Burak Yilma

Navigasyon Cihazı Önerileri

Bu konuda 344 ileti var

Forumda Navigasyon fiyatına satılık sıfır tabletler var. Hem navigasyon hem video izleme hem hem hem diye giden birçok şeyi yapabilirsiniz. 20- 30 tl gibi fiyatlara cam vantuzlu tablet tutucu alın doya doya kullanın. Bu arada navigasyon cihazı yada tablet hangisi olursa olsun yazın direk güneş ışığında bırakmayın. Batarya patlayabilir.

teşekkürler önerinizi dikkate alcam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güncelleme almayan bir navi çöptür. İnternetten trafik durumu göstermezse eksiktir. Arkadaşların dediği gibi telefon yada tablet ile daha kullanışlı olur ana tablet olursa Wi-Fi den telefonla internet paylaştırma gerek yol durumu için.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biraz büyük olmaz mı tablet alsak ..

4,3 veya en fazla 5 inç gibi bişeyler düşünüyorum 

bana da onlar küçük geliyor,

7' aldım, ben memnunum haritadan da takip gerekiyor, sadece sesi takip ettiğin de karışabiliyor, mesela çok çıkışlı bir adaya girince 3. çıkışdan çıkınız diyor, hangisi ya bu diye haritaya bakıyorsunuz, büyük şehirlerde trafik de dur bir bakayım vs diyemiyorsunuz seri ve doğru hareket lazım...

uzun yolda da viraj takibin de iyi oluyor haritadan takip, özelikle gece, kaç derece olduğunu az çok kestirebiliyorsun.. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tablet olarak ne önerirsiniz arkadaşlar ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumda vestel ve Asus vardı sanırım. Forum dememin sebebi piyasadan daha hesaplı alırsınız.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güncelleme almayan bir navi çöptür. İnternetten trafik durumu göstermezse eksiktir. Arkadaşların dediği gibi telefon yada tablet ile daha kullanışlı olur ana tablet olursa Wi-Fi den telefonla internet paylaştırma gerek yol durumu için.

navigasyon kullanımı için wifi grekmiyosa tablet daha iyi olabilir tabiki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni güncellemeyle birlikte google harita artık normal bir navigasyondan farkı kalmadı hem çevrim içi hemde çevrim dışı olarak kullanılıyor hemde sesli biçimde ayrıca yollarda google haritaların üstünede yok tavsiye ederim en büyük özelliği ücretsiz

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Asus var,hp var, Casper var vestel var. Size hangisi uyar :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

navigasyon kullanımı için wifi grekmiyosa tablet daha iyi olabilir tabiki.

Here , yandex ve google haritalar hepsinde haritayı indirip çevrimdışı kullanabilirsiniz tabiki, internet güncel trafik durumu için gerekli.
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok sağolun hocam 

Asus var,hp var, Casper var vestel var. Size hangisi uyar :)

iş görürse herhangi biri uyar inan abi :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

muğla dan Murat Dere, hımm yabancı da gelmedi :=)

Amaniiiinnn sert kayaya çarptık desene :) kardeşim sen tableti boşver navigasyon Cihazı iyidir [emoji90] [emoji90] [emoji90]
3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

navitech Qx m 543 navigasyonum var. illede navigasyon alacağım diyorsanız öneririm.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

navitech Qx m 543 navigasyonum var. illede navigasyon alacağım diyorsanız öneririm.

dün bakmıştım hoşuma da gitmişti mithat kardeş sağol önerin için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Navigasyon cihazlarini kesinlikle önermiyorum. Telefondan kullanmak en iyisi yok illa arabada olsun diyorsaniz 7inhclik ucuz bir android tablet isinizi fazlasiyla görecektir.

navigasyon cihazlarini güncellemesi bi ayri problem, bozulsa ayri problem... telefonda ise ister yandex gibi ücretsizleri kullanin (her daim güncel) ister igo, navigon, sygic gibi programlar satin alarak kullanin (ki navigasyon cihazindan bir farki yok) ama bu programlarin da bazilarinin güncellemeleri ücretli olabiliyor.

tavsiye olarak ilk önce mümkünse telefondan kullanmayi deneyin. Hosunuza giderse kullanirsaniz hem paraniz cebinizde kalir.  Yok alisamadim istemiyorum derseniz navigasyon cihazi alirsiniz

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Garmin nuvi 1410 kullanıyorum.Tavsiye ederim.Haritasını her sene ucretsız guncellıyorum.4 senedır en yakın dostum oldu.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bi süredir navigasyon arıyorum ama bir türlü f/p bakımından uygun bişey bulamadım.

en son tomtom start 20 üzerinde duruyorum nasıl alınır mı bu alet?

veya sizin önerileriniz nelerdir memnun kaldığınız cihazlar ve tavsiyeleriniz ??

Halil İbrahim Bey;

Konunuz uygun bölüm ile birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş