İçeriğe Yönlendir

Bmw 3.16i E 46 Metalik Mavi

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit
Fatih abi, Tampon derim, Aynalar derim, Izgara derim ve son olarak Yay derim. Başkada birşey demem. :D

Vay be derim. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ön kalın arka ince muhabbeti normalde ofset işi sanırım :) alamanların çoğu öyle ama burada uygulama hatalı. arkanın taban genişliği biraz fazla almalıydı.

Cihan nerdesin gelde anlat :p

Yorum bağlantısı
Angellar güzel olmuş. bence sarı kalmalı.

:)

+1

Bmw de beyaz angelda olur ama bu hali çok güzel.İyi günlerde kullan. :good1::nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Bende arabayı almadan önce 15" lastikler bu şekilde takılmış mantığı nedir bende merak ettim.

Herkes merak etmiş kimse cevap vermemiş. :)

Fatih hocam araba karizma duruyor :p

teşekkür ederim

Vay be derim. :p

sıra ile elimizden geldiğince birşeyler yapacağız

+1

Bmw de beyaz angelda olur ama bu hali çok güzel.İyi günlerde kullan. :):D

Sağol Oktay Hocam

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

geçtiğimiz toplantıda Fusion ve Focuslarda görsel açıdan dikkatimi çekince ,dün yapmış olduğum araştırmada karşılaştım uygulanmış halini hiç görmedim,E 46 larda yakından inceleme fırsatım olsa daha iyi olurdu fikir açısından

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Araştırmaların devam ediyor,asıl önemli olan tampon yapısından dolayı montajı 80-100 TL lik biri ürün takıp güzelleştireceğiz diye güzelim tamponu rezil etmeyelim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Fatih Çalıkuşu

M2 Jantlarımı CSL ile değiştirme kararı aldım,denk gelirse biri ile takas konusunda anlaştım ,jantları görmedim birde yay olayına girmek istiyorum ortalama 300-500 arası marka model ve montaj için maliyet konusunda bilgisi olan varsa bilgi rica ederim

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
17'den 18'mi olacak?

18'' olabilir gözüm alışınca hevesim çabuk geçti birde 2 adet 6985 var elimde,arka kalolnlardan bagaja kabinle montaj yapsam izolasyondan içeri ses gelir mi ?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Bunlarda gündüz resimlerim

r8b59u.jpg

2wf2udy.jpg

syp84h.jpg

2mg5bwk.jpg

2ldvoy9.jpg

33ateub.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
hadi hayırlısı Fatih.

sağol Lokman Abi bugün BMW mod parçaları satan bir dükkana gittim,o kadar çok değişik ürün var ki hepsini yapası geliyor insanın sırayla yavaş yavaş

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Buna 20" bir de ince yanak off diyorum ki offffffff :)

Zehirleme milleti :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

19'' CSL duydum ama 20'' jeeplere olur galiba,18'' olabilir aklımda var bekliyoruz anlaşabilirsek

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
18'' olabilir gözüm alışınca hevesim çabuk geçti birde 2 adet 6985 var elimde,arka kalolnlardan bagaja kabinle montaj yapsam izolasyondan içeri ses gelir mi ?

çok ama çok zor. arka koltuğun arkasında duvar gibi bir sac ve 2 parmak izolasyon var :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
çok ama çok zor. arka koltuğun arkasında duvar gibi bir sac ve 2 parmak izolasyon var ;)

zaten bagaj hacmi daraldığı için pek içime sinmemişti,dün cevap yazmayınca kimse uygun olmama rağmen montaj yaptırmadım iyiki bu kararı vermişim :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Valla güzel araba , jantlarda yakışmış güzel bence . Benim beğenmediğim tek şey nikelaj kapı kolları ve cam çıtası ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Valla güzel araba , jantlarda yakışmış güzel bence . Benim beğenmediğim tek şey nikelaj kapı kolları ve cam çıtası :)

onlar aldığımda üzerinde vardı ön panjur ( böbrek ) karbon yapmak istiyorum fakat yanlar nikelaj olunca sırıtacak,CSl spoiler dün sedan bir araçta gördüm güzeldi ,renk astarlı siyah boyanmam karbon folyo aynı zamanda kaputuda kaplatabilirim.

csl jant çok yakışır ama tekrar diyorum csl rüzgarlık uydurulmalı o araca :(

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yede...yler-e-46/detay?

bu 4 kapı için diyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yede...-38768779/detay?

ilk öncelik led stoplar var aklımda AC Shnitzer pedal seti,ön logo düşüncem vae acele yok her ay bir ürün ,bütçeyi zorlamadan beni sıkıntıya sokmadan,havalar biraz iyi olsun yan aynalara karbon folyo,camlara film

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Fatih güzel olmuş ama angellar beyaz olsun derim bende ... ama maviye kaçan beyazdan değil sarıya kaçandanda değil tam beyaz olanlar var ... zaten yanlış görmüyorsam artık yeni kasaların angel ları beyaz renk yanıyor...

birde ledli stoplar olsa nasıl olur?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...