İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Connect

Uğur Kamil

Recommended Posts

Eren Kahya

Emek vermişsin maşallah ama satmak zor oluyor söyleyim ben golf 4 ümü hala sahibinden de ararım nerede kim bilir diye

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
On 09.02.2018 at 10:05, Fatih Evcin yazdı:

Maşallah , farklı bir connect görmüş oldum :)

Amacımda oydu. İlk günden beri farklı ve kendi zevkime göre bir araç yapmaktı. Kismetse yeni aracımdada yine aynı olacak.

On 09.02.2018 at 21:39, Eren Kahya yazdı:

Emek vermişsin maşallah ama satmak zor oluyor söyleyim ben golf 4 ümü hala sahibinden de ararım nerede kim bilir diye

Teşekkür ederim. 2-3 yıldır satıp satmama konusunda çok gidip geliyordum sonunda satma kararı alabildim. Düşündüklerimi fazlasıyla yaptım severekte kullanıyorum sadece yeni bir araç ve yeni birşeyler yapmak için satıyorum bunda yapacaklar bitti çünkü :)

İlk aracımızı geçen gün gördüm farklı ilçedeydi(bizden sonra 3-4 el değiştirdi) baya duygulandım sahibiyle baya bir sohbet ettik. 2. sahibiydik biz.

Vr0Ygj.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
(düzenlendi)
6 saat önce, Mehmet Yeter yazdı:

Sattin mi Ugur hocam kismetse yeni aracin ne olacak

Satılık şuan(forumda ilanda mevcut)
Yerine gelecek araç 1.4 140 ps jetta yada focus(2008-2010) olacak %90 gibi görünüyor şuanki şartlarda.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hadi bakalim hayirlisi aracinin masaallahi var ins. Deger bilen birine gider ve piyasadaki bircok araca gorede uygun fiyatlari bir arac bana gore.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Ulupınar
On 18.01.2017 at 21:34, Uğur Kamil yazdı:

Sattınmı hocam aracı ... 

Hocam aracın şaha

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Aracım afyona hayırlı olsun. 11 yıllık emeğin ve birlikteliğin sonuna geldik.

Buda ecufast yazılımından aldığımız verim. Normalde 75 ps 175 toruk şuan 92 ps 197 tork. Biz yazılımdan sonra 90-95 arası tahmin ediyorduk yanılmadık.
boRUk1.jpg

N92G4a.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

connect alsam aynen böyle birşey yapardım. şanslı alıcı

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
37 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Allah daha iyilerini nasip etsin ins.

Teşekkürler Mehmet hocam. Kismetse yerine jetta gelicek önümüzdeki hafta netleşicek tam olarak 0 yada 2. el diye.

34 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

connect alsam aynen böyle birşey yapardım. şanslı alıcı

sahibi eski tofaş'cı inşallah kiymetini bilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Uğur Kamil

1.5 senede bu hale getirenler 3-5 sene sonra ne hale getirir Allah bilir.

Plaka hala aynı, enson benden alan kişi 3-4 ay önce 105bin km cıvarındayken izmir tarafında bir polise satmış diye duymuştum. Bugün resimleri yolda denk gelen bir arkadaş gönderdi.
q8Za9f.jpg

iIIe70.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çıtaların boyaları mı dökülmüş.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çıtaların boyaları mı dökülmüş.

Benim söktüğüm nikelajları tekrar geri takmışlar. Ön ve arka tamponda çizikler var sürtme kaynaklı. Cam arasındakı folyolardada yırtılma var. Sürücü kapısındakı cam rüzgarlığı kırık. Ön janttakı beyaz yanak yırtılmış. Ön karlık kırılmış.

Benim gördüklerim bunlar.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...