İçeriğe Yönlendir

Ankarada Lpg Ustası Tavsiyeniz?

Erkan Selvitopu

Recommended Posts

Erkan Selvitopu

Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım 2004 ford focus comfort aldı.yarın veya cuma günü lpg taktırmayı düşünüyoruz.benim aracımda da lpg var ben 2 sene önce lovato marka ankara lpg diye bir yere taktırmıştım.eğer farklı servis ve marka önerileriniz varsa sizi dinleyebiliriz.sıralı sistem fiyatlardan bilginiz varmı?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Erkan Selvitopu
(düzenlendi)
Bence Teleflex.

can beraber halledelim mi bu işi? birde fiyat ne kadar olur?1500 ytl ye kadar ok diyor arkadaş.daha aşağı olursa tabi daha iyi olur

tarihinde Erkan Selvitopu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak
Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım 2004 ford focus comfort aldı.yarın veya cuma günü lpg taktırmayı düşünüyoruz.benim aracımda da lpg var ben 2 sene önce lovato marka ankara lpg diye bir yere taktırmıştım.eğer farklı servis ve marka önerileriniz varsa sizi dinleyebiliriz.sıralı sistem fiyatlardan bilginiz varmı?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yaklaşık 3 ay önce 2005 f1 collection'a arkadaşımın servisinde BRC fast montajı yaptırdım, LPG 44.000 km de takıldı ve arabam şu an 52.000 de...İlk takıldığı andan beri hiçbir sorun vermedi. Ne arıza lambası yandı, ne de herhangi başka bir sorunla karşılaşmadım..Eğer isterseniz fikir almanız açısından adres yada telefon verebilirim..

Yorum bağlantısı
Erkan Selvitopu
(düzenlendi)
Yaklaşık 3 ay önce 2005 f1 collection'a arkadaşımın servisinde BRC fast montajı yaptırdım, LPG 44.000 km de takıldı ve arabam şu an 52.000 de...İlk takıldığı andan beri hiçbir sorun vermedi. Ne arıza lambası yandı, ne de herhangi başka bir sorunla karşılaşmadım..Eğer isterseniz fikir almanız açısından adres yada telefon verebilirim..

adres ve telefon verirseniz çok sevinirim. arayıp konuşayım.ne kadara taktırmıştınız?teşekkürler.

tarihinde Erkan Selvitopu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak
adres ve telefon verirseniz çok sevinirim. arayıp konuşayım.ne kadara taktırmıştınız?teşekkürler.

Arkadaşla konuştum az önce Erkan Bey, ararsanız yada giderseniz yardımcı olacak..

adres: örnek sanayi sitesi 362 sok no:11 Platin oto servis / ostim( Yusuf Usta)

Tel: 354 04 30

(Ostim iş bankasının önünden direk devam ediyosun, ilerde sağda Total var onun altında güvenal Gaz var, gazcının tam karşısındaki sokak,zaten tabelayı görürsün)

Yorum bağlantısı
Erkan Selvitopu
Arkadaşla konuştum az önce Erkan Bey, ararsanız yada giderseniz yardımcı olacak..

adres: örnek sanayi sitesi 362 sok no:11 Platin oto servis / ostim( Yusuf Usta)

Tel: 354 04 30

(Ostim iş bankasının önünden direk devam ediyosun, ilerde sağda Total var onun altında güvenal Gaz var, gazcının tam karşısındaki sokak,zaten tabelayı görürsün)

çok teşekkür ederim.arayayım yarına randevu albilirsem taktıralım orda

platin otoyu aradım bahadır bey brc marka h7 modeline :1500 ytl peşin birde test modelimi ne varmış 1600 ytl dedi fiyatlar iyimi sizce?bizim paramız nakit?

Yorum bağlantısı
Erkan Selvitopu
Abicim eğer bütçeyi birazdaha yükselte bilirseniz Teleflex ile bi görüşelim derim.

can bende arkadaşa göre hareket ediyorum, oda param bukadar diyor, araba işinden falan hiç anlamıyor.bir sorayım ama zannetmiyorum.bu arada lovato simit tüp 1400 e benim taktırdığım yerde yapıyorlarmış.ankara lpg ivedik organizede

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak
çok teşekkür ederim.arayayım yarına randevu albilirsem taktıralım orda

platin otoyu aradım bahadır bey brc marka h7 modeline :1500 ytl peşin birde test modelimi ne varmış 1600 ytl dedi fiyatlar iyimi sizce?bizim paramız nakit?

Test değil Fast modeli Erkan Bey, diğeride my07 modelidir sanırım..Bende fast modelini 1600'e taktırmıştım..Tüm parçalar sıfır kutusunda gözümün önünde açıldı, 50-100 ytl ucuz yerlerde bazı parçalar yerli kullanılabiliyor fiyat da bu nedenle biraz daha düşük olabiliyor..Araştırın soruşturun aklınıza yatan yerde taktırın derim...Ben şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım işçilik ve montaj açısından o yüzden tavsiye ettim, karar sizin tabi..

Yorum bağlantısı

Lovato takılacaksa Ankara Damla Otogaz'ı tercih etmenizi öneririm. İlgileri ve işçilikleri sizi memnun edecektir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ümit Bayraktar

öz zirve oto gaz prince tavsiye ederim fiyatı biraz pahalı ama arabanızı seviyorsanız prınz taktırın memduh usta 2.400 ytl montaj işçilk çok güzel

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

ankara şaşmazda damla otogaz lavato takıyor keninlikle tavsiyemdir.

Yorum bağlantısı
Erkan Selvitopu

ankara lpg de brc marka takıldı.1400 ytl.biraz fazla yakıyormuş ama gerçi onun fazla dediğide eskiye göre mükemmel.70 ytl lik gaz ile 450 km yol yapıyor.memnun diyebiliriz yani.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hazım Tuzkan

selam arkadaşlar

cumartesi günü ankarada BRC yetkili servisi Mocan Otomotiv'e gittim başta Övünç Mocan olmak üzere tüm servis elemanlarına sonsuz teşekkürler ilgi alaka ens üst seviyede

sorunumu anlattım ellerinden geleni hepsini yaptılar

saygılar

Yorum bağlantısı
Mustafa Yılmaz

ne derece doğrudur ama lovato türkiye desteğini kesmiş. Bende de lovato var parçanın değişmesi lazım ama yenisini alamıyorlar ana distribitörden. Doğruysa uzak duran derim.

Yorum bağlantısı
Özgür Karasüleymanoğlu

Ankarada Mocan otogaz derim başka bir şey demem.Benim aracıma başka yerde montaj yapıldığı halde kendi arabaları gibi ilgilendiler.İlgi,güleryüz,iyi niyet,bilgi hepsine 10 üzerinden 10.İnce ayarı Fatih ustaya yaptırın çok ilgileniyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Metin Aydın
selam arkadaşlar

cumartesi günü ankarada BRC yetkili servisi Mocan Otomotiv'e gittim başta Övünç Mocan olmak üzere tüm servis elemanlarına sonsuz teşekkürler ilgi alaka ens üst seviyede

sorunumu anlattım ellerinden geleni hepsini yaptılar

saygılar

Hazım Bey, 2005 Focus 1 Collection arabama LPG taktırmak istiyorum.

Mocan Otomotiv'in telefon numarasını alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Metin Aydın

Ankara'da Tur Oto ve Neziroğlu'da LPG montajı yapıyor. (Birkaç değişik marka)

Buralarda LPG montajı yaptıran veya yorum yapabilecek arkadaşımız var mı?

Ayrıca Tartarini için görüşlerinizi alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Samet Pehlivan

arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. 2008 focus hb collectionum var yeni aldım ve ilk arabam.

ankarada tavsiye edebileceğiniz lpg ustanız var mı?

birde güncel fiyatlar nelerdir? şimdiden teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
Taygun Mertcan

Samet bey hoşgeldiniz, siz lpg ustası derken taktırmak için mi? bakım için mi? bu konuda detaylı bilgi verirseniz daha sağlıklı bilgi verebiliriz.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ayrıca Lpg'nin markası konusunda da bilgi verirseniz tavsiyede bulunacak arkadaşlar ona göre yol gösterecektir.

Yorum bağlantısı
İsmet Aydın
Ayrıca Lpg'nin markası konusunda da bilgi verirseniz tavsiyede bulunacak arkadaşlar ona göre yol gösterecektir.

MOCAN OTOGAZ 2a MÜHENDİSLİK BRC Bayisi ben 2011 aracıma taktırdım allaha şükür çok memnunum..1400 TL 10 taksit...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...