İçeriğe Yönlendir

Hangi Marka Navigasyon Cihazı Kullanıyorsunuz?

Tamer Geveci

Çoklu seçim yapabilirsiniz.  

344 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali Eren

Ali hocam ben o zaman 545 sipariş vereyim, nasıl siz memnunmusunuz ?

Burak kardeşim benim cihaz geleli henüz 5 gün oldu Muş'ta bol bol denedim. Gayet memnunum. Cuma günü K.Maraş ve Mersin'e gideceğim, salı günü tekrar döneceğim. İnşallah döndükten sonra yine yorumlarımı yazarım.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Remzi Erkesim

Güncel modellerde tmc varmı varsa ne zaman İstanbul için aktif olur bilmiyorum, bende next 525 var genel olarak memnunum ancak anlık trafik bilgisi olmadığından gerektiği gibi verimli olamıyor, iphone asli görevi navigasyon olmamasına rağmen daha çok işime yarıyor.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yücel GÜNGÖR

Kesinlikle tomtom almayın arkadaşlar

1

Hesapta Türkiye'ye özel üretilmiş bir ürün olmasına rağmen gideceğiniz yeri girmek tam bir problem. Adresi girmek için geçirdiğiniz zamanı yoldaki insanlara sormak için geçirseniz daha önce varırsınız. :angry:

2

Garmin gibi Tüm dünyada kendini kabul ettirmiş marka bile Harita güncellemesini ömür boyu Ücretsiz veririken TOMTOM Firması halen 2 yıl ücretsiz ileriki yıllarda hemen hemen sıfır Navigasyon tutarında bedel ödiyerek harita güncellemesi yapılabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Onur Çam

Navitech QXV-442 Primo marka navigasyon cihazını dün aldım arkadaşlar kullanan var mı? Cihazı bilgisayara başlıyorum ilk başta hata veriyor yoksay diyince bağlanıyor anlamadım gitti.

Yorum bağlantısı
Fatih Aşık

Arkdaşlar ben Piranha Trooper marka navigasyon kullanıyorum cihazın yazılım ve ek özellikleri çok iyi ama kesinlikle bir açıdan dolayı tavsiye etmiyorum. oda "navigasyon tutucucu" cihazı takmak çok pratik değil zor takılıyor ve sıkı tutmuyor.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Rifat Şeker

Merhaba arkadaşlar ,

Bende navigasyon ile ilgili bir iki ufak bilgi vereyim. Uzun zaman Piranha Navajo 7 inç modelini kullandım cihazdan genel olarak memnundum fakat ekranın 7 inç olması ve piranha servisinin durumu ve multimedya olarak tatmin etmemesinden dolayı beni başka arayışlar içine itti. Şu anda Next Piri Reis Android işletim sistemli bir navigasyon cihazım var. Bu cihaz navigasyon cihazından çok içine gps çipi entegre edilmiş mini tablet diyebiliriz. 5 inc kapasitif dokunmatik ekran , Fm verici , Wireless gibi özellikleri var benim için en önemli olan özelliği ise Android işletim sistemi olması idi. Genel olarak bu cihazdan da memnunum ve cihaz ile ilgili bir çok test ve modifikasyon yaptım. Eğer bu cihazı kullanan olup merak ettiklerinizi dilim döndüğünce cevaplayabilirim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

tmc li bir prinha almıştım, fakat sonu hüsranla bitti :D 3 defa cihaz değişti hepsindede aynı sorun olunca iade ettim, eskiyi satınca navigasyon suz kaldım, bugün gold bilgisayrdan tmc li navitech qxv 524 serisini aldım. tmc mükkemel çalışıyor, ömür boyu ücretsiz güncellemeside var. prinha ile arasında çok fiyat farkı var. bilginize.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun abi... 

Ben hala Next 728 kullanıyorum... hala memnunum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

onların modası geçti emmi :)

Sizin için evet abi... TMC çok güzel bir özellik sizin için.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Ender

TomTom XL. Pek sevilmiyor TomTom galiba. Ben memnunum, yanlış yönlendirdiği çok az yer oldu. Bir uzun yolculukta hesapladığı bir alternatif rota, bizi Ormancı Türküsü'nün geçtiği Belen Kahvesi'nin önüne getirmişti :)  (Rota yanlış değildi, güzergahı oradan hesaplamış.). Genel olarak memnunum ama güncellemeleri gerçekten pahalı. Grafikleri fena değil, daha iyi olanlar elbet vardır ama karşılaştırma fırsatım olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Piranha cihazım haricinde Android'imde iGo kullanıyorum ara sıra. TMC özelliiği yok ama netten trafik bilgisi alıyor. Trafikte daha şaştığı olmadı.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
İlyas Baykal

şu an piranha kullanıyorum cok memnunum igo 8 yuklu program olrak kesınlıkle tavsıye ederım son derece kullanışlı daha once navitech kullandım berbattı

Yorum bağlantısı
Kenan Yaşar

Valla arkadaşlar Nokia telefonumun navigasyonu 10 numara çalışıyor. Baz istasyonundan bulamazsa GPS'den buluyor. Virüs derdi de yok kalibrasyon derdi de. Ha, şarjı çabuk bitiriyor o başka. Ona da bir çare bulunuyor elbet. Araç şarj aleti falan.

Yorum bağlantısı

Next Piri Reis ile devam ediyorum ama kullanmıyorum desem yeridir. Gps cihazlarında Android işletim sistemleri maalesef cihaz kapasiteleri nedeni ile yetersiz oluyor. Note2'de de igo haritası kullanıyorum. Telefonın donanımı üst sınıf olunca hiçbir sorun olmuyor. Uygun fiyatlı Next 5xx serisine döneceğim ama 800x400 ekran çözünürlüğü olan modellerinde tmc'yi koymuyorlar, yeni çıkan her modelinin de ekran çözünürlüğü düşük. Bu nedenle beklemedeyim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Navitec 513 kullanıyorum.

Ne zaman TomTom kullanmak zorunda kaldım. Navitecin kıymetini anladım.

Bir daha TomTom mu kolay kolay kullanmam.

Başarsoft mükemmel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Yüksel ÇİFÇİ

Navking Nav66 kullanıyorum, orjinal menüsü ve haritası kullanışlı değildi, igo yazılımı yükledikten sonra rahatladım..

Şarj olayını çakmaktan değil de, göğüs kısmından alarak kablo kalabalığını ortadan kaldırdım;

rx3um.jpg

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Akıllı telefonumda igo my  vay yüklü, harici bir navigasyon cihazına ihtiyaç duymuyorum.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Piranha'nın Tropper modelini kullanıyorum, gideceğim yerleri bilmeme rağmen sırf İstanbul'da kaybolmamak için almıştım ve görevini tam anlamı ile yerine getirdi. Benim için gayet makul bir cihaz ben memnunum sonuçta......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...