İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Arkadan Gelen Tıkırtı

Emre Erdoğmuş

Recommended Posts

Arif Aykın

Sonunda sesten kurtuldum bende sanırım bu hafta açtım bagajı yatırdım koltuğu oturdum içeri ne kadar yer varsa söktüm gelebilecek plastik akşam segmanlarını bantladım ve taktım yerlerine ses kesildi 3 gündür çok şükür gelmiyor. Resmen sol arkada sanki fare girmiş ve sıkışmış bir yere gibi viyak viyak ediyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Sadettin Canbaz

BENDE DE AYNI SORUN VARDI AMA GICIRTI SEKLİNDE  BAGAJ KAPAGINDA 2 TANE  AYAR TAKOZLARI VAR O TAKOZLARIN AYARINI BIRAZ ARTIRDIM SES KESİLDİ HOCAM Bİ DENE İSTERSEN ,

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ugur Demir
On 13.07.2017 at 22:26, Arif Aykın yazdı:

Sonunda sesten kurtuldum bende sanırım bu hafta açtım bagajı yatırdım koltuğu oturdum içeri ne kadar yer varsa söktüm gelebilecek plastik akşam segmanlarını bantladım ve taktım yerlerine ses kesildi 3 gündür çok şükür gelmiyor. Resmen sol arkada sanki fare girmiş ve sıkışmış bir yere gibi viyak viyak ediyordu.

bant yapıştırınca yerine oturmuyor nasıl yaptınız anlamadım 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
16 saat önce, Ugur Demir yazdı:

bant yapıştırınca yerine oturmuyor nasıl yaptınız anlamadım 

Kaç tur sardınız bantı acaba? Bir tur Yani bant bant üstüne gelince kopartın neredeyse bir yıl olacak çok şükür ses seda Yok ?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ugur Demir
On 28.03.2018 at 10:07, Arif Aykın yazdı:

Kaç tur sardınız bantı acaba? Bir tur Yani bant bant üstüne gelince kopartın neredeyse bir yıl olacak çok şükür ses seda Yok ?

gıcırtılar yüzünden satma seviyesine geldim, gidip D segmenti bi araç alcam şu seslerden ötürü,

havalar ısındı hafta sonu tekrar sökücem bakıcam resim yüklerim. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Valla dediğiniz gıcırtı fare sesi gibi bir ses ise yüzde yüz dediğim yerlerden geliyor. Bu segmanlar tüm plastiklerde mevcut bilginiz olsun. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Özcan Çömez

Bursada oturuyorum, Samsundan 2013 fiesta almaya salı günü gittim. neyse aldım dönüşte. sol şoför kapısından biryerlerden beni deli eden bir ses gelmeye başladı. bazen durdu bazen susmak bilmedi. camı indirmeye başlayınca kesilir gibi oldu. ama nafile. ses tanımı, sanki bir plastik sallanıp biryerlere vurur gibiydi, ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı ?

aynısı 2011 focusta'da vardı. sol camdan esneme sesi geliyordu sürekli. 

2009 punto ne kadar sessizmiş onu anladım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...