İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Güzel görünüyor, navigasyon cihazında kesinlikle 4.3" tavsiye ederim.. Bu da öyleymiş..

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Başarsoft değil ama... :unsure2: Forumda genelde navitech önerilmiş,fiyatı da uygun geldi,özellikleri de yeterliyse (ki hiç anlamıyorum gerçekten) ben bunu alıcam tavsiyelerinizle.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tarık Koca

piranha fuga aldım cihaz gayet güzel ve kullanışlı...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Yıldız
Mahmut Yıldız

tomtom kullanıyorum ben memnunum ama arkadaşa tuzlu geldi . 100-150 arası birşey istiyor kendisi önerin var mı ?

çok cihaz tanımam, Emmi next 4624 diye bir model tavsiye etmişti. Çok sık kullanmadım ama her zaman işimi tam gördü.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
Önder Kuru
(düzenlendi)

Ben aratırken ömür boyu güncellemeyle başarsoft-igo8 haritasını işaretledim en uygunu oydu... Sizin belirttiğiniz cihazda igo amigo var, benim belirttiğim cihazda ise igo8, igo8 ile igo amigo arasında ne gibi bir fark var bilmiyorum ben de igo 8 var ve çok memnunum(daha önce route66 vardı ve şimdikine göre kötüydü...)

igo8-amigo-primo karşılaştırması için şöyle bir konu var başk bir forum sitesinde. Linki buraya ekleyeceğim, eğer uygun değilse forum için, özel mesaj da atarım karşılaştırmanın yapıldığı konu linkini...

http://forum.donanim...43056379/tm.htm

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sadık abi dediğim gibi ben tomtom kullanıyorum .gayet memnunum.

Tomtom, benim 10 yılık sokağı hala bilmiyor galiba... Sorun, üç büyük şehrin dışında Hocam...

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Tomtom, benim 10 yılık sokağı hala bilmiyor galiba... Sorun, üç büyük şehrin dışında Hocam...

abi bende piranha var ne zaman bi yere gitmek istesem hep kayboluyorum :D :D ne yapabiliriz :D

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan
(düzenlendi)

Bende bir adet alıcam 200 tl ye kadar önerileriniz dikkate alınır naviking yada tomtom bu fiyatlara bulabilirmiyim birde haziranda bodruma gidicem beni yanlış yere götürmemeli :D

şöyle birşey buldum sizce alınırmı bu alet?

http://www.herevelazim.com.tr/elektronikler/telefunken-5-inc-navigasyon-sistemi

tarihinde Barış Kalkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Gözüm alıştı abi cihaza , aslında çok da iyi değil haklısın . beni nevşerine giderken köye sokmuştu 60 km zarar etmiştim :D .

Next al

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Ben prinha infiniti hd 5 inc beyaz kullaniyorum memnunum gayet tek naviyosyon deneyip memnun kalanlar ben gibi prinhagarmi tomtom yanyana takip deneyen varmi? Hepsi ayni prinha tercihim 5 inc ekran fm translttr video oynatmasi ve hd ekranidir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bekir Altunbas

Ben prinha infiniti hd 5 inc beyaz kullaniyorum memnunum gayet tek naviyosyon deneyip memnun kalanlar ben gibi prinhagarmi tomtom yanyana takip deneyen varmi? Hepsi ayni prinha tercihim 5 inc ekran fm translttr video oynatmasi ve hd ekranidir...

aynısı bendede var cok memnunun.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 10 ay sonra...
Sani Gerşon

Şu konuyu bi güncelleyelim:

Aradığım navigasyon için vazgeçilmezlerim:

- igo ve başarsoft yazılımları

- 200tl altında

- ömür boyu ücretsiz güncelleme

Ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...