İçeriğe Yönlendir

Hangi Marka Navigasyon Cihazı Kullanıyorsunuz?

Tamer Geveci

Çoklu seçim yapabilirsiniz.  

344 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Alpaslan Aksoy

Multimedia sist.Fiesta uyumlu nx.231r kullanıyorum.Navigasyon tek kelime ile mükemmel.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Cep telefonu iyi güzel hoş da, yolda giderken telefon çalarsa (ki hep başıma gelir), ya durman lazım ya da aramayı reddetmen. O esnada bazen yolu kaçırabiliyorsunuz. Bunun için navigasyon cihazı tercihim....:D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Cep telefonu iyi güzel hoş da, yolda giderken telefon çalarsa (ki hep başıma gelir), ya durman lazım ya da aramayı reddetmen. O esnada bazen yolu kaçırabiliyorsunuz. Bunun için navigasyon cihazı tercihim....:D

Dogru soyluyorsunuz [emoji23][emoji23][emoji23] Direk reddediyorum zaten [emoji23]

Yorum bağlantısı
Orhan Oral

Cep telefonu varken navigasyon yavas kaliyor..hem yandex navigasyon var telefonumda bazende google haritada beni istedigim heryere goturuyor...zaten cogu yerde internet cekiyor..bunlarda yetterli oluyor..

Telefon calarsa hoparlöründen gorus yada bluetooth baglantisini kullan zaten arka planda navigasyon devam ediyor...aramayi cevaplandirip naviyi aktif edersin
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Cep telefonu varken navigasyon yavas kaliyor..hem yandex navigasyon var telefonumda bazende google haritada beni istedigim heryere goturuyor...zaten cogu yerde internet cekiyor..bunlarda yetterli oluyor..

Aynen Yandex google dan iyi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Navigasyon cihazsız olmaz.

Şu an navigasyon sektörünü ortada ve başarısız görüyorum. Bu sebeple eski next imi kullanıyorum.

Ne androide geçebildiler doğru dürüst ne de trafik yoğunluğu işini çözebildiler.

Yandex çok başarılı ama telefonda olması sakat. Bir tane 5-6" eski telefon alıp yandex kurulup arabaya takılmalı.

Internet paylaşımı ile navigasyon cihazından daha başarılı olacaktır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Cenk Bey,

Ikinci el bir telefon alin. Marketten igo yukleyin. Omur boyu guncelenecek, yarin obur gun bozulmayacak hizli bir navigasyonunuz olur.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Orhan Oral
(düzenlendi)

Telefonda navitel kullandım dar keçiyollarindan göturdu,sygic kullandim uyduya zor baglandi..bende en son yandex yukledim her yere götürüyor..o bulamazsa google harita goturuyor, ne gerek navigasyon cihazina 300-500 veriyim..eskidendi o android telefon yokken..birde bu çikti neymiş yandex rusmuş..pardon amerika çok mu dost..

tarihinde Orhan Oral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Telefonda navitel kullandım dar keçiyollarindan göturdu,

Bu götürme işi tamamen sizin yapacağınız ayarla ilgili.

Kısa rota seçerseniz her yere sokabilir.

Kolay veya hızlı tercih edilebilir.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Ben de "Here Drive" tavsiye ederim,wp telefonumda yıllardan beri kullanmaktayım, android ve ios içinde bulunmakta. arasıra kafası karışıyor ama o kadar karışıklık normaldir, ben bile karışıyorum o napsın :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bu götürme işi tamamen sizin yapacağınız ayarla ilgili.

Kısa rota seçerseniz her yere sokabilir.

Kolay veya hızlı tercih edilebilir.

Karsta en son bir evin kapısında bulduktan sonra kendimi ve parkeden araçlar yüzünden o dar yolu geri geri çıkmak zorunda kalınca kapatmıştım "kısa" ayarını :)

Here ile Balgat'ın göbeğindeki pastahaneye gidemedim, çok daha zor yere gittim. 

Benim için en doğru olan IGO Primio. Hatta işyerinde Dask poliçesinde mahalleyi bulamayanlar yanıma geliyor:) adres tespitinde bile işime yarıyor. Parasının her kuruşuna değdi benim için. 

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Ben telefonda IGO kullanıyordum..Yandex in sapıttığı her durumda IGO kesin çözüm oldu benim için..

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Cep telefonu iyi güzel hoş da, yolda giderken telefon çalarsa (ki hep başıma gelir), ya durman lazım ya da aramayı reddetmen. O esnada bazen yolu kaçırabiliyorsunuz. Bunun için navigasyon cihazı tercihim.... :D

7 " bir tablet alırsınız,telefon gibi çalma derdi olmaz hem de multimedya olarak kullanırsınız araçta. ayrıca bluetooth ile araç sistemine sesi verip daha net anlaşılır bir yönlendirme kullanmış olursunuz.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Tavsiyelerinize teşekkürler. Ama ben de navigasyon cihazı taraftarıyım. Bakalım karar vereceğim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

7 " bir tablet alırsınız,telefon gibi çalma derdi olmaz hem de multimedya olarak kullanırsınız araçta. ayrıca bluetooth ile araç sistemine sesi verip daha net anlaşılır bir yönlendirme kullanmış olursunuz.

Tablete yandex kuramadım ben.
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Tablete yandex kuramadım ben.

Abi ben tomtom , sygic ve igo primo kullandım tablette.hepsi de rahat yüklendi. Yandex denemedim ama sorun olması ilginç. Nerede sorun çıkardı? Hiç mi yüklemedi yoksa yükleyip açmadı mı?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi ben tomtom , sygic ve igo primo kullandım tablette.hepsi de rahat yüklendi. Yandex denemedim ama sorun olması ilginç. Nerede sorun çıkardı? Hiç mi yüklemedi yoksa yükleyip açmadı mı?

Bu cihaz için uygun değildir diyor. Kurmuyor.

Yanılmıyorsam hatlı bir cihaz arıyor.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Tavsiyelerinize teşekkürler. Ama ben de navigasyon cihazı taraftarıyım. Bakalım karar vereceğim.

Abi o zaman 5" ten küçük alma bari ...
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bu cihaz için uygun değildir diyor. Kurmuyor.

Yanılmıyorsam hatlı bir cihaz arıyor.

Sanırım öyle abi. Herhangi bir internet yeterli olsa yükleme yaparken nete baglisin zaten. Ben bir deneyelim bilgi veririm.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...