İçeriğe Yönlendir

Sony Mp3 çaların 6 Cd Changer I Varmış

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Ergin Ateş

Aynı anda ben de konu açmıştım. Benimkinde AST var Load tuşu yok diye. Sorumun cevabı bulundu.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

ilandaki yerden birçok kez alışveriş yaptım satıcısı düzgündür ve orjinal ürün satmaktadır.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Aynı anda ben de konu açmıştım. Benimkinde AST var Load tuşu yok diye. Sorumun cevabı bulundu.

Bunu kullananlarda AST tuşu yok diye üzülüyordur :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Ta?k?n

teyplerde 5000 6000 serisinden bahsediliyor. bendeki teyp hangi seri nerde yazıyor. teyp resmini yükledim. yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
teyplerde 5000 6000 serisinden bahsediliyor. bendeki teyp hangi seri nerde yazıyor. teyp resmini yükledim. yardımcı olursanız sevinirim.

Yanlış bilmiyorsam o sadece trend ve collection larda bulunan ford-5000 ford-6000 yazan cihazlar. Sizinki sony mp3. Onun bir numarası olmadığını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Adem İsaoğlu

Merhaba Arkadaşlar.

Bu CD çaları Fiesta 2005 e Takabilirmiyiz acaba?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Guest Feti Ercan

titanyum sony mp3 çalara 6 tane cd yüklenebilidiğini duymuştum bu mümkün mü? Ghilarada 6 lı cd changer vardı bunlarda var mı?

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet Eser

peki mp3 ekranında pasifte görünen ve sanki 6 cd çalma özelliği varmış gibi bir görüntü var,aldatmaca mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

lcd ekranlar tek üretilir, içindeki fonksiyonlar olmasa da, mesela sizin arabanın göstergesinde de birçok ampul vardır ama işlevi yoktur gibi...

Yorum bağlantısı
Enes Suzen

yok

çağlar abi servisde veya dışarda bluetoot kiti takılıyor mu ?

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Cem TÜMER

arkdaslar merhaba. 2006 mondeo titanyum aracımda 6lı changer var. fakat cd kısmıyla ilgili problem yasıyorum tamırat konusunda önerileriniz var mı? veya yardımcı olabilecek arkdaslar

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet Nalbantoğlu

Sıkça takılma yapabilir....

Hortlatıcam ama, neden? Ben 6CD olanıyla değiştirdim, mekanizması da saat gibi çalışıyor, oldukça memnunum.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Adem Öztürk

şuan bu başlıktaki chazdan kullanan varmı acaba verimi nasıl şikayet felan varmı normaline göre

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

normali derken tekli cd çaalr sony e göre mi?

aynen evet :good1:

Bende var ama evde kilerde duruyor kullanmiyorum

yaa nedenki sıkıntılı olduğundanmı yoksa ihtiyaç fazlasımı fazlaysa satmayı düşünürmüsünüz bende 6000cd var mp3 çalmıyor 2011 model araçta track format teyip var ölürmüsün öldürürmüsün, bide sizdeki hangi model aracın acaba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...