İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Halil İbrahim Bilgiç

tablet olarak ne önerirsiniz arkadaşlar ??

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Forumda vestel ve Asus vardı sanırım. Forum dememin sebebi piyasadan daha hesaplı alırsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

Güncelleme almayan bir navi çöptür. İnternetten trafik durumu göstermezse eksiktir. Arkadaşların dediği gibi telefon yada tablet ile daha kullanışlı olur ana tablet olursa Wi-Fi den telefonla internet paylaştırma gerek yol durumu için.

navigasyon kullanımı için wifi grekmiyosa tablet daha iyi olabilir tabiki.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yeni güncellemeyle birlikte google harita artık normal bir navigasyondan farkı kalmadı hem çevrim içi hemde çevrim dışı olarak kullanılıyor hemde sesli biçimde ayrıca yollarda google haritaların üstünede yok tavsiye ederim en büyük özelliği ücretsiz

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Asus var,hp var, Casper var vestel var. Size hangisi uyar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

navigasyon kullanımı için wifi grekmiyosa tablet daha iyi olabilir tabiki.

Here , yandex ve google haritalar hepsinde haritayı indirip çevrimdışı kullanabilirsiniz tabiki, internet güncel trafik durumu için gerekli.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

çok sağolun hocam 

Asus var,hp var, Casper var vestel var. Size hangisi uyar :)

iş görürse herhangi biri uyar inan abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

muğla dan Murat Dere, hımm yabancı da gelmedi :=)

Amaniiiinnn sert kayaya çarptık desene :) kardeşim sen tableti boşver navigasyon Cihazı iyidir [emoji90] [emoji90] [emoji90]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

navitech Qx m 543 navigasyonum var. illede navigasyon alacağım diyorsanız öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

navitech Qx m 543 navigasyonum var. illede navigasyon alacağım diyorsanız öneririm.

dün bakmıştım hoşuma da gitmişti mithat kardeş sağol önerin için

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Navigasyon cihazlarini kesinlikle önermiyorum. Telefondan kullanmak en iyisi yok illa arabada olsun diyorsaniz 7inhclik ucuz bir android tablet isinizi fazlasiyla görecektir.

navigasyon cihazlarini güncellemesi bi ayri problem, bozulsa ayri problem... telefonda ise ister yandex gibi ücretsizleri kullanin (her daim güncel) ister igo, navigon, sygic gibi programlar satin alarak kullanin (ki navigasyon cihazindan bir farki yok) ama bu programlarin da bazilarinin güncellemeleri ücretli olabiliyor.

tavsiye olarak ilk önce mümkünse telefondan kullanmayi deneyin. Hosunuza giderse kullanirsaniz hem paraniz cebinizde kalir.  Yok alisamadim istemiyorum derseniz navigasyon cihazi alirsiniz

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Garmin nuvi 1410 kullanıyorum.Tavsiye ederim.Haritasını her sene ucretsız guncellıyorum.4 senedır en yakın dostum oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

arkadaşlar bi süredir navigasyon arıyorum ama bir türlü f/p bakımından uygun bişey bulamadım.

en son tomtom start 20 üzerinde duruyorum nasıl alınır mı bu alet?

veya sizin önerileriniz nelerdir memnun kaldığınız cihazlar ve tavsiyeleriniz ??

Halil İbrahim Bey;

Konunuz uygun bölüm ile birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
Derviş Dursun

Merhaba. Şöyle orta seviyede en azından gece çekimi biraz kaliteli 100-150 tl lik araç kamerası ne tavsiye edersiniz? Fiyatlar baya uçuk zaten.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Merhaba. Şöyle orta seviyede en azından gece çekimi biraz kaliteli 100-150 tl lik araç kamerası ne tavsiye edersiniz? Fiyatlar baya uçuk zaten.

Kesinlikle Matego Xp1 wifi li kapasitörlü süper bir kamera.

Konuyu inceleyin ve videoyu izleyin 25 dk ama faydalı.

SONY lense sahip Gece / gündüz çekimleri inanılmaz kaliteli bir model.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/287839-matego-xp1-araç-kamerası-incelemesi-harici-lens-uygun-fiyat/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Çok teşekkür ederim abi, filizof gibisin bu branşta maşallah :) severek takip ediyorum seni

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Çok teşekkür ederim abi, filizof gibisin bu branşta maşallah [emoji4] severek takip ediyorum seni

Rica ederim Derviş bey kamera çok güçlü Zoran chipset kullanıyor ve acayip keyifli bir model. 49 $ a geliyor indirim kodu ile sanırım 180 tl fln kesinlikle son kuruşunu hak ediyor.

Wifi li olmasıda çok iyi.

Bizde cihazla eğleniyoruz [emoji4]

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Sanırım yabancı sitede o fiyatlara. Ordan almam biraz zor olabilir kayıt olmak, dil vs gibi. Burdan bakmaya çalışırım artık ama tabi fiyat ne olur bilemem :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Sanırım yabancı sitede o fiyatlara. Ordan almam biraz zor olabilir kayıt olmak, dil vs gibi. Burdan bakmaya çalışırım artık ama tabi fiyat ne olur bilemem [emoji4]

Ben yardımcı olayım, getirtip satan arkadaşım var özelden telefonunu atıyım anlaşırsanız ben karışmam :)
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Bir saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Ben yardımcı olayım, getirtip satan arkadaşım var özelden telefonunu atıyım anlaşırsanız ben karışmam :)

Abi fiyatlara baktım ama benim belirledigimin çok üstünde :) kartla vs bana 300 400 tl yi bulacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Derviş Dursun yazdı:

Sanırım yabancı sitede o fiyatlara. Ordan almam biraz zor olabilir kayıt olmak, dil vs gibi. Burdan bakmaya çalışırım artık ama tabi fiyat ne olur bilemem :)

Dil sorunu yok artık.. Türkçeleştirebiliyorsunuz.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Dil sorunu yok artık.. Türkçeleştirebiliyorsunuz.. :)

Sağol abi, hemen dalıyorum o zaman :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...