine çok erken yazamadım, teşekkür ederim tekrar :)

tarihinde Mustafa Kestel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Cumhur Şengezer

Peki bu özelliği Ghia modellerinde uygulayamıyormuyuz? yani ek bir aparatla falan?

Yorum bağlantısı
Çağlayan Sarıgül

Peki bu özelliği Ghia modellerinde uygulayamıyormuyuz? yani ek bir aparatla falan?

Yapılır tabiki ama aparatla beraber sana voice özeliğide geliyor ama almanca maliyetide ebaydan falan bulabilirsen 700-800 TL civarı çıkıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...