İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Sinan Çiçek

Sani bey Makam hizmetlerinde kullanilacak. ViP araçta kullanilmak uzere 3 adet Navigasyona ihtiyaç var. Sadece iyisi olsun denildi:)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Oktay Zerman

Arkadaşlar benim sorum şu olacak yurtdışı sitelerinde mevcut ancak yurtiçinde ben bulamadım henüz navigasyon cihazına entegre yol sürüş kamerası bulan gören var mıdır? ??

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
İlhan Gülcan

Arkadaşlar bol yorum bol model var ama başımıza gelen kazalara bakınca hem ön hem arka kamera ihtiyacı var gibi duruyor.

http://www.blacksys.co.kr/eng/product/product.php?id=40#

böyle bir model buldum bilgisi olan var mıdır ne dersiniz işe yarar mı acaba?

Çünkü hem ön hem arkadan kayıt almak istiyorum.Özellikle istanbulda şart :(

Yorum bağlantısı

Play store da Here adlı bir uygulama var. Oldukça hızlı ve sesli navigasyon yapabiliyor. Nokia haritalar programı. Nokia uygulaması. Çok memnunum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Akbulut

Merhabalar,

Tatil için navigasyon cihazı ihtiyacım var.

Gördüğüm kadarıyla igo-tomtom önerilmiş.

Benim istediğim GPS bağlantısı kopmasın,  ucuz olsun, sadece harita özelliği olsa yeterlidir. Ekstra özellikler ile fiyatı artmasın.(fiyat limitim 250 TL)

Benim hoşuma giden model şudur: http://www.teknosa.com/urunler/145130190/navitech-qxv-712-primo-7-navigasyon-cihazi

Hem ucuz hem igo primo var.

Ancak ürün olarak kalitesi nasıldır hiç bilmiyorum navitech markasını.

Yarın almayı düşünüyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

o üründen bende var balta ile kırıp, mangalda  yaktuktan sonra küllerini denize atmak üzere iken harita değiştirdim rahatladım. igo8 yüklü olsun da ne marka olursa olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Akbulut

Merhabalar,

Tatil için navigasyon cihazı ihtiyacım var.

Gördüğüm kadarıyla igo-tomtom önerilmiş.

Benim istediğim GPS bağlantısı kopmasın,  ucuz olsun, sadece harita özelliği olsa yeterlidir. Ekstra özellikler ile fiyatı artmasın.(fiyat limitim 250 TL)

Benim hoşuma giden model şudur: http://www.teknosa.com/urunler/145130190/navitech-qxv-712-primo-7-navigasyon-cihazi

Hem ucuz hem igo primo var.

Ancak ürün olarak kalitesi nasıldır hiç bilmiyorum navitech markasını.

Yarın almayı düşünüyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Var mı cihaz önerisi olan bu cihaz teşhir ürünü sanırım ondan ucuzmuş. Başka cihazlara bakıyorum şimdi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Piranha'nın ürünlerine bakının derim. Bende mevcut, memnunum gayet. 5 sene garanti şansı ve ömür boyu güncelleme hakkıda cabası.

Yorum bağlantısı
Serkan Akbulut

Piranha'nın ürünlerine bakının derim. Bende mevcut, memnunum gayet. 5 sene garanti şansı ve ömür boyu güncelleme hakkıda cabası.

Modelini de yazarsanız sevinirim. Başlangıç noktası olur  :) .

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Forumdaki arkadaşların tavsiyesi ile 2 sene önce next 545 almıştım.

Gerek donanimdan gerekse yazılımindan ben gayet memnunum, şimdi modeli değişmiştir ama 545 e karşılık muadil modeli vardır.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Halil İbrahim Bilgiç

arkadaşlar bi süredir navigasyon arıyorum ama bir türlü f/p bakımından uygun bişey bulamadım.

en son tomtom start 20 üzerinde duruyorum nasıl alınır mı bu alet?

veya sizin önerileriniz nelerdir memnun kaldığınız cihazlar ve tavsiyeleriniz ??

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

ceptelefonuna yandex navigasyonu yükle. navigasyon cihazın olsun. bence artık nav. cihazına para vermeye gerek yok. telefon tutucu ve çakmak şarj da aldınmı mesele kalmıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ben de sizin gibi araştırıyordum, bura da sordum, bana tablet al dediler ben de size onu öneriyorum gps li bir tablet alıyorsunuzi here navigasyonu yüklüyorsunuz yada diğerlerini.. ben dell almıştım çözünürlüğünü igo desteklemedi, yoksa lisanslı ücretli igo yüklüyecekdim..
hemen hemen aynı paralar birini tablet olarak da kullanıyorsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

ben de sizin gibi araştırıyordum, bura da sordum, bana tablet al dediler ben de size onu öneriyorum gps li bir tablet alıyorsunuzi here navigasyonu yüklüyorsunuz yada diğerlerini.. ben dell almıştım çözünürlüğünü igo desteklemedi, yoksa lisanslı ücretli igo yüklüyecekdim..

hemen hemen aynı paralar birini tablet olarak da kullanıyorsun

biraz büyük olmaz mı tablet alsak ..

4,3 veya en fazla 5 inç gibi bişeyler düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Forumda Navigasyon fiyatına satılık sıfır tabletler var. Hem navigasyon hem video izleme hem hem hem diye giden birçok şeyi yapabilirsiniz. 20- 30 tl gibi fiyatlara cam vantuzlu tablet tutucu alın doya doya kullanın. Bu arada navigasyon cihazı yada tablet hangisi olursa olsun yazın direk güneş ışığında bırakmayın. Batarya patlayabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

Forumda Navigasyon fiyatına satılık sıfır tabletler var. Hem navigasyon hem video izleme hem hem hem diye giden birçok şeyi yapabilirsiniz. 20- 30 tl gibi fiyatlara cam vantuzlu tablet tutucu alın doya doya kullanın. Bu arada navigasyon cihazı yada tablet hangisi olursa olsun yazın direk güneş ışığında bırakmayın. Batarya patlayabilir.

teşekkürler önerinizi dikkate alcam

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Güncelleme almayan bir navi çöptür. İnternetten trafik durumu göstermezse eksiktir. Arkadaşların dediği gibi telefon yada tablet ile daha kullanışlı olur ana tablet olursa Wi-Fi den telefonla internet paylaştırma gerek yol durumu için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

biraz büyük olmaz mı tablet alsak ..

4,3 veya en fazla 5 inç gibi bişeyler düşünüyorum 

bana da onlar küçük geliyor,

7' aldım, ben memnunum haritadan da takip gerekiyor, sadece sesi takip ettiğin de karışabiliyor, mesela çok çıkışlı bir adaya girince 3. çıkışdan çıkınız diyor, hangisi ya bu diye haritaya bakıyorsunuz, büyük şehirlerde trafik de dur bir bakayım vs diyemiyorsunuz seri ve doğru hareket lazım...

uzun yolda da viraj takibin de iyi oluyor haritadan takip, özelikle gece, kaç derece olduğunu az çok kestirebiliyorsun.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...