İçeriğe Yönlendir

Era'bama Küçük çaplı Modifiye

Bedri Baki

Recommended Posts

Bedri Baki

Arka stopları karartmak istiyorum nasıl olur sizce, veya nasıl yapmam gerekiyor. Film veya folyoya istediğimiz gibi şekil verebiliyor muyuz.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
(düzenlendi)

Ben de folyo düşünüyorum ama düz stoplara uygulamak kolay da era'ların ki biraz yuvarlak. Katlanma yerlerinde uğraştırır gibi biraz.

Bir de aynala için beyaz folyo düşünüyorum.

tarihinde Bedri Baki tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Biri siyah diğeri beyaz zaten Onur, gri yok. Gri işime yaramaz zaten. Beyazı aynalar için kullanırım belki.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Bedri Baki
(düzenlendi)

Çok şükür rabbi bu günleri gösterdi ve plakalıklardan kurtuldum ve plaka çerçevesini sildim ;)

f34c2ae3.jpg

Ve arka camın önüne tüylü örtü aldım, çok hoşuma gitmedi ama biraz kullanayım alışamazsam çıkaracağım :)

7db06b84.jpg

tarihinde Bedri Baki tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Teşekkür ederim Ahmet abi, düz beyazını alacaktım ama arabanın siyah yerleri de olunca adam siyahla karışık daha iyi durur dedi biz de onu aldık. Haa bir de plaka aydınlatmaları beyaz oldu ama onun resmini çekemedim daha.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Bu da beyaz plaka aydınlatması. Şimdilik yaptıklarım bunlar. Aklımda sadece cam filmi ve jantlar kaldı ama jant almayabilirim belki.

a01d2653.jpg

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Hocam çok güzel olmuş güle güle kullan,yalnız arkadaki tüylü örtü benimde pek hoşuma gitmedi,bu aracımda dahil,bugüne kadarki tüm araçlarımın sadece arka camına film çektirdim,böyle bir çözümde yapabilirsin veya güzel bir perdede taksan olur bence...

sadece arka cama film çektirmenin bir esprisi var mıdır?

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Ben ön cam hariç çektirmeyi düşünüyorum. Ama büyük ihtimal ön yan camlar 1 numara, arka yanlar ve arka cam 2 numara olur. Veya zaten camlarım hafif renkli, hepsine 1 numara çektiririm.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Bedri Baki

Bu hafta LPG için batmana gittiğimde bir de film çektireyim içimde kalmasın dedim. Hoşuma da gitti. Camlarım hafif renkli olduğu için 1 numara film çekildi, ne çok koyu oldu ne de çok açık. LPG resimlerini diğer konuda paylaştım zaten.

79d8b7df.jpg

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
Filmler iyi olmuş hocam,ortadaki direklere de mat siyah folyo çekselermiş keşke,çok güzel olurdu :nazar:

Valla aklımda vardı Gökhan. Plaka yazılarına ve aynaları karbon kaplatacaktım 100 tl falan dedi, onun için şimdilik kaldı. Yaz tatilinde yaparım büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...

Ellerine cebine sağlık Film kaplamayı sevmesemde gayet güzel olmuş çalışmalarınız.Hundai hundai oluyor. :) :lol2: :lol2: :D:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...