İçeriğe Yönlendir

Tablet Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Engin Deniz

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Teşekkürler Ayhan. :)

Ekranın maksimum büyüklükte olması bizim için ilk şart. Garanti ve servis durumunu Teknosa'ya sormak lazım. Jatter'i bende ilk defa gördüm. Ancak fiyatına göre oldukça iyi bir cihaz gibi geliyor. 

Tablette çift çekirdekli işlemci var ayrıca ekran da büyük buna göre batarya biraz kapasite olarak düşük kalmış onun haricinde dezevantajlı bir yönünü göremedim.Kamera-fotoğraf olaylarından da pek birşey beklemeyin.Fiyatına göre cazip..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Ayhan abinin ilk linkde paylaşmış olduğu H105 tableti bundan 2 ay önce carrefordan 299 TL'ye 12 taksitle aldım. Ürünün görüntü kalitesi umduğumdan çok iyi, hızı gayet yeterli. Donma takılma vs. yok. Bizim ufaklık taş zemine 1 metre yükseklikten düşürdü herhangi bir problem çıkarmadı. Ben memnunum ve tavsiye ederim. Kutu içeriğinden şarj aleti ve usb kablosu haricinde herhangi birşey çıkmıyor.

tarihinde Ali Alp Gökçe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Az önce siparişimi verdim. Umarım memnun kalırım. Özellikleri oldukça iyi:)

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Güzelmiş...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ürün paketlendi, kargoya verilecek bugün. Yarın sabahtan elimde. Umarım bozuk çıkmaz. Genelde aldığım ürünler sorunlu olur. Bedevilik katsayım biraz yüksek:D

Acama Mert'lerde kronik mi bu abi ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bedevilik devam ediyor. Ürün az önce geldi ve inceledim. Fiyatına göre çok başarılı. Ekran kalitesi süper. Ancak stanby konumuna alırsam ya da kapatırsam tekrar açma tuşuna basınca açılmıyor. Tek yok şarj aletine takarak açma. Ürünü para iadesi olarak geri göndereceğim. Servis ile görüştüm. Direk bize gönderin yenisini göndereyim dedi. Hepsiburadaya bakınca herkes çok memnun benim sorundan bahseden yok ama başka forumlarda anlatmışlar. Para iadesi aldıktan sonra aynı özelliklerde başka firmaların ürünlerinde alayım diyorum. Geçen de led tv aldım gold'dan oda teşhir ürünü çıktı. Aldığım yere başka bayiden gelmiş. Orada teşhir olarak kullanılmış 1 hafta boyunca. Neyse sorunu hallettim ama golda gıcığım baya:)

Allah allah. Şans bu olsa gerek. Ayarlarında falan bi sıkıntı yok değil mi abi? Yazılımsal bir hata gibi sanki. Bizim tvde teşhir ürünü bilerek aldık ama. :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bende evde kullanmak için ucuz yollu bir tablet araştırırken forumdaki konuyu gördüm.

Teknosa daki Jatter marka tableti inceledim. Ancak ekranın IPS olduğunu zannetmiyorum. hem parlaklığı az, hemde farklı açılardan bakınca görüntüde ciddi kayıplar vardı. Bu ürün bence ekranı nedeniyle bu kadar ucuz. 

benim almayı düşündüğüm ürün ise aşağıda. bu fiyata bu özelliklerde bir cihaz görmedim. Tek soru işareti ekranı. ancak hepsiburada bu üründe koşulsuz iade seçeneği koymuş. Kafama yatan daha iyi birşey bulamazsam sanırım bu ürünü alacağım.

http://www.hepsiburada.com/liste/inca-cassa-16gb-101-beyaz-tablet-2-adet-aksesuar-hediye/productDetails.aspx?productId=bd302697&categoryId=60001794&navq=fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_60000224%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60000224_60001788%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60000224_60001788_60001794%257d%26fh_view%3ddetail%26fh_reftheme%3d1b6b30bc-6795-4192-a891-d1b7e40760bc%252cdetail%252c%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_60000224%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60000224_60001788%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60000224_60001788_60001794%257d%26fh_refview%3dlister%26fh_sort_by%3d-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd302697%26fh_secondid2%3dbd302697_DMY%26categoryid%3d60001794

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

IPS ekran gerçekten çok fark ediyor..Bence az biraz daha zorla IPS ekranlı bir tablet al.Gerekirse boyut 9.7 olsun ama ips olsun.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

2 hafta önce Ayhan'ın aracılığı ile Navitech Neotab S120 16GB 10.1" ips tableti aldım. Şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim. Bize evde fazlasıyla yetiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Güngör
(düzenlendi)

herkese selamlar tablet pc den pek anlamam yardımınıza ihtiyacım var

şu ürünü buldum sizce nasıl bu paraya değer mi?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/kingboss-super-pad-9-inc-tablet-pc-8gb-hafiza-89859792

bide bu var

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/cube-u30gt-mini-7-tablet-pc-1gb-ddr3-ips-ekr-90338076

tarihinde Burak Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Alabildiğinizin en iyisini almaya bakın . Yoksa bir süre sonra sıkılıp bir kenara atarsınız :)

Çift çekirdek ve ekran özelliğiyle 2. olan daha iyi duruyor..

Yorum bağlantısı
Burak Güngör

Alabildiğinizin en iyisini almaya bakın . Yoksa bir süre sonra sıkılıp bir kenara atarsınız :)

Çift çekirdek ve ekran özelliğiyle 2. olan daha iyi duruyor..

teşekkürler....

daha doğrusu 5 yaşındaki oğlum için alıcam ama bende kullanırım tabii

Yorum bağlantısı
Can Çeralp

1 hafta kadar sabredebilirseniz Google'ın kendi tableti olan Nexus 7 buraya gelmiş olur. 3 gün önce duyuruldu ve dün Avrupa raflarında yerini aldı. Buradaki fiyatını 750 lira olarak belirlemişler gibi görünüyor ama açgözlü olmayan satıcılar Amerikadan 230 dolara aldıkları ürünleri daha makul fiyatlara satabilirler.

En yenisi en iyi olmasına gerek yok diyorsanız da bir önceki nesil olan Nexus 7'yi tavsiye ederim, onu şu anda çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Nexus 7 gerçekten başarılı. Bir akrabam kullanıyor gayet sorunsuz. Tek dez avantajı harici hafiza kartı takılamıyor..

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Şu an markasını bilmediğimiz tonla marka tablet var, hepsinin ram-işlemci vs. hemen hemen (hatta tamamen) aynı, önemli olan servisi, örnek;

Benim probook marka tabletimde ekranının sağ tarafı daha karanlık gibiydi, mail attım, kargoya verin ücretsiz dedi, cumartesi öğlen kargoya verdim, salı günü ekran değişmiş olarak geri geldi garantiden. Eniştemde ise dark evo pad vardı açma tuşu bozuldu, kendi kendine kapanma sorunu vardı zorla gold aracılığıyla(ki ben de gold'dan aldım ama benimle direk firma ilgilendi) ücretsiz gönderdik, 15 gün sonra sadece tuş  değişmiş diğer sorun devam ediyordu, tekrar gönderdik 21 gün sonra ancak geldi... Yani özetle marka dışında hepsi aynı(dediğim gibi ünlü markalardan bahsetmiyorum) önemli olan servisi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

5 Yaşındaki çocuk için fazla kasıp yüksek fiyatlı modeller yerine 1 gb ram li 7" ucuz bir tablet almanız yeterli olur.O yaşta ki çocuk için bir kaç oyun ve video dışında kullanamayacağı donanım özellikleri için fazladan para vermek bence gereksiz.150-250 TL bandında birçok cihaz bulabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

8'' Dark evopad bakın derim, 16GB ve işlemcisi güçlü harici ekran kartlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

8'' Dark evopad bakın derim, 16GB ve işlemcisi güçlü harici ekran kartlı.

Gerçekten iyi bir ürün ama biz çok şansızdık alalı 2 ay oldu 1 ayı serviste geçti, iyi ürün ama çok çok yavaş ve maalesef çözümde hiç de yeterli olmayan bir servis...
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Birde bu geliyormuş ...  2560X1600p Snapdragon 800 ve Exynos 5 Octa işlemci ile...

490-2551.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gerçekten iyi bir ürün ama biz çok şansızdık alalı 2 ay oldu 1 ayı serviste geçti, iyi ürün ama çok çok yavaş ve maalesef çözümde hiç de yeterli olmayan bir servis...

bu tip ürünleri bozuldumu çöpe şeklinde kabul etmeli :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

bu tip ürünleri bozuldumu çöpe şeklinde kabul etmeli :D

Yok yee! Her şeyi bilme be adam! :punish:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...