İçeriğe Yönlendir

Bmw 3.16i E 46 Metalik Mavi

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

E 46 aracıma değişikşikler yapma kararı aldım ilk olarak 15 '' olan jantlarımı 17'' M2 jantları ile değiştirdim,lastiklerimide Brigestone Potenza 215 50 17 önler,215 45 17 arkalar olarak değiştirdim,biraz sancılı ve sıkıntılı bir işlem oldu ,jant ve lastikleri aldığım yerde montajını yapan beceriksiz adam yüzünden bijonların birine zarar verdiler,ayrıca lastiklerin ikisinin havası sabah inmişti,aynı yönlü ön ve arka lastikleri ters takılması ve jantların kenar ve siboplarından biri kaçırma olayı yaşadım,Allah bildiği gibi yapsın bu adamları

24lijrn.jpg

mhrgnm.jpg

w9bl39.jpg

282nqmr.jpg

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Güzel olmuş Fatih Abi , angelleri ne zaman takacaksın ? :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Güzel olmuş Fatih Abi , angelleri ne zaman takacaksın ? :)

bugün onlarıda aradan çıkarma isteğim vardı far açıldı 4 adet angel halkadan 1 adet arızalı çıkınca ,tedarikçi firma ile konuştum yeni gönderiyor

Hayırlı başlangıçlar. Arka lastik daha alçak olmuş :D ?

teşekkür ederim,pek istediğim gibi başlayamadım hep aksilikler ile uğraşıyorum

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
Önler niye kalın arkalar ince yapıldı ? Mantığı nedir acaba?

+1 ? bende merak ettim

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Almanlarda o tiptir genelde ama arka taban daha geniştir. 215 40 17 ön ise 225 35 17 arka gibi.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

iyi başlangıç, jantlarda ofset olmayınca arka ön aynı taban ebatında takılıyor tabi ki :D angel, arka bagaj üstü lip spoiler, ve tampon değişikliği de gelsin devamında :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)
iyi başlangıç, jantlarda ofset olmayınca arka ön aynı taban ebatında takılıyor tabi ki :rolleyes: angel, arka bagaj üstü lip spoiler, ve tampon değişikliği de gelsin devamında :)

ince olan spoiler çok dikkay çekici ve hoş durmuyor kanaatimce,ama geniş olandan bulabilsem hiç düşünmem

10dcc2q.jpg

bugün ön ve arka kaputu siyah folyo kaplatsam nasıl olur diye düşündüm 2013 e kadar muayenem var ,2013 te sökmem gerektiğinde boyaya nasıl bir etki bırakır ?

edit :imla

tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
adaşım hadi hayırlısı olsun hızlı başladın arkasıda hızlı gelsin.

teşekkür ederim,çok zamandır araştırıyordum istediğim lantları bulamayınca jantı sonra alırım dedim kendime ,sonrada aracı en çok ön plana çıkaran jantları dedim,angel montajında bugün sorun olmasaydı daha ferah bir mekanda güzel resimler çekip onları ekleyecektim

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Maşallah :)

Fatih aksilikler için geçmiş olsun. görünümü değişmiş arabanın :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Maşallah :)

Fatih aksilikler için geçmiş olsun. görünümü değişmiş arabanın :)

sağolasın Lokman Abi :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Vay Fatih kardeş sonu olmayan bir yola girmişsin hadi hayırlısı Allah gönlüne göre versin inşallah.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hayırlı olsun.

da;

Aracın arıza ışığı yanmadı mı bu ebatlardan sonra? Önle arka lastik çapı arasında 1 cm den fazla fark var.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Vay Fatih kardeş sonu olmayan bir yola girmişsin hadi hayırlısı Allah gönlüne göre versin inşallah.

diğer aracımda yedek parça ve tedarik sıkıntıları yaşadığım için biraz zorlanmıştım,şimdi işim daha kolay birde usta sıkıntım olmasa

Hayırlı olsun.

da;

Aracın arıza ışığı yanmadı mı bu ebatlardan sonra? Önle arka lastik çapı arasında 1 cm den fazla fark var.

sorun yok yola devam :lol:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Ben jant olayını araştırdım ama bana göre en çok yakışan model bu 17 '' olmasıda ayrı avantaj,folyo kaplatmak sorun değilde yasal durumu nasıl,cam filmine göre ceza yazılan uygulamalar varken

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Folyo işinde aracın 2 renk diye ruhsat çıkartman gerekiyor ee bunun içinde tüv yolları gözükür. Bence folyo işi gerksiz artık modası geçti üstteki arabada güzel olmamış abi bagaj felan kötü olmuş bence

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

görüntü olarak tavana yapıldığı zaman panoramik cam tavan gibi duruyor,beyaz renkli araçta birde ben çabuk sıkıntıya giren biriyim aklıma yatmayan hoşuma gitmeyen bir durum olunca sökmek isterim,söküldüğü zaman kaportada oluşacak iz leke v.s gibi konulardan ciddi rahatsızlık duyarım, o yünden şimdilik gerek yok,onun yerine camlara orta koyulukta bir film şöyle kalite bir marka

Yorum bağlantısı

Fatih üstadım kolay gelsin.sorunluda olsa janttan başlamak doğru olmuş. :nazar: Spoiler için iyi düşün.Folyo bencede gereksiz işlem olur.Bu hali çok güzel renk olarak değişime hiç gitme derim.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle güle kullan yaptıklarını ve yapacaklarını Fatihim, genel müdür arabası bee.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Oktay Bey teşekkür ederim,şimdilik pek acele etmeyeceğim acele edince sorun yaşanıyor :nazar: zamanla yavaş yavaş daha güzel olacaktır

Ağam sağolasın ben müdür oldumya,sen demiştin son toplantıda ,arabanın yakıştırması ona göre :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...