İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Gördüğüm kadarıyla, herkes 7'e geçmiş durumda.

Hatta pek anlamayan bir tanesini yeğeni "7'ye geçmezsen yavaşlıyomuş" diye kandırmış ve yüklemiş "eskisi faha güzeldi" diyor :)

Açıkcası 6 daha iyiydi görselliklik olarak.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Gördüğüm kadarıyla, herkes 7'e geçmiş durumda.

Hatta pek anlamayan bir tanesini yeğeni "7'ye geçmezsen yavaşlıyomuş" diye kandırmış ve yüklemiş "eskisi faha güzeldi" diyor :)

Şirkette birçok iPhone 4 var, yüzde 80 'i 6.1.3 de kaldı.. Etrafımda da 7 ye geçmemiş bir çok 4, 4S biliyorum..

Geçenler de pek şikayetçi değil aslında..

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Haydar Bakırcı-2

Ben şöyle birşey sormak istiyorum şimdiden yardımcı olanlara çok teşekürler.

İngiltere den bir yakınım 4s getirdi ancak orda kullandığı hattan dolayı sim kartı okumuyor açmaya 370 tl istediler bende nette araştırmalar sonucu gevey denen olayı gördüm ve sipariş ettim.sorun şu ki herhangi zararı olurmu mesela şebeke çekimi , internet bağlantısı ve şarj tüketiminde herhangi sorun yaşarmıyım.?ürün gevey ultra s olarak geçiyor. Eğer sim kartı okursa bu işlemden sonra pasaport kaydı yaptıracağın ;)

Yorum bağlantısı
Haydar Bakırcı-2

İngiltere de orange hat kullanılıyor muş sorgulama yaptırdım dediklerine göre en pahalı açılan hatmış türkiyede ben avea kullanacam.tek kafama takılan bu gevey denen chip in şarj, internet ve çekim gücü nette pek bişi bulamadım bunlar hakkında ama gevey ultra s denen chip in sorunsuz tak çalıştır olduğu bi aşikar ;)

Yorum bağlantısı
Haydar Bakırcı-2

Gevey sipariş ettim zaten.benim merak ım sebeke,internet ve şarj sorunu olurmu ?

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Eren Gökmen

elimde bir iphone 4s var bunun simkilidini kendim kirabilirmiyim?

bunu bilen yok galiba, geveysiz olsun istiyorum, peki jailbreak nasil yaparim bu cihaza üstündeki yazilim 5.0.1 galiba. hic apple kullanmadim, 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...