İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Sani Gerşon

Android marketi öneririm. Trafik uygulaması da içinde 50tl. Sani Bey.

Saygılarımla.

Kendim için aramıyorum Evren bey. Yoksa bende hem cepte hem de ayrıyeten mevcut. Abim için cihaz olarak lazım.

Navitech öneririm ben onu kullanıyorum Sani Bey.

Yukarıdakileri sağlayan bir model önermenizi rica edebilir miyim?

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Bendeki navitech qx b512 promo Sani Bey. Qx serisi hala var mı bilmiyorum ama varsa kesinlikle tavsiye ederim. Yoksa da ürünün yer aldığı siteyi incelemelere fayda var. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Şu konuyu bi güncelleyelim:

Aradığım navigasyon için vazgeçilmezlerim:

- igo ve başarsoft yazılımları

- 200tl altında

- ömür boyu ücretsiz güncelleme

Ne önerirsiniz?

+1 3 tane de bana lazım ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fulya mediamarkt... uğranmalı sürprizelre açık bir yer

linktekinin yazılımı her ne ise ondan alma....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

abi igo diyor ve sonrada 5 yıl destekli diyor. Sanırım igo ve başarsoft ta ortak gibi bilgiler içerisinde oda var 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

telefona sağlam program yükle de adresi bulabil bununla, ben çok sıkıntı yaşadım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

başarsoft

Cihaz önerisi?

abi igo diyor ve sonrada 5 yıl destekli diyor. Sanırım igo ve başarsoft ta ortak gibi bilgiler içerisinde oda var 

igo olan her yazılım başarsoft haritası kullanıyor. igo'lu cihaz bulamıyorum artık :s

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

M542 var bende satayım sana gel kurtar beni, kaybolmaktan başım döndü yollarda, kavşaklarda harita sapıtoyr, ada dönüşeri berabt

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eftal Akın

Beş yıl önce kızımın mezuniyeti için gittiğm nevşehir rotasında niğde'de hayatımda hiç kullanmadığım navigasyon cihazı sayesinde yolu sapıttım.(oysa kamyonculuk yapmış bir insan olarak) ve ben hırs yaptım. 4 yıldır ses ve görüntü sistemleri işi yapan bir mağazada navigasyon cihazlarıyla uğraşmaktayım..(yazılım olarak) Hal böyleyken;

Cihaz alırken önce Garmin'e sonra diğerlerine bakın derim.Yazılıma .xml olarak dışardan dosya aktarımı yapabilirsiniz.

Ömür boyu güncelleme seçeneği mevcut. Öncelikle cihaz kalitesi olarak çok sağlam durmaktadır. 

Saygılar sunarım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Next aldım.

M542 var bende satayım sana gel kurtar beni, kaybolmaktan başım döndü yollarda, kavşaklarda harita sapıtoyr, ada dönüşeri berabt

Güncellemesi yok mu? igo kullanmıyor mu?

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Ben Navitech QXV-443 Primo, 4,3’’  kullaniyorum. Daha önce telefunken ve tomtom.un eski serilerini kullanmis biri olarak bu kadar basit ve harita guncellemesi arayuz programi kolay olan bir cihaz gormedim. Tek derdim sarj.di hepsi bu. 2013.de 135tl.ye almistim hepsiburada.com'dan. Bu markayi tavsiye ederim. Yakinda double din teyp bakmayi dusunuyorum yine bu markadan olacak buna eminim.

Yorum bağlantısı
Emin Bengisu

2010 yılında istanbulda kullanmak için pirhanna almıştım..o zamanın parası 250 tl civarındayken toptancıdan aldım ve 200 tl vermiştim..hala çalışıyor ama gelin görün ki rota planlamasını eskiden otomatik yapardı..şimdi rotadan çıkınca sağ üst köşede olması lazım buton var iki tane yeşil ok olan ona basmadan yeni rota hesaplamıyor..3-4 kere güncellendim ama düzelmedi..resim müzik video konusu tamamen fiyasko çıktı..geçenlerde bi ailece sirke gidelim dedik hiç alakasız bir yerde bulduk kendimizi..

Sözün özü nasıl düzelecek bu cihaz hiç bir fikrim yok..ya yeni bir marka alacaz yada navigasyonlu bir araç..gel gör ki ikinci seçenek için bir hayli zamana ihtiyaç car :))

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Zekeriya Kahraman

igo - tomtom - sygic 3 üde var  :p  

Sygic i kullanırım çorum dışındaki il,de şehir içini daha kapsamlı gösteriyor benzinlik lokanta hastane vb gibi yerlere bulunduğun noktadan uzaklığı 

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Arkadaşlar acilinden 3 adet en iyisinden navigasyon önerilerinize ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar acilinden 3 adet en iyisinden navigasyon önerilerinize ihtiyacım var.

Acilinden konunuzu birleştirdim, bu başlık altında çok faydalı bilgiler bulacaksınız ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

igo - tomtom - sygic  :yes: 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bu cihazlardan hiç anlamam

http://www.teknosa.com/urunler/145130219/tomtom-go-600-6-traffic-navigasyon-cihazi

Nasıldır acaba?

Beklentiniz nedir cihazdan? harici av-in girişi ile arka kamera vb . bağlantısı olanlar var. bluetooth ile araç kiti özelliği olan var,  video oynatma özelliği olan var. 4-5-6-7 inç olanları var. siz beklentinizi söylerseniz öneri daha kolay olur. bu arada 800 tl navigasyon cihazına vermem ben şahsen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

2010 yılında istanbulda kullanmak için pirhanna almıştım..o zamanın parası 250 tl civarındayken toptancıdan aldım ve 200 tl vermiştim..hala çalışıyor ama gelin görün ki rota planlamasını eskiden otomatik yapardı.

Yeni rotayı otamatik bul gibi bir ayar var menüde. Onu işaretleyin düzelir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...