İçeriğe Yönlendir

Hangi Marka Navigasyon Cihazı Kullanıyorsunuz?

Tamer Geveci

Çoklu seçim yapabilirsiniz.  

344 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Mustafa bey aynı cihazı geçenlerde carrefour dan 129 liraya almıştım, ömür boyu güncellemede var. memnun kalırsınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Seçeneklere Akıllı Telefon IGO ve Akıllı Telefon TOMTOM Akıllı Telefon Ovimap ekleyebilir miyiz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İnfinity HD , naviden başka video oynatma ve fm transmitter ile müzik aktarımında çok iyi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kayralı

Listede yok ama ben prestigio 5120bt kullanıyorum. Navigasyon özelliklerinden memnunum. Diğer özellikleri pek ilgilendirmiyor zaten :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

kendim navitechin 5" olanını kullanıyorum. harita igo primo idi. son güncelleme ile Q3 yüklenmişti. navigasyon cihazımdan fm transmitter hariç gayet memnunum . ekranı vs. gayet iyi. işyerinin araçlarında ise piranha var. piranhayı tavsiye etmem çünkü ne zaman piranha navigasyonu açtıysam hep kaybolup kaybolup geri yol bulmakla geçti yolculuklarım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Şerafettin Tuncer

TOMTOM XXL kullanıyorum, şarjı dışında bir sıkıntısı olmadı hiç. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Lokman Özbek
(düzenlendi)

NEXT YE G 525 kullanıyorum. Next basarsoft haritası kullanıyor. uyduya çok çabuk bağlanıyor. rota değişimlerini 3-4 sn de hesaplıyor. tek sıkıntılı gördüğüm nokta transmitter özelliği. ses kalitesi beni tatmin etmedi.

http://www.next.com.tr/default.asp?git=9&urun=338

tarihinde Lokman Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

piranha avatar kullanıyorum uyduya bağlanma,yeni rota hesaplama çok hızlı,bluetooth,analog tv,transmitter,müzikçalar,video oynatıcı özellikleri var ve kullanıyorum.işime en çok yarayan bluetooth özelliği.telefonumun bt si açık,araca bimip navigasyon cihazını açtığımda otomatik bağlanıyor,araç kiti gibi görüşmelerimi yapıyorum.geçen sene 350 tl ye almıştım,şimdi nedir bilmiyorum ama tavsiye ederim.ömür boyu güncelleme ve 5 ' ekran

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sani Gerşon

Kaşıntı basmış. Telefonla idare edin.

Kaşıntı bastı valla ama telefonla idare edemedim. Bazı yerler varki, büyük ekran gerekli. Yoksa telefonumunda da sınırsız ücretsiz güncelleme var. Bildiğim kadarıyla yine başarsoft sunuyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben de bakıyorum bu aralar navigasyon cihazlarına. Emmi'yle de görüştük geçen bu konuda. Şunu çok beğendik. Sizce nasıl.

http://www.hepsibura...tegoryId=257643

Hocam biraz araştırdım.. herhangi bir problem yada seni mutlu etmeyecek bir eksiklik görünmüyor...

Denk getirince alıver..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Başarsoft ömür boyu güncelleme fena görünmüyor. Doğru karar bence de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben de bakıyorum bu aralar navigasyon cihazlarına. Emmi'yle de görüştük geçen bu konuda. Şunu çok beğendik. Sizce nasıl.

http://www.hepsibura...tegoryId=257643

Ekran çözünürlüğü iyi.

BEnim aldığımda HD bir filmi ripleyip altyazıyı gömüp oynattım, hiç fena değil. Biraz takıldı ancak %95 düzgün oynattı.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ekran çözünürlüğü iyi.

BEnim aldığımda HD bir filmi ripleyip altyazıyı gömüp oynattım, hiç fena değil. Biraz takıldı ancak %95 düzgün oynattı.

Sani benim için HD film oynatması pek önemli değil ama herhalde HD olmayan filmleri oynatırken sorun çıkarmaz değil mi bu? Malum kızım büyüyünce uzun yolculuklarda çizgi film izleyebilsin yeter. Zaten navigasyon olarak başarılı ama nette birkaç yerde film oynatırken takılıyor diye okudum ama sen ne dersin?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

abi next hiç kullanmadım, ancak bütün donanımlar neredeyse aynı zaten. Bi problem çıkaracağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sani benim için HD film oynatması pek önemli değil ama herhalde HD olmayan filmleri oynatırken sorun çıkarmaz değil mi bu? Malum kızım büyüyünce uzun yolculuklarda çizgi film izleyebilsin yeter. Zaten navigasyon olarak başarılı ama nette birkaç yerde film oynatırken takılıyor diye okudum ama sen ne dersin?

Film oynatacak en iyi cihazlardan birisidir bu hocam..

Format ve çözünürlükle alakalı sorunlar yaşanabilir..

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Film oynatacak en iyi cihazlardan birisidir bu hocam..

Format ve çözünürlükle alakalı sorunlar yaşanabilir..

Filmin formatı ve çözünürlüğü diyorsun yani, Emmi. O zaman ilk fırsatta alırım ben bunu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

TC destekli cihazları da araştırsana, yada bunda TC desteği var mı bi bak hocam..

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Piranha Infinity HD marka navi alıyordum ki, önce cihazı inceleme fırsatım oldu, dokunmatik ekranı hoşuma gitmediği için vazgeçtim, aslında ekran çözünürlüğü v.s tatmin edici ölçüde ama bana göre dokunmatiği hiç de iyi değildi, ben de gittim 10 TL daha ucuzuna Navitech QX-B513 aldım. Bütün özellikleriyle alınası bir cihaz. 4 saate yakın şarj süresi var, üstelik parlamayan ekran v.s çok iyimiş. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...