İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazı Önerileri

Burak Yilma

Recommended Posts

Abi ben piranhaları ömür boyu ücretsiz güncellemeli sanıyordum. :p Benimki değilmiş. :p

30 Lira dan geçiyor seninki :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yani: harita beleş ama plus paketli olmalısın, plus paket de 30 lira... doğru mu anlıyorum...

Bence böyle değildir.. Başarsoftu ara ve sor..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Harita güncelleme sınırsız her şekilde; plus paket alınınca garanti uzuyor ; servis süresi max 7 gün oluyor ; aşarsa birebir değişim vs gibi artılar katıyor plus paket..

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
Yani: harita beleş ama plus paketli olmalısın, plus paket de 30 lira... doğru mu anlıyorum... Bence böyle değildir.. Başarsoftu ara ve sor..
Harita güncelleme sınırsız her şekilde; plus paket alınınca garanti uzuyor ; servis süresi max 7 gün oluyor ; aşarsa birebir değişim vs gibi artılar katıyor plus paket..

Abilerim kutunun üzerinde yazanı aynen aktarıyorum:

"2 yıl ücretsiz harita güncelleme" (En az 8 Güncelleme)

1 ay ücretsiz sigorta. Araçtan çalınmaya,kullanıcı hatalarına karşı (sıvı teması,düşme,kırılma)Sigortanızı 3 iş günü içerisinde aktive ediniz.. Aksi halde geçersiz sayılacaktır.

Ömür boyu ücretsiz harita güncelleme özelliği piranhaplus paketi satın alınmasıyla geçerli olacaktır. Ayrıntılı bilgi için www.piranhaplus.com

Aynen bunlar yazıyor. :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Harita güncellemen sınırsız değil ki.. 2 yıl güncelleme hakkın var diyor..

Plus paket ile sınırsız güncellemeyi satıyorlar sana..

Cihazı sevdiysen plus almalısın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Harita güncellemen sınırsız değil ki.. 2 yıl güncelleme hakkın var diyor..

Plus paket ile sınırsız güncellemeyi satıyorlar sana..

Cihazı sevdiysen plus almalısın..

Yapacak birşey yok yani. :(

Abi internetde ufak bir araştırma yaptım da bunu sınırsız güncellemeli olanları da var. :(

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

Ne de olsa indiriyoruz güncellemeleri, paylaşırız ne olacak :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yapacak birşey yok yani. :(

Abi internetde ufak bir araştırma yaptım da bunu sınırsız güncellemeli olanları da var. :(

Vardır...

Cihazı sevdin mi sen.. ?

Ne de olsa indiriyoruz güncellemeleri, paylaşırız ne olacak :)

Bu yasal değil ve kul hakkı içerir diyeceğim de, cemaatçi damgası yerim diye korkuyorum :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Vardır...

Cihazı sevdin mi sen.. ?

Sevdim Abi. :) Kul hakkı konusunda haklısın. Başarsoftu arasam mı ki?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Değil misin zaten :D :D :D

Yok hizbulum ben.. Daha önce öyle demişlerdi :D

Hakan ben yatıyorum kardeşim.. sabaha az kaldı biraz uyuyayım müsaadenle.. çok öpüyorum seni..

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Yok hizbulum ben.. Daha önce öyle demişlerdi :D

Hakan ben yatıyorum kardeşim.. sabaha az kaldı biraz uyuyayım müsaadenle.. çok öpüyorum seni..

Abi yatma... Ben ne yapacağım? :p Onu de. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

30 lirayı verme Hasan..

2 yıla kim öle kim kala.. kim bilir ne cihazlar çıkar..

Androidli olanları çıkıyor,,

Onlar çıkınca bunlar nokia 3310 gibi görünecek.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Tamam Abi teşekkür ederim. :) Yarın beleş sigorta için arayayım bari başka da birşey yapmayayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Şaka gibi. :) Sigorta yapan şirketi aradım bana pirananın kendisini aramamı artık kendilerinin aktivasyon yapmadığını söyledi. Piranayı arıyorum numara kullanılmamaktadır diyor. :o 4447764

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

<p>Az önce destek kısmından mesaj gönderdim. :p</p>

<p> </p>

<div>Merhabalar. </div>

<div>1-06/08/2012 tarihinde Piranha Evoque model navigasyon cihazınızı aldım. Daha önce internet üzerinden yaptığım araştırmalara göre ömür boyu ücretsiz güncelleme olduğunu gördüm. Fakat aldığım üründe 2 yıl boyunca ücretsiz güncelleme olduğu yazıyor. Bu konu hakkında ilgilenirseniz sevinirim. </div>

<div>2-Aktivasyon için kutu içinden çıkan kartta bulunan numarayı (0216 450 5464) aradığımda aktivasyonu artık kendilerinin yapmadığını belirterek beni size yönlendirdiler. Fakat sizin 4447764 numaranız kullanılmamaktadır diyor. 0212 599 0088 de ise cevap veren yok. Bu konularda ilgilenip bana bir an önce geri dönüş yapabilirseniz sevinirim. Yoksa hizmetlerinizden memnun kalmadığımı belirterek ürünü iade edeceğim. Numaram:0900 910 90 90 :p</div>

Yorum bağlantısı

Şaka gibi. :) Sigorta yapan şirketi aradım bana pirananın kendisini aramamı artık kendilerinin aktivasyon yapmadığını söyledi. Piranayı arıyorum numara kullanılmamaktadır diyor. :o 4447764

Para almamak için direniyorlar,daha ne istiyorsun hasan :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Para almamak için direniyorlar,daha ne istiyorsun hasan :biggrin:

Abi sigortayı aktif etmek için uğraşıyorum. :p

Yorum bağlantısı

Abi sigortayı aktif etmek için uğraşıyorum. :p

O hizmetten para almıyorlarya,bu sefer de onlar açmak istemiyordur. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Değerli Müşterimiz

Cihazınızı kullanabilmeniz için herhangi bir aktivasyon işlemi yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Cihazınız ömür boyu ücretsiz harita güncelleme kampanyası dahilindedir. 1 aylık ve 1 yıllık sigortadan yaralanmak ve garantinizi 5 yıla uzatmak istiyorsanız fatura tarihiniz itibariyle 3 iş günü içerisinde https://piranha.com.tr/plus.php linkinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Piranha Plus paketinin satışı yalnızca internet sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılmakta olup, çağrı merkezimiz üzerinden işlem yapılmamaktadır.

Piranha Plus Paketi ( 12+1= 13 Aylık sigorta ve 5 yıllık garantiyi kapsamaktadır.)

Cihazlarımızla ilgili diğer tüm soru ve cevaplara www.piranha.com.tr adresimizden navigasyonlar seçeneğinden cihazınızın modelini seçtikten sonra destek / sık sorulan sorulardan destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Piranha Destek Merkezi

Bu durumda güncelleme beleş mi oluyor yani. :D :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Değerli Müşterimiz

Cihazınızı kullanabilmeniz için herhangi bir aktivasyon işlemi yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Cihazınız ömür boyu ücretsiz harita güncelleme kampanyası dahilindedir. 1 aylık ve 1 yıllık sigortadan yaralanmak ve garantinizi 5 yıla uzatmak istiyorsanız fatura tarihiniz itibariyle 3 iş günü içerisinde https://piranha.com.tr/plus.php linkinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Piranha Plus paketinin satışı yalnızca internet sitesi üzerinden kredi kartı ile yapılmakta olup, çağrı merkezimiz üzerinden işlem yapılmamaktadır.

Piranha Plus Paketi ( 12+1= 13 Aylık sigorta ve 5 yıllık garantiyi kapsamaktadır.)

Cihazlarımızla ilgili diğer tüm soru ve cevaplara www.piranha.com.tr adresimizden navigasyonlar seçeneğinden cihazınızın modelini seçtikten sonra destek / sık sorulan sorulardan destek alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Piranha Destek Merkezi

Bu durumda güncelleme beleş mi oluyor yani. :D :D :D :D

Bunların aynısını bana da söylemişlerdi.o zaman sende beleş grubuna hoşgeldin :D

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Bunların aynısını bana da söylemişlerdi.o zaman sende beleş grubuna hoşgeldin :D

Hoşgördük Abi. :p

Bir soru daha sordum halen cevap gelmedi. Telefonlarını açan da yok. :p

İlginiz için çok teşekkür ederim. Benim aktivasyondan kastım 30 günlük sigorta içindi. Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı

Hoşgördük Abi. :p

Bir soru daha sordum halen cevap gelmedi. Telefonlarını açan da yok. :p

İlginiz için çok teşekkür ederim. Benim aktivasyondan kastım 30 günlük sigorta içindi. Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

30 Günlük olayı yanlış hatırlamıyorsam,cihazı aldıktan sonra ilk 3 günde verilen numarayı aramalısın yoksa devre dışı kalıyor,cevap vermiyorsa piranhayı ara onlara sor.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

30 Günlük olayı yanlış hatırlamıyorsam,cihazı aldıktan sonra ilk 3 günde verilen numarayı aramalısın yoksa devre dışı kalıyor,cevap vermiyorsa piranhayı ara onlara sor.

Abi sigorta şirketini aradım. Onlar biz ilgilenmiyoruz piranayı ara dedi. Piranada telefonu açan yok.

İşin kötü yanı bugün 3. gün. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...