İçeriğe Yönlendir

0 Km Fiesta Yardım!

Cihangir Elbasan

Recommended Posts

Cihangir Elbasan

:unsure2: Yaklaşık 1 hafta önce Ford fiestama kavuştum.Yalnız nasıl oldugunu bilmediğim bir şekilde arkadaki siyah bölüm düşmüş.Nasıl ne zaman düşmüş hiç haberim yok.Bu akşam farkettim.Bunu kasko karşılar mı? F kaskodan yaptırdım kaskoyu da 1 hafta oldu. :blink:

59778446050462973948.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Montajını bilemem de, kaldırıma çarpmıştım sonra baktım düşmüş olarak beyan yazılırsa karşılanır, montaj hatası da olabilr, serviste inceletmeli.

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan
Montajını bilemem de, kaldırıma çarpmıştım sonra baktım düşmüş olarak beyan yazılırsa karşılanır, montaj hatası da olabilr, serviste inceletmeli.

Arkadaki siyah bölüm şu an elimde yok dediğim gibi nerede oldugunu bilmiyorum.Arabayı yeni almış olmanın heycanıyla farketmemişim.Acaba yenisi serviste var mıdır hemen halledilebilir mi ?Beyan önemli mi? 3 gün önce gece yolda giderken yolun ortasında bir toprak birikintisi vardı.Orda arabanın altı hafif çarptı yavaşlamama rağmen orada düşmüş olabilir diye tahmin ediyorum.Çok da yavaşlayamadım çünkü arkadaki araçları da şaşırtmak istemedim. Desem karşılanır mı mesela.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

kasko verir mi konunun ehilleri yönlendirir, ancak bu vesile ile her an aklımda olan difüzör çok hoş olur oraya, çift egzos çıkışı ile tadından yenmez :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan
Çıkma bulmak daha mantıklı..

Keşke yine olsaydı da 1 kaç ay sonra olsaydı.Daha beteri de olabilir ama insanı üzüyor bu durum.

kasko verir mi konunun ehilleri yönlendirir, ancak bu vesile ile her an aklımda olan difüzör çok hoş olur oraya, çift egzos çıkışı ile tadından yenmez :D

Hadi ya onu nerden bulcaz şimdi. :nazar: İstanbul Tekirdağ civarı.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
kasko verir mi konunun ehilleri yönlendirir, ancak bu vesile ile her an aklımda olan difüzör çok hoş olur oraya, çift egzos çıkışı ile tadından yenmez :D

+1000.

kasko bozmaya değmez çıkma bulunmalı bence.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kaza olmadan kasko poliçesi devreye girmeyeceği için, yukardaki beyan gibi birşey yazmak gerekir. Ancak burda da eksperin yorumuna bakılır. Genel anlamda bu tip durumlarda "aracın garantisini" devreye sokmakta yarar var. Kasko ödüyor olsa bile, düşük fiyatlı bir parça için hasarsızlık indiriminizden feragat etmeyin.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan
Kaza olmadan kasko poliçesi devreye girmeyeceği için, yukardaki beyan gibi birşey yazmak gerekir. Ancak burda da eksperin yorumuna bakılır. Genel anlamda bu tip durumlarda "aracın garantisini" devreye sokmakta yarar var. Kasko ödüyor olsa bile, düşük fiyatlı bir parça için hasarsızlık indiriminizden feragat etmeyin.

Saygılarımla.

Aracın garantisi var. garanti kapsmında yaptırmaya çalışıcam.
Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Saygılarımla.

Servis yetkilisinin dediğini aktarıyorum.Bu garanti kapsamında değiştiririz demek mi oluyor.

''cıhangır bey mrb aracınızda olmayan parca arka tampon ruzgarlıgı darbe yada zorlama olmadan o parcanın yolda dusmesı muhtemel gorunmuyor kaskodan yapılacak bı ıslem garantıye gırmıyor servısımıze gelmeden once randevu alırsanız parca temınındede yardımcı olur ıslemı hızlandırırız''

http://img138.imageshack.us/img138/2011/38...42ffb1330dd.jpg

http://img255.imageshack.us/img255/9128/grnt1kopya.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayır, size diyor ki;

Bu parça zorlamadan çıkmaz. Ya da darbe almadan. Biz Ford olarak bu olayda kusurumuzu görmüyoruz.

Aracın resmini şimdi görünce ben de bir hırsızlık olabilir mi diye düşünmeden edemedim. Şirket ayarlarım nedeni ile daha önce mailimi yazarken resim görmemiştim. Bu parçanın kaskodan tazmini ile servis nasıl bir yol izleyecek o'nu da merak ediyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sipariş ile sökülmüş gibi, Ghia armasına dönmesin yakında :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...