İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit
Bu numarayı aradınmı ? 0212 599 0088 Olmadı burayı ara 0 212 580 05 05

Aradım Abi. İlgilendiler sağolsunlar. Plus paket almam gerektiğini söyledi. Mecbur değilmişim. Harita güncellemem ömür boyu ücretsizmiş. :)

Yorum bağlantısı

Aradım Abi. İlgilendiler sağolsunlar. Plus paket almam gerektiğini söyledi. Mecbur değilmişim. Harita güncellemem ömür boyu ücretsizmiş. :)

30 günlük herşeyi kapsıyan sigortanı yaptılarmı ?

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

30 günlük herşeyi kapsıyan sigortanı yaptılarmı ?

Yok Abi yapmadılar. O plus pakete giriyor gibi birşeyler söyledi.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Değerli Müşterimiz

Cihazınızı kullanabilmeniz için herhangi bir aktivasyon işlemi yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Cihazınız ömür boyu ücretsiz harita güncelleme kampanyası dahilindedir. 1 aylık ve 1 yıllık sigortadan yaralanmak ve garantinizi 5 yıla uzatmak istiyorsanız fatura tarihiniz itibariyle 3 iş günü içerisinde https://piranha.com.tr/plus.php linkinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Piranha Plus paketinin satışı yalnızca internet sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılmakta olup, çağrı merkezimiz üzerinden işlem yapılmamaktadır.

Piranha Plus Paketi ( 12+1= 13 Aylık sigorta ve 5 yıllık garantiyi kapsamaktadır.)

Cihazlarımızla ilgili diğer tüm soru ve cevaplara www.piranha.com.tr adresimizden navigasyonlar seçeneğinden cihazınızın modelini seçtikten sonra destek / sık sorulan sorulardan destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Piranha Destek Merkezi

Bu durumda güncelleme beleş mi oluyor yani. :D :D :D :D

hadi hayırlı olsun, gözün aydın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Mahmut Türkmen

Arkadaşlar Next YE-G 585 GPS Navigasyon Cihazı ( 5 inç ) için düşünceniz nedir? nette 236 TL gibi fiyata var, değer mi bu makina için.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Arkadaşlar Next YE-G 585 GPS Navigasyon Cihazı ( 5 inç ) için düşünceniz nedir? nette 236 TL gibi fiyata var, değer mi bu makina için.

Navigasyonda dikkat etmeniz gereken 4 nokta var.

ilki anten sizin cihazda SiRF 3i+ / SiRFA.waysFix var. gayet iyi , ikincisi işlemci SiRFatlasV™ 664 Mhz bu da iyi , ram . 128M DDR2 . o da iyi. sonuncusu da yazılım. bu cihazda primo 2.0 var.

bence özellikleri iyi , alınabilir. ama size tavsiyem film v.s. izlemeyecekseniz ekranın 4.3" olması daha kullanışlı.

bence aşağıdaki cihaz f/p olarak daha mantıklı.

http://www.hepsibura...&SKU=OTDELPX405

yazılımızı primo yapabilirsiniz.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Navigasyonda dikkat etmeniz gereken 4 nokta var.

ilki anten sizin cihazda SiRF 3i+ / SiRFA.waysFix var. gayet iyi , ikincisi işlemci SiRFatlasV™ 664 Mhz bu da iyi , ram . 128M DDR2 . o da iyi. sonuncusu da yazılım. bu cihazda primo 2.0 var.

bence özellikleri iyi , alınabilir. ama size tavsiyem film v.s. izlemeyecekseniz ekranın 4.3" olması daha kullanışlı.

bence aşağıdaki cihaz f/p olarak daha mantıklı.

http://www.hepsibura...&SKU=OTDELPX405

yazılımızı primo yapabilirsiniz.

Erhan Kardeşim zaman ayırıp cevap yazdığın için teşekkür ederim. Belki uzun yolculuklarda çocuklar birşey seyreder oyalanırlar diye 5" düşünmüştüm. Next markasını da çok tavsiye eden olmuştu o nedenle listeye almıştım yoksa çok fazla bilgim olduğu için değil:) Ama senin önerdiğin cihazda oldukça yeterli görünüyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Next'in satış sonrası müşteri hizmetleri diğer markalara göre çok önde. Ucuz çin malı bileşenlerden oluşan cihazları kullandığımız gözönüne alındığında, satış sonrası hizmetleri şönemsemek gerekiyor.

585 güzel bir model ama diğer alt modelleri daha çok tutuluyor. 585'in en üstün taraffı ekran çözünürlüğünün yüksek yani 800x400 olması. Diğer özellikleri alt modelleri ile benzeşir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Next'in satış sonrası müşteri hizmetleri diğer markalara göre çok önde. Ucuz çin malı bileşenlerden oluşan cihazları kullandığımız gözönüne alındığında, satış sonrası hizmetleri şönemsemek gerekiyor.

585 güzel bir model ama diğer alt modelleri daha çok tutuluyor. 585'in en üstün taraffı ekran çözünürlüğünün yüksek yani 800x400 olması. Diğer özellikleri alt modelleri ile benzeşir.

Saygılarımla.

Haklısınız alt modelleriyle çözünürlük dışında çok fazla fark yok gibi. Zaten fiyat olarak da hemen hemen aynı fiyattalar. Hatta ben bu modeli alacak olursam 220 lira gibi bir fiyata alabileceğim bir tanıdığım aracılığıyla. Ama nette yaptığım araştırmalarda özellikle satış sonrası destekler sebebiyle nextten çok memnun bir kullanıcı kitlesi var gibi. Eğer alacak olursam ben de elimden geldiğince izlenimlerimi aktarmaya çalışırım buradan.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sani Gerşon

Ben 2 senedir nokia 5800 kullanıyorum.Haritası ücretsiz ve güncellemeleri var.Bir kaç güncel olmayan navigasyonu dumura uğrattı istanbulda Küçük Çekmece de bir köy ararken.Neden hala bir navigasyon almak istemiyorum anlamadım. Araç cam aparatımda var en orjinalinden, ebay dan aldığım.Hele yurt dışında birde intenetli hattın varsa google earth yükleyip kullanmıştım geçen sene 1 ay boyunca sorunsuz.Sınırsız tüm dünya haritalarını ücretsiz yükleyebiliyorsunuz.Bu arada türkiyedeki nokianın haritası ücretisiz.Sınırsız güncelleme.Ve de ücretsiz navigasyon.Benim gibi telefona çok para vermeyen arkadaşlara duyurulur.Çok mu geriden takim ediyorum ne.Yaşlılık :)

Nokia'nın haritası basarsoft olmamasına rağmen çok başarılı. Ancak bu sene neredeyse hiç güncellenmedi :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüysüz

sadece navigasyon gorevi yapsın güncellemesi ve kullanmıyla mükemmel olsun derseniz garmin 5'' nüvi 1410 tavsiyemdir

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar
(düzenlendi)

Geçenlerde gördüm Ebayda hem tv li olanlar hem de androidli wifili tablet benzeri naviler vardı.Bu ürünler yakında ülkemize gelir.O nedenle firmalar stok tüketme telaşında fiyatlar taban yapmış durumda.Söylediğim özellikli 7inç ürün 110 dolar civarıydı.Baya da uygun bence.Garmin tomtom gibi şirketlerin geleceğini pek iyi görmüyorum açıkçası ufukları çok dar hala sadece navi özellikli aletler üretiyorlar.Bu şartlarda çin malı ürünlerle rekabetleri çok zor.Mehmet Abiye de katlıyorum.Sadece navi için alacaksanız 7 inc biraz büyük kaçıyor.Ama söylediğim ürün http://www.ebay.com/itm/7-Inch-GPS-Navigation-512MB-1GHz-FM-WIFI-Ultra-Slim-Android-4-0-Tablet-HD-8GB-/330817417777?pt=GPS_Devices&hash=item4d06413231 baya işinizi görür.

tarihinde Ünal Doğar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Bence Piranha Avatar 5.0",televizyon,bluetooth,fm transmitter,3d harita,poi desteği falan.Başarsoft,İgo 8 yazılım,ömür boyu sınırsız güncelleme.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Keleş

Şöyle bir mail aldım :

Merhaba,

Bugün itibarı ile YE-G 515, YE-G 525, YE-G 535, YE-G 545, YE-G 555, YE-G 565 ve YE-G 585 model cihazlarımıza uygun üniversal TBS aparatları stoklarımıza girmiş ve satış noktalarına TBS-764 kodu ile gönderilmeye başlanmıştır. Bilindiği üzere 4 ay önce satışına başladığımız YE-G 555 ve YE-G 565 modellerimizin kutu içerisinden çıkan TBS aparatları 90 derece USB soketli olup diğer cihazlarımız için satışına başlanan ürün üniversal olarak planlandığından 180 derece USB soket (düz bağlantı) tipindedir.

Yukarıda kırmızı yazı ile yazılı olan modeller hariç diğer yazılı modellere sahip olan kullanıcılarımızın mutlaka cihazlarında bulunan Primo yazılımlarını hediye olarak sunduğumuz yeni Primo 2.0.1 (9.6.5.240090) yazılımına yükseltmesi gerekmektedir. Bu yazılımın güncellemeleri www.nextnavigasyon.com/naviclub adresimizden kayıtlı kullanıcılara sunulmuştur.

Bu aparat bilindiği üzere trafik yoğunluk bilgilerini navigasyon cihazlarınıza ileten ve size bu bilgilere göre daha sakin yollara rota çizmenizi sağlayan bir üründür. Bu ürünle birlikte Ömür Boyu Ücretsiz bu bilgileri alacağınızıda hatırlatırız.

Tüm kullanıcılarımıza hayırlı olması dileği ile.

Saygılarımızla

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Şöyle bir mail aldım :

Merhaba,

Bugün itibarı ile YE-G 515, YE-G 525, YE-G 535, YE-G 545, YE-G 555, YE-G 565 ve YE-G 585 model cihazlarımıza uygun üniversal TBS aparatları stoklarımıza girmiş ve satış noktalarına TBS-764 kodu ile gönderilmeye başlanmıştır. Bilindiği üzere 4 ay önce satışına başladığımız YE-G 555 ve YE-G 565 modellerimizin kutu içerisinden çıkan TBS aparatları 90 derece USB soketli olup diğer cihazlarımız için satışına başlanan ürün üniversal olarak planlandığından 180 derece USB soket (düz bağlantı) tipindedir.

Yukarıda kırmızı yazı ile yazılı olan modeller hariç diğer yazılı modellere sahip olan kullanıcılarımızın mutlaka cihazlarında bulunan Primo yazılımlarını hediye olarak sunduğumuz yeni Primo 2.0.1 (9.6.5.240090) yazılımına yükseltmesi gerekmektedir. Bu yazılımın güncellemeleri www.nextnavigasyon.com/naviclub adresimizden kayıtlı kullanıcılara sunulmuştur.

Bu aparat bilindiği üzere trafik yoğunluk bilgilerini navigasyon cihazlarınıza ileten ve size bu bilgilere göre daha sakin yollara rota çizmenizi sağlayan bir üründür. Bu ürünle birlikte Ömür Boyu Ücretsiz bu bilgileri alacağınızıda hatırlatırız.

Tüm kullanıcılarımıza hayırlı olması dileği ile.

Saygılarımızla

Bu nasıl bir aparat ki.. Gördün mü yada gören var mı... ?

Bu modülün gömülü olduğu bir model var mı ?

http://urun.gittigid...9-145820-2357-0

Bu cihazı almak istiyorum önerir misiniz?

Next al.. TSB imkanı da tanıyormuş...

Yorum bağlantısı
Altan YILMAZ

Arkadaşlar sizlere birkaç sorum olacak navigasyonla ilgili olarak.

2004 model fiesta kullanıyorum. Araçtaki müzik sistemi kasetçalarlı teyp. Aslında bunu bile anlayabilmiş değilim Nasıl olur da ford gibi bir üretici 2004 model bir arabada hala kaset teknolojisi kullanır ? Her neyse konumuz bu değil zaten.

1. Öncelikle şunu sormak istiyorum ; Alacağım navigasyon aletinden müzik sistemi olarak kullanmak istersem tek yol navigasyondaki fm transmitter mi olur ? Başka yöntemleri var mı ? Zannedersem aux çıkışı ile de navigasyon araca bağlanabiliyormuş ancak aracımda aux çıkışı var mı yok mu bilemiyorum. Bildiğim başka bir yöntem olmadığı için almayı planladığım her navigasyonda fm transmitter özelliğini arıyorum.

2. Fazla uzun yola çıkmayan biriyim . Genelde şehir içi kısa mesafelerde kullanıyorum (Ankara). Dolayısıyla batarya süresi pek önemli değil.

Haritası güncellenebilir olsun, yol tarifleri falan doğru düzgün olsun yeterli. Ekran 3.5 yada 5 inç olması pek farketmez.

Söylediğim gibi asıl amaç müzik ve harita. Daha sonra da sorunlar çıkarmasın yeterli.

Şu önümüzdeki 1 hafta içerisinde bu sorunumu çözmeyi düşünüyorum. Aslında bakarsanız Piranha infiniti 5" düşünüyorum. 200 tl ye ayarladım gibi ama tam emin değilim. Aradığım özelliklerdeki f/p performansına göre maksimum 200 tl olarak önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler kafanızı ağrıttım.

navitech al!!!!!

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Onur Yeşil

Evet ben de navigasyon almayı düşünüyorum,dün Gebze Çayırova Şekerpınar derken baya kaybolduk. :biggrin: Şöyle iyi bişey ama çok pahalı olmasın,hiç anlamıyorum navigasyon işinden,nelere dikkat etmem gerekir,tavsiye ettiğiniz modeller var mıdır?Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet ben de navigasyon almayı düşünüyorum,dün Gebze Çayırova Şekerpınar derken baya kaybolduk. :biggrin: Şöyle iyi bişey ama çok pahalı olmasın,hiç anlamıyorum navigasyon işinden,nelere dikkat etmem gerekir,tavsiye ettiğiniz modeller var mıdır?Teşekkürler...

Harita başarsoft olmalı.. ekran 5 inç ve üzeri olacaksa çözünürlük en az 800 olmalı.. Güncel olsun istiyorsanız, trafik bilgi sistemli olmalı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Piranha Troper modelini 7 aydır kullanıyorum gayet de memnunum, kesinlikle ama kesinlikle Dandik olmadığını bilmenizi isterim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...