İçeriğe Yönlendir

Sony Mp3 Ve 6000cd çalar

Turkay Enez

Recommended Posts

Kenan Kopuz

Arkadaşlar bahsettiğim satıcıya gittim teyp'in ön yüzünde baya matlaşma ve hafifte olsa bolca çizikler vardı satıcı iyi bir insandı takalakım sesi dinle beğenirsen al dedi ve öyle yaptık.

İnanın hayal kırıklığına uğradım sesi benim 6000CD en fazla %10 daha iyi ancak değiştirmeye gerek görmedim sonra tekrar benim emektarı taktık döndüm.

Şimdi benim 6000CD her şarkıda iyi bas tiz ayarı yapınca inanın bir fark kalmıyor bilmiyorum belkide benim beklentilerim çok yüksekti zaten Alpine ile mukayese edilemeyecek kadar fark vardı aralarında sonuç olarak şimdilik 6000CD ile yola devam :(

Yorum bağlantısı
Orçun İnce

sony'yi bizim araçlara takınca ön konsolla renk uyuşmazlığı oluyor, bir de bizimki gibi yol bilgisayarı olan araçlarda yol bilgisayarında radyo ses vs. yazmıyor. ben de ondan almıyorum, yoksa çok şık kesinlikle..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Turkay Enez

(Bence) O baktığın sony tamir falan görmüş, çıkışları ile oynanmış, vb. bir durum var. Yoksa sony ile 6000cd arasında ciddi ses farkı olması lazımdı. Özellikle basslı müziklerde ses seviyesini 23-24 e getirdiğimde arabada anfi ve bass varmış gibi ses çıkıyor...

Arkadaşlar bahsettiğim satıcıya gittim teyp'in ön yüzünde baya matlaşma ve hafifte olsa bolca çizikler vardı satıcı iyi bir insandı takalakım sesi dinle beğenirsen al dedi ve öyle yaptık.

İnanın hayal kırıklığına uğradım sesi benim 6000CD en fazla %10 daha iyi ancak değiştirmeye gerek görmedim sonra tekrar benim emektarı taktık döndüm.

Şimdi benim 6000CD her şarkıda iyi bas tiz ayarı yapınca inanın bir fark kalmıyor bilmiyorum belkide benim beklentilerim çok yüksekti zaten Alpine ile mukayese edilemeyecek kadar fark vardı aralarında sonuç olarak şimdilik 6000CD ile yola devam :(

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

pyL6U.jpg

Bendeki teyp görsel olarak bunun aynısı. 6'lı cd changer var. Yalnız MP3 cd'si taktım, Track 1 diye başlıyor, hiç ses yok. Süre sonsuza doğru ilerliyor. Sonraki parça diye birşey yok. Acaba MP3 çalmıyor mu?

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

sony mp3 çalar mükemmel bende vardım sökecektim birine hediye edecektim satın alan adam yalvar yakar aldı elimden:) Bence sizin bu arızalı olabilir. 2. el aldıysanız satıcıyle görüşün tongaya düşürmesin sizi. çok fark etmesi lazım

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Bendeki teyp görsel olarak bunun aynısı. 6'lı cd changer var. Yalnız MP3 cd'si taktım, Track 1 diye başlıyor, hiç ses yok. Süre sonsuza doğru ilerliyor. Sonraki parça diye birşey yok. Acaba MP3 çalmıyor mu?

Bir de USB ve kart girişi olan bir aparat vardı, 120 TL civarında satılıyordu, forumda aradım ama bulamadım. Bilgisi olan var mı?

Mp3 çalmıyorsa ondan düşüneyim bari.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Zafer Öntürkler

Merhaba, Sony lerde bluetooth özelliği varmıdır acaba yoksa ayrı bir yerdenmi geliyor bu özellik bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Şükrü Abay

Focus II'de 4 hoparlör 4Tweeter var ya, Şimdi o hoparlörler Sadece Mid ve Bass mı vuruyor ? Tiz sesleri Tweeter'a mı yüklüyor yoksa o hoparlör mid bass tiz sesleri verip tweeter la tiz takviyesi mi alıyor ?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Sancak

6000cd yerine sony mp3 oval teyp direk oluyormu yardımcı/ek bir aparata ihtiyaç varmıdır?

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Oda oval ama kenarları farklı gibi görünüyo Gönderilen Resim

buda 6000

Gönderilen Resim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Ve yeni takılan sony mp3 kod istiyormu

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

bence ikisi arasında hiç ses farkı yok ikisi de aynı hoparlörü kullanıyor, çaldıkları dosya formatları farklı, dosyanın kalitesi ses kalitesini etkiliyor ancak diğer teybin mp3 çalmaması büyük eksiklik o yüzden kesinlikle değiştirilmeli

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

Ve yeni takılan sony mp3 kod istiyormu

Takılıyor ve kod istiyor :) kodu teybi aldığınız kişi vermeli yoksa serviste de bulabiliyorlar

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Turhan

bu sony mp3 benım 2006 fiesta van ıcın de uyumlumudur acaba ? Çok şık duruyorda :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

Biri çıkıp 6000CD lerin altını üstüne getirip aux,usb v.s. uydurmalı. elektronik bilgisi olan kahraman aranıyor :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bence ikisi arasında hiç ses farkı yok ikisi de aynı hoparlörü kullanıyor, çaldıkları dosya formatları farklı, dosyanın kalitesi ses kalitesini etkiliyor ancak diğer teybin mp3 çalmaması büyük eksiklik o yüzden kesinlikle değiştirilmeli

6000cd ile sony arasında mı fark yok ses olarak?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...