İçeriğe Yönlendir

Sony Mp3 çaların 6 Cd Changer I Varmış

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Adem Öztürk

Bugün gittim merkez otodan bir hevesle 6 cdli aldım ve götürdüm bir teyp montajı yapan biryere tam takacaktiki aman Tanrım oda nee benim aldığım 6.lı cd çalar çerçevesi sabitmis olmadı hevesim kursagimda kaldı 81cf3515975897e390f6c6ea0ce98b3d.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri iade ettim.neyseki sorun cikarmadilar

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bugün gittim merkez otodan bir hevesle 6 cdli aldım ve götürdüm bir teyp montajı yapan biryere tam takacaktiki aman Tanrım oda nee benim aldığım 6.lı cd çalar çerçevesi sabitmis olmadı hevesim kursagimda kaldı 81cf3515975897e390f6c6ea0ce98b3d.jpg

Geri iade ettim.neyseki sorun cikarmadilar

Mesajda bunu soyleyecektim ama biliyorsunuzdur diye dememistim.. Hayirlisi olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Malesef internette baktığım modellerde çerçeveli ve çerçevesiz gördüm lakin ben bu çerçeveleri çıkıyor sanmıştım ve bana bunu aldığım yerde söylemedi merkez oto yerinden aldım İkitelli sanayide neyseki enazindan sorunsuz şekilde geri iade aldı, yine kaldık track CD'ye bu haftada izine ayrılıyorum memlekete 2 haftaligina ne hayaller kurmuştu oysa montaja giderken

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Malesef internette baktığım modellerde çerçeveli ve çerçevesiz gördüm lakin ben bu çerçeveleri çıkıyor sanmıştım ve bana bunu aldığım yerde söylemedi merkez oto yerinden aldım İkitelli sanayide neyseki enazindan sorunsuz şekilde geri iade aldı, yine kaldık track CD'ye bu haftada izine ayrılıyorum memlekete 2 haftaligina ne hayaller kurmuştu oysa montaja giderken

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Aldığım yerde 2.si 6.lı biri tekli ama hepside aynı sabit kafa

Yorum bağlantısı
Adem Öztürk

Serkan bey özelden yazdım bir bakarsanız

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Serkan bey özelden yazdım bir bakarsanız

Mesaj kutusu doluymuş tekrar gönderir misiniz ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...