İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Mehmet Ali Karakaya

Hayırlı olsun.

Kullanım tecrübelerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Niye?

Çünkü abi Bizim başımızda var bir piranha derdi. Her açıldığında kendine reset atıyor. Her seferinde aynı ayarları girmek zorundasın. Programı daha 1 yere doğru götüremedi bizi. Şarjı hiç yetmiyor. Ve araç şarj kablosu çok kısa. Kısacası işe yaramaz bir makine. Farklı model alanlardanda çok olumlu yorumlar duymadım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çünkü abi Bizim başımızda var bir piranha derdi. Her açıldığında kendine reset atıyor. Her seferinde aynı ayarları girmek zorundasın. Programı daha 1 yere doğru götüremedi bizi. Şarjı hiç yetmiyor. Ve araç şarj kablosu çok kısa. Kısacası işe yaramaz bir makine. Farklı model alanlardanda çok olumlu yorumlar duymadım.

Teknik servisine verdiniz mi? Bende de piranha var, taş gibi? Üstüne üstlük bozulduğunda piranha 7 güne onarım garantisi veriyor?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Teknik servisine verdiniz mi? Bende de piranha var, taş gibi? Üstüne üstlük bozulduğunda piranha 7 güne onarım garantisi veriyor?

Vermedik abi. Çünkü makine şu goodyear kampanyasından hediye geldi. Yani para vererek alsak çoktan geri vermiştik bunu. Navigasyonda next iyidir bencede. Modeli stinger. 91247228vbi.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Vermedik abi. Çünkü makine şu goodyear kampanyasından hediye geldi. Yani para vererek alsak çoktan geri vermiştik bunu. Navigasyonda next iyidir bencede. Modeli stinger. 91247228vbi.jpg

Hediye de olsa, servis bakıyor??

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Hediye de olsa, servis bakıyor??

Gönderelim o zaman bir. Ama piranhanın kendi yazılımı hiç güzel değil. Yüklenebilse başka program yükleyeceğim ama olmuyor abi. :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gönderelim o zaman bir. Ama piranhanın kendi yazılımı hiç güzel değil. Yüklenebilse başka program yükleyeceğim ama olmuyor abi. :(

Piranha'da igo var?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bizimkinde yok galiba işte yukarıdaki resimde gözüken program. Piranhanın kendi programı iphone- android için olanın aynısı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Piranha da Navitech te iyidir...

Nexin cihazlarını ben çok beğeniyorum, servisi hepsinden iyidir... Bunu da kaç defa test ettim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bizimkinde yok galiba işte yukarıdaki resimde gözüken program. Piranhanın kendi programı iphone- android için olanın aynısı.

Gördüğüm kadarıyla igo.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Gördüğüm kadarıyla igo.

Goodyear kampanyasından alınanlar igo değil malesef ..

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi
(düzenlendi)

5 inçi geçmeyecek şekilde, 5 inç olacaksa, 800x600 çözünürlükte, sınırsız haritası olan ve ihtiyaçlarına göre seçeceğin herhangi bir modelini seçmelisin..

Her modelde donanım farklı.. ihtiyaçlarını iyi belirlemelisin..

kısa süre önce aynı ihtiyaç sebebi ile forumdan aldığım öneriler neticesinde, mehmet beyin de önerisi üzerine "5 inç " 800x600 çözünürlükte" next 545 aldım ve memnunum..

ben aldıktan sonra next 2 yeni model daha çıkardığını öğrendim ancak detaylı incelemedim. bunlarıda inceleyebilirsiniz..

tarihinde Tamer Terzi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Benim şimdiki aklım olsa navigasyon ile hiç uğraşmam. Bir tane tablet alırım ve ona androidde çalışan navigasyonlardan kurarım. Her derde deva...

Ben hatta elimdeki 7 inç cihazı bile elden çıkarmaya uğraşıyorum.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Piranha da Navitech te iyidir...

Nexin cihazlarını ben çok beğeniyorum, servisi hepsinden iyidir... Bunu da kaç defa test ettim..

Abi bu toolbox kurdum ama cihazı görmüyor.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

next y-ge 565 cihazı sipariş etmiştim ürünü aldım harita güncellemelerini yaptım bir kaç gün kullandım cihaz hiç kullanışlı değil bulunduğum yerdeki yolların çoğunu göstermiyo yol tarifi tam komedi cihaza ayak uydurmak için çok yavaş gitmek gerekiyo bir seferinde sağa sola sağa dönün dedi hızlı bir şekilde :biggrin: Yol hesaplaması çok yavaş gps sinyalleri zayıf ve çok geç algılıyo nerde olduğunu ekranı çözünürlüğü çok kötü bugün geri iade ettim tavsiye etmem yaklaşmayın

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

dün Ali Eren hocanın Next YE-G 545 model navigasyonunu emanet almıştım. cihazın kullanımı benim çok hoşuma gitti. harita ve yol bilgileri ve de yönlendirmesi çok kullanışlı. 800*480 çözünürlükteki ekranı kullanım kolaylığı sağlıyor.

acaba siz ayarlar menüsünden yol seçenek tercihlerini doğru yaptığınızdan emin misiniz?

ben de biraz daha ucuz bir şey aradım ve verdiğim linkte 199.TL' gibi uygun fiyata ve 9 ay taksitle Next YE-G 535 modelini alma karar aşamasındayım. gerçi ekran çözünürlüğü 480*272. ama önce arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.

Ne dersiniz dostlar, bu nu alayım mı? http://www.alkayaele....com/?Uid=38640

abi bende bunu almadan önce emanet bi kaç günlüğüne navitech kullandım aynı yerlerde o çok daha kullanışlı geldi bana .. Benim geri gönderdiğim nextin en kötü yönüde gps idi 10 dakka bekliyorsun sinyal gelmiyor birde şarjı çok az gidiyor.. Birde 5inç almayın virajlarda görüşü çok etkiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

kısa süre önce aynı ihtiyaç sebebi ile forumdan aldığım öneriler neticesinde, mehmet beyin de önerisi üzerine "5 inç " 800x600 çözünürlükte" next 545 aldım ve memnunum..

ben aldıktan sonra next 2 yeni model daha çıkardığını öğrendim ancak detaylı incelemedim. bunlarıda inceleyebilirsiniz..

aldığım 545 modeli yoğun olarak kullanmamakla, beraber kullandığım sürede hızı, görsel ve ses yönlendrimeleri, ve fonksiyonları gayet yeterli bir cihaz, ben memnunum.

almayı öngördüğünüz 535 modelin de genel olarak nitelikleri aynı (yazılım vb.) ,

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

en nihayetinde Next YE-G 535 navigasyonu aldım. yarin sabah elimde olur. açıklamaları okuduğum kadarı ile son harita yüklü. ama gene de sorayım istedim, güncelleme yapmaya gerek var mı? Yol harita ayarlarını yaparken hangi seçenekleri tercih etmeliyim. Hızlı-Kolay-Yeşil vs.

Güncelleme yapılıyor abi banada mehmet abi tarif etmişti .http://www.nextnavigasyon.com/https://www.naviextras.com/shop/portalhttp://www.turkeyforum.com/satforum/forumdisplay.php?f=325http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=640212http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=546191http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=676076 bu siteleri bi kontrol et abi

Naviekstras.com'a üye ol..

Toolbox pogramını indir ve kur..

Cihazı bağla, programa giriş yap ve güncelle..

Güncellemeden önce

flash bellekten kopya alır gibi.. cihazdaki png dosyasını kopyalayarak yedek al..

http://www.turkeyfor...ad.php?t=676076

Şu konudaki txt dosyasını kopyala ve o konuda tarif edilenleri yap..

(alıntıdır)

http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qxv-523-primo-5-yeni-nesil-vr-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelqxv523&categoryId=257643 Bende nexti iade ettim bunu aldım inşallah bu iyi çıkar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yeni modelin sonu gelmez..

Ben ilk modelini kullanıyorum ve çok memnunum.. (708)

Abi bu toolbox kurdum ama cihazı görmüyor.

sistemi primo ise, ve cihazın xp ise görmeyebilir.. Xp için eklenti kurman gerekir..

sorumu yineleyim,

sevgili arkadaşlar; yukarıdaki seçeneğe ne dersiniz, ya da sizin önerebileceğiniz 4,3" ebatında aynı yazılımı kullanan, ekranına baktığımda aynı haritayı ve yol/mesafe vs.bilgilerini gösteren, bana yolda sorun çıkartmayacak bir marka/model var mı?

Abi geç görmüşüm ama doğru karar vermişsin.. Keşke alo deseydin daha kısa sürede karar verirdik..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hort yapıyorum sıkı durun. Sırf yeni konu açmamak için yaklaşık 15 dakikadır arama yapıyorum. :)

Gelelim soruma:

Annem sağolsun doğum günü hediyesi olarak Piranha Evaque navigasyon almış. İçinden bir kart çıktı ve bu kartta "cihazınız 30 gün ücretsiz sigortalanmıştır" yazıyor. Fakat bunu aktif etmemi istiyor. İnternet üzerinden bunu aktif etmek istediğimde benden 29.90tl para istiyor. Plus paketmiş. Başarsoft harita var. Paketin üzerinde de ömür boyu ücretsiz harita güncelleme yazıyor. Küçük yazılarla plus paket üyesi olmam gerektiğini yazmışlar. Bak sen şu işe. Bunlarda zaten güncelleme ücretsiz değil mi? Ne yapayım ben şimdi. 29.90ı vereyim mi?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hort yapıyorum sıkı durun. Sırf yeni konu açmamak için yaklaşık 15 dakikadır arama yapıyorum. :)

Gelelim soruma:

Annem sağolsun doğum günü hediyesi olarak Piranha Evaque navigasyon almış. İçinden bir kart çıktı ve bu kartta "cihazınız 30 gün ücretsiz sigortalanmıştır" yazıyor. Fakat bunu aktif etmemi istiyor. İnternet üzerinden bunu aktif etmek istediğimde benden 29.90tl para istiyor. Plus paketmiş. Başarsoft harita var. Paketin üzerinde de ömür boyu ücretsiz harita güncelleme yazıyor. Küçük yazılarla plus paket üyesi olmam gerektiğini yazmışlar. Bak sen şu işe. Bunlarda zaten güncelleme ücretsiz değil mi? Ne yapayım ben şimdi. 29.90ı vereyim mi?

Piranhanın sayfasında açıklaması var ; plus paket yanlış hatırlamıyorsam hızlı onarım ; birebir değişim ; ücretsiz kargo vs kapsıyordu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Piranhanın sayfasında açıklaması var ; plus paket yanlış hatırlamıyorsam hızlı onarım ; birebir değişim ; ücretsiz kargo vs kapsıyordu..

Abi ben piranhaları ömür boyu ücretsiz güncellemeli sanıyordum. :p Benimki değilmiş. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...