İçeriğe Yönlendir

Renault Kangoo

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın
Harika olmuş abi ellerine sağlık vallaha :seytan:

Sağolasın Can. Nasip ise buluşup senin aracada bi güzellik yapabiliriz.

Eline sağlık süper olmuş, birde ışık geçişleri birden değilde yavaş yavaş değişebilse harika olacakmış gerçekten, yinede güzel iş olmuş, eline sağlık.

Teşekkür ederim Ali. .Sende son durum ne oldu ?

Yumuşak moduda var. Yazlılımı hazırlarken onuda atmıştım içine. Hatta bi ara düşündüm Kırmızı çıkışı uzunlaramı bağlasam diye :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Sağolasın Can. Nasip ise buluşup senin aracada bi güzellik yapabiliriz.

Teşekkür ederim Ali. .Sende son durum ne oldu ?

Yumuşak moduda var. Yazlılımı hazırlarken onuda atmıştım içine. Hatta bi ara düşündüm Kırmızı çıkışı uzunlaramı bağlasam diye :)

Ben kendim düzelttim, farları göndermedim, şimdi güzel, aydınlatmayada alıştım, bariz süper oluyor gerçekten, bunun tadı ayrı gerçekten :) şimdi kaskoya işletiyorum, herhangi bir arıza durumunda (olursa tabii) İlker bey' den sözde aldım, direk göndericem gerekli şeyleri yapacak, balastlara birşey olursa özel indirimli d1s gen5 lerde hazır üstelik. :p

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
dün o yağmurda gazladınızmı bide? (ben bi ara yol nerde diye bakıyodum :D )

Allah tan yolu biliyoruz bide giderken bizi takip edin diyosun abi :)

servet abi bide göstergelerin süper olmuş ama kırmızı rengi hemen geçiyo sanki belli aralıkta öyle dursa daha iyi olur gibi geldi..

Gazlamak ne kelime. Benden sonra çıktılar yolda beni geçtiler. Arkamdan xenon selektörü görünce X5 geliyo sandım ama çıka çıka kangoo çıktı:)

Gazlamak ne kelime. Benden sonra çıktılar yolda beni geçtiler. Arkamdan xenon selektörü görünce X5 geliyo sandım ama çıka çıka kangoo çıktı:p

Nefis olmuş güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Arda Merve

servet abi şu kendin yap keyfini sür haline hayranım eline sağlık :) sabırsızlıkla yenilikleri bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Arda Merve
dün o yağmurda gazladınızmı bide? (ben bi ara yol nerde diye bakıyodum :p )

Allah tan yolu biliyoruz bide giderken bizi takip edin diyosun abi :)

ahh bide ben olsaydım şenlik olurdu :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Gazlamak ne kelime. Benden sonra çıktılar yolda beni geçtiler. Arkamdan xenon selektörü görünce X5 geliyo sandım ama çıka çıka kangoo çıktı:D

Nefis olmuş güle güle kullanın

Teşekkür ederim :)

Sırf bu yüzden yağmurda araç kullanmayı sevmiyorum .Önümdeki Fordun camında stikır varsa sakince bekliyorum kenara geçip naylona yol vermesini. Al yine yakalanmışız :D

servet abi şu kendin yap keyfini sür haline hayranım eline sağlık :good1: sabırsızlıkla yenilikleri bekliyoruz :)

Tarifi imkansız duygudur. Nasip ise önümüzdeki ay Kangoları satacağım. Artık ne alırsak ona devam :)

::: Dün akşam bahsetmiştim Bolu'dan gelirken otoyolda alttan bi patlama sesi ve toz çıktı diye. Bu gün baktım Katalitik konvertör dağılmış. Ne yapmalı ? Satabilirmiyim bu halde ?

ahh bide ben olsaydım şenlik olurdu :)

Keşke. Adnan abi bi ara 180'e dayandı sonra bıraktı ( Ehtiyar işte :p )

Eline sağlık Servet abi :)

Mert senin aracın alt yapısı çok uygun bu işlem için. Haberin ola.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Aha verdi gazı. Nasıl ki abi bi anlat hele. Şu far işini de şey etsek aradan :)

Yorum bağlantısı
Arda Merve
Teşekkür ederim :flowers:

Sırf bu yüzden yağmurda araç kullanmayı sevmiyorum .Önümdeki Fordun camında stikır varsa sakince bekliyorum kenara geçip naylona yol vermesini. Al yine yakalanmışız :)

Tarifi imkansız duygudur. Nasip ise önümüzdeki ay Kangoları satacağım. Artık ne alırsak ona devam :)

::: Dün akşam bahsetmiştim Bolu'dan gelirken otoyolda alttan bi patlama sesi ve toz çıktı diye. Bu gün baktım Katalitik konvertör dağılmış. Ne yapmalı ? Satabilirmiyim bu halde ?

Keşke. Adnan abi bi ara 180'e dayandı sonra bıraktı ( Ehtiyar işte :D )

abi egzoscular katalitikin içini boşaltıp takıyorlar herhangi bir sıkıntı yok emisyon dışında sensör vs bişi yoksa :)

yolda gidişi dönüşü değilde muhabbetinizi özledim abi :) yolda da bazen kendimi kaybediyorum ben :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
abi egzoscular katalitikin içini boşaltıp takıyorlar herhangi bir sıkıntı yok emisyon dışında sensör vs bişi yoksa :D

yolda gidişi dönüşü değilde muhabbetinizi özledim abi :) yolda da bazen kendimi kaybediyorum ben :)

Normalde Kangolarda yokda bunda var. Bende yok biliyordum. Zaten dün akşam motor lambasıda yaktı. Yarın bi egzoscuya göstereyim hele.

Biliyorum senin kaybolmalarını. Sağdan tın tın dimi :flowers:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Servet abi aman diyeyim scangauge verme :)

Bu arada ortalma tüketim vs o üründekiyle aynı çıkıyormu :flowers: benim hiç yol bilgisayarım olmadı alıp almamak arasında kararsızım :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kat iptali şart olmuş desene abi sana :D benim Kat Patlayamıyor aldığım ay icini boşaltırdım tertemiz oldu .

İlk kez başıma geldi. Bundan öncekilerde aynı seri idi. Onları 450k civarı kullandım hiç sorun çıkarmamıştı.

Can kat iptali eğer bu ise heç beyenmedim.Alt devirde araba eşşeğe döndü. 2500 devire kadar toplamıyor araç.

Servet abi aman diyeyim scangauge verme :)

Bu arada ortalma tüketim vs o üründekiyle aynı çıkıyormu :flowers: benim hiç yol bilgisayarım olmadı alıp almamak arasında kararsızım :)

Verirmiyim hiç.:)

100km gidip tekrar yakıt aldım. Ortalama ayarı yaptım % olarak varmış.3-5 gram fark var diyeyim sana.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mert gösterge sökülecek,

tarafıma iadeli taahhütlü gönderilecek yada araba sahibisi ile gelecek, sahibisi nişanlısını görmeye gidecek, Servet abisi arabanın ciğerlerini sökecek, eeeöhöm pardon, göstergelerini yapacak.

E hem alt yapısı uygun de hem de verme pehhh.. :flowers:

Scangauge göstergeye tümleşik değil Mert. Aracı satarken fişini çekip alacağım.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

abi ben akşam en çok farlarını beğendim,ayrı bir hava katmış araca.

arkaya taktığın xenonlardan bahsetmiyorum :flowers:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kadran 215bin ha :spiteful:

Dedim arabayı kargolayayım diye :p

Turbo basıncını nereden görüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Scan Gauge den Görebiliyor :spiteful:

Beni böyle şeylere itmeyin lütfen :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sırf bu yüzden yağmurda araç kullanmayı sevmiyorum .Önümdeki Fordun camında stikır varsa sakince bekliyorum kenara geçip naylona yol vermesini. Al yine yakalanmışız :spiteful:

abi hava yağmurlu olmasada yakalacaktın o aracta sticker yok. bende bir ara bir selektör yaptım ben aracı tanıyordum. 4 lü yaktı söndürdü ama sonra yakalayamadım.

Ersel bey sizden 5-10 dakkika sonra çıktık biz yola bence naviyi bir güncelleyin sizi baya bir dolaştırmış anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)
Yok kat dağıldı ise temizlet içini bir güzel boşaltır ozaman problem ortadan kalkacak abicim

İnşallah.

Kadran 215bin ha :crazy:

Dedim arabayı kargolayayım diye :s

Turbo basıncını nereden görüyorsunuz?

Eh 2.5 senede bu kadar yol yapabildim.:fiuw: Naylonun miyadı doldu artık..

Can cevaplamış.

Beni böyle şeylere itmeyin lütfen :unknw:

Satarız :lol2:

abi hava yağmurlu olmasada yakalanacaktın o aracta sticker yok. bende bir ara bir selektör yaptım ben aracı tanıyordum. 4 lü yaktı söndürdü ama sonra yakalayamadım.

Ersel bey sizden 5-10 dakkika sonra çıktık biz yola bence naviyi bir güncelleyin sizi baya bir dolaştırmış anlaşılan.

Mehmet seni hakikaten tebrik ederim. o kadar tacizlerime karşılık vermeden kullandın aracını..

Demekki Tırt görünce dikkat kesilmek lazım..Ancak her yer tırt kaynıyo yahu :rofl: Nerde görücem kırmızı deviri :unknw:

tarihinde Servet Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Servet abi ellerine sağlık cidden çok güzel olmuş zaten koşa koşa sanırım ilk ben bakmaya gittim :bambam:

buda benim çektiğim araç dururken olan video...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
abi ben akşam en çok farlarını beğendim,ayrı bir hava katmış araca.

arkaya taktığın xenonlardan bahsetmiyorum :)

Teşekkür ederim Emin. Oraları karıştırmayalım :)

Servet abi ellerine sağlık cidden çok güzel olmuş zaten koşa koşa sanırım ilk ben bakmaya gittim :bambam:

buda benim çektiğim araç dururken olan video...

Anıl sana kondansatörleri sökelim dedimye kalsın. Balastların OEM değilse uzun-kısada sönme yapacak.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Eh 2.5 senede bu kadar yol yapabildim.:nazar: Naylonun miyadı doldu artık..

Can cevaplamış.

Satarız :)

Kangoo satılığa çıksın, anlaşırsak olabilir.

Yanında gösterge panelide geliyor mu :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...