İçeriğe Yönlendir

Sony Mp3 Ve 6000cd çalar

Turkay Enez

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
Mehmet Atlihan
Teşekkür ediyorum.

Bu arada 6000cd de boşa çıktı. Birilerine lazım olur mu onu da bilmiyorum ama, satlıktır. Not sony den daha temiz durumda... :D

bendeki cd 600 sizinkinden farklimi banami öyle geldi birde aux tusu var ama girisi yok torpitoda

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Teyp aynı. Torpidoda aux girişi yok.

bendeki cd 600 sizinkinden farklimi banami öyle geldi birde aux tusu var ama girisi yok torpitoda
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Guest Hakan Bilgin
"Fark var!" diyorsun. Sony nin bir de yeni modelleri var.

Bunun sesi hangi meyvenin tadına benzer? :good1:

4623df38.jpg

Bu üstteki teyip model olarak nedir?

Ne olarak aratayım internette arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Ergin Ateş

Benim Fiestada da mavi konsollu resimdeki Sonyden var. Ses kalitesinden çok memnunum. Her teyp tizleri verir ama bassları veremez. Bu teyp mahalleye müzik dinletisi yaptırmaz ama piyasadaki orta kalite teyplerden daha yidir. Sesi sonuna kadar açtım en ufak bir bozulma yok. Sanırım zorlanmaya karşı koruma özelliği var orta seviyeyi geçtikten sonra bassları fazla arttırmıyo.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Nedim Öner
(düzenlendi)

1368c7f8.jpg

6000CD yi internetten sattıktan sonra yine internetten Sony mp3 çaları aldım. İkinci elden aldığım için önce birgüzel söktüm temizledim. Arabadaki yerine ve soketlere birebir uyumlu olduğu için sorunsuzca taktım ve ses farkı müthiş... :bravo: Aydınlatmasının da yeşil olmasına rağmen şık bir görüntüsü var... :unknw:

Arabanın orjinal hoparlörlerinin bu kadar güzel ses vereceğini tahmin etmezdim. Fazla detaya girmeye gerek yok, sök ve tak. Sonuç gayet güzel... :blink:

4623df38.jpg

Bu teypten almak isteyen varsa burada var. Bana hem pahalı geldi, hem de arabanın aydınlatması yeşil olduğu için (Arabanın aydınlatmalarının renk değişimi girişimim oldu ama, ölüm gibi geldi, aynen devam dedim :bravo: ) renk uyumu olmayacaktı... :i-ih:

tarihinde Nedim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nedim Öner

Ford'un hangi akla hizmet ettiğini anlamak mümkün değil :unknw: Şuna bakarmısınız; dijital klimalı araba, 6000CD teyp ile satılıyor... :unsure2:

post-30784-1310401961.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Bülent Şahin-2
1368c7f8.jpg

6000CD yi internetten sattıktan sonra yine internetten Sony mp3 çaları aldım. İkinci elden aldığım için önce birgüzel söktüm temizledim. Arabadaki yerine ve soketlere birebir uyumlu olduğu için sorunsuzca taktım ve ses farkı müthiş... :p Aydınlatmasının da yeşil olmasına rağmen şık bir görüntüsü var... :p

Arabanın orjinal hoparlörlerinin bu kadar güzel ses vereceğini tahmin etmezdim. Fazla detaya girmeye gerek yok, sök ve tak. Sonuç gayet güzel... :(

4623df38.jpg

Bu teypten almak isteyen varsa burada var. Bana hem pahalı geldi, hem de arabanın aydınlatması yeşil olduğu için (Arabanın aydınlatmalarının renk değişimi girişimim oldu ama, ölüm gibi geldi, aynen devam dedim :p ) renk uyumu olmayacaktı... :)

bu teyplerin renk seçeneği yokmu acaba

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mehmet Kılıç

2009 model trend aracımda 6000 cd var arkadaşlarım sony arıyorum tabi dış tarafı oval olanlardan nerde bulabilirim bilgisi olan var mı acaba

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Özcan
(düzenlendi)

Böyle bir değişim bende düşünüyorum.Ama önce temiz bir sony mp3 çalarlı bir tep bulmam lazım. :) :) :)

İkisini de ayrı ayrı dinleyip aslında ses kalitelerini test etmeyi çok isterdim...Farkı görme açsından...

tarihinde Mustafa_Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ben daha bırkac hafta once degıstırdım cok cok memnun kaldım barız bır ses farkı var.. Cd 6000 ınıde sattım..

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlik

Ben Sony teybi 300 liraya aldım, eskisi de duruyor...

İyi fiyat. Bu fiyat civarında bulsam ben de alıcam. Track CD sıkıcı olmaya başladı. Navigasyonlu usb-sd kartlı sistemlerin fiyatlarının düşmeye başlamasını göz önüne alarak fazla vermek de istemiyorum. Neyse takibe devam...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihan Beliceli

1368c7f8.jpg

Herkese selamlar,konu varken başka konu açmak istemedim bu teyp'de ekran kısmı siyah cam değilde plastik bir malzeme sanırım. Benim teybiin bahsettiğim kısmın yüzeyi deforme oldu (cizik değil anlamadım bende leke leke). acaba sadece bu kısmı değiştirilebiliyor mu yoksa buraya nasıl bir uygulama yaparsak bunu eskisi gibi düzeltebiliriz.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

İçte is oluşmuşsa sökülüp camsille temizlenecek, dışta matlık varsa herhangi bir plastik parlatıcı iş görür.

Herkese selamlar,konu varken başka konu açmak istemedim bu teyp'de ekran kısmı siyah cam değilde plastik bir malzeme sanırım. Benim teybiin bahsettiğim kısmın yüzeyi deforme oldu (cizik değil anlamadım bende leke leke). acaba sadece bu kısmı değiştirilebiliyor mu yoksa buraya nasıl bir uygulama yaparsak bunu eskisi gibi düzeltebiliriz.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

İçte is oluşmuşsa sökülüp camsille temizlenecek, dışta matlık varsa herhangi bir plastik parlatıcı iş görür.

sorun dışta plastik parlatıcı nasıl bişey oluyor nerde bulabilirm isim marka varsa yazarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Kenan Kopuz

Arkadaşlar bende teybimi değiştirmek istiyorum kararsız kaldım hangi orjinal sony modeli ile değiştirmemi tavsiye edersiniz :(

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Şu anda aracınızda olan teybin fotosunu eklerseniz yardımcı olabiliriz...

Arkadaşlar bende teybimi değiştirmek istiyorum kararsız kaldım hangi orjinal sony modeli ile değiştirmemi tavsiye edersiniz :(

Yorum bağlantısı
Kenan Kopuz

Şu anda aracınızda olan teybin fotosunu eklerseniz yardımcı olabiliriz...

Standart Ford 6000CD en üsteki resimde olan modelden.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...