İçeriğe Yönlendir

Renault Kangoo Janjanlı Sinyal :)

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Geçenlerde Mehmet abi ile günlük olağan geyik konuşması yapıyoruz. Dedimki ; Abi kangonun aynalarına janjanlı bişeler bişeler yapayım. Nasıl kımıl kımıl'mı dedi yok dedim janjanlı ve mutabık olduk :lol2:

Velhasıl Ahmet Kıyak'ın musallat ettiği Deal extrem'den zamazingolardan 2 çift istedim. Neden 2 çift diye soracak olursanız diğerini Emmiye aldım. Oda aracına taksınki benlen dalga geçmesin :p

Ahanda resimler :flowers:

14062011675.jpg

14062011674.jpg

14062011672.jpg

14062011671.jpg

14062011669.jpg

14062011668.jpg

14062011667.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

I-ıh. Bunu beğenmedim. Arka kapak kesilerek sanki başka bi şeyler yapılmalıydı Servet abi.

Üstüne üstlük aynanın kör nokta kırılımını da egale etmiş..

Yorum bağlantısı

Ustam eline sağlık iyi günlerde kullan. :flowers:

Neden ayna dış çerçevsine değilde camına yapıştırdın?Arkadan gelenler içinmi desem arka sinyal var. :lol2: Yine bir incelik var ama öğreneceğiz. :p

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yarayışlı :p ama kör noktayı engelleyecek yerde duruyor gibi sanki. :lol2: Kör nokta yapmasın?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

bazı araçların orjinalindede aynanın içerisinde vardı bu şekil sinyal ... değişik olmuş böyle janjanlı gibi :D

ben mondeo da görmeden inanmam emminin takacağına :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)
I-ıh. Bunu beğenmedim. Arka kapak kesilerek sanki başka bi şeyler yapılmalıydı Servet abi.

Üstüne üstlük aynanın kör nokta kırılımını da egale etmiş..

Ustam eline sağlık iyi günlerde kullan. :good1:

Neden ayna dış çerçevsine değilde camına yapıştırdın?Arkadan gelenler içinmi desem arka sinyal var. :D Yine bir incelik var ama öğreneceğiz. :)

bazı araçların orjinalindede aynanın içerisinde vardı bu şekil sinyal ... değişik olmuş böyle janjanlı gibi :D

ben mondeo da görmeden inanmam emminin takacağına :lol2:

Kör nokta zaten kör :lol2: Hiç bi işe yaradığı vaki olmadı .

Ahanda yanma şekli

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Akşam olunca video çekeceğim :D

Hayatta o kadar uğraşmam. Yarım saati geçen modifiye zulümdür :D

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Ben diyorum kimse bana inanmıyor bu forum zorla insana bir şeyler yaptırıyor. :D :D

Eline sağlık Servet abi güzel olmuş :lol2:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)
Emmi takmaz bence ama işin içinde Servet usta olunca bilemiyorum yoksa Çanakkalede bizzat ustam takar. :D:D

Sıkıysa takmasın. Sen tak ben takmazsam bıyıklarımı keserim dedi :lol2: Valla ( dilin kemiği yok nasılsa )

Ben diyorum kimse bana inanmıyor bu forum zorla insana bir şeyler yaptırıyor. :):good1:

Eline sağlık Servet abi güzel olmuş :good1:

Cengiz bakkalı birilerine bıraksan sende bişeler yapacaksın zaten :lol2:

tarihinde Servet Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
bu ne yav ? bundan banada yolla abi, araba yok ama olsun, bende gelin saçlarına takarım :D

Olmaz , Damadın papyonuna daha güzel olur :D

Yorum bağlantısı
bu ne yav ? bundan banada yolla abi, araba yok ama olsun, bende gelin saçlarına takarım :good1:

:D:D :lol2: :lol2:

Ustam fardaki gündüz farına dost olmuş bu sinyal işi. :) Ama bende içten yananı yapmazsam çatlarım mondimin aynalar mecburen değişecek değişimde bunları listeye ekledim.Bulaşık suyu bulaşınca suyla temizleniyor ama bu led nanesi cıkkk temizlenmiyor.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
Cengiz bakkalı birilerine bıraksan sende bişeler yapacaksın zaten :D

Hiç sorma abi bu aralar yine kaşıntı tuttu ses sistemine taktım kafayı onda değişiklik yapıyorum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kör nokta zaten kör :lol2: Hiç bi işe yaradığı vaki olmadı .

Değişik bir mantık :lol2:

Masa üstünde çok güzeller :p

Sıkıysa takmasın. Sen tak ben takmazsam bıyıklarımı keserim dedi :) Valla ( dilin kemiği yok nasılsa )

Uyduk bir deliye :blink:

bu ne yav ? bundan banada yolla abi, araba yok ama olsun, bende gelin saçlarına takarım :bambam:

Çanakkale toplantısı sonrası ben yollayım sana.. Bende bir çift var... Bunun aynısı :p

Olmaz , Damadın papyonuna daha güzel olur :p

Ok nereyi gösterecek :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Benim hakkımdaki düşüncelerinizi öğrenmek için apaçi işi yaptıydım bikere :lol2:

Aynanın arkası ısıtıcı olduğu için içten yapma şansım yok diye dıştan yaptım. Akşam Can'ı arayıp bir formül varmı rezistansı sökmek için dedim ve dikkatlice plastik yatak ile kazınabileceğini söyledi.

Şu an aynalar sökük :) Ya elimde kalacak ve Can bir çift ayna hediye edicek, yada olacak :)

tarihinde Servet Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Yav 2 gün bari dursaydı acelen neydi. :nazar::nazar:

Hahah, ben akşamına diye düşünüyordum, şaşmadı neredeyse :f1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...