İçeriğe Yönlendir

Iphone 4G/4S Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Onur Demir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
kullanılabiliyor onur önemli olan bade bandı .hatta güncellemede yaptı bizim arkadaşlar ama ben yapmadım .bir de bişey sorucam iphone da sesli yazı var mı ben şuan konuşarak yazıyorum

Sorucam değil, soracağım :beee:

Bu HTC'ye de Türkçe'yi öğretmek lazım.. Yanlış yazıyor :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Sorucam değil, soracağım :beee:

Bu HTC'ye de Türkçe'yi öğretmek lazım.. Yanlış yazıyor :)

HTC'den değildir o :good1:

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Onur

Sen bu işi kapmışsın.

Sbsettings ayarları, bir satırda 4 ikon yerine 5 ikon filan tam bir jailbreaker olmuşsun.

Helal...

:lol2:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yeni konu açmayayım buradan soarım,Iphone'unu hiç bluetooth üzerinden araç kiti ile eşleştiren oldu mu? Yani arabada iphone'u eller serbest modunda kullanan var mı? Sorunsuz çalışıyor mu?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

IPod Touch için internet erişimi olmadığında da çalışacak bir ingilizce sözlük var mı?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
ipad mi aldın?

ayrıca delilik bunun neresinde :D

alma kısmı delilik :D nasıl aldığımı duysan :D çok güzel aletmiş ama ...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)
Bu igo da Turkiye haritasi varmi ya, gormemistim sanki. Tomtom kullaniyorum simdilik iyi gibi.

Tavsiyeler nedir bu yonde

Tomtom yükledim, hiç memnun kalmadım.

igo East EU yükledim. Çok memnunum.

Iphonecular şu roumu cevaplayın. Tüm maillerinizi posta kutusuna tanımladığınızda hepsi geliyor mu cihaza? Yoksa tek tek hepsinin hesabına girip bakmak mı gerekiyor?

Hepsi geliyor. Çok iyi oluyor. Tavsiye ederim.

tarihinde R?dvan Erg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir
alma kısmı delilik :D nasıl aldığımı duysan :D çok güzel aletmiş ama ...

Anlatta bilek dimi ama :D

Tomtom yükledim, hiç memnun kalmadım.

igo East EU yükledim. Çok memnunum.

Deniyim bakiim nasılmış. Sağol Abi.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
Anlatta bilek dimi ama :D

bir tanıdık Kanada dan gelicekti bende uğraştırmıyım diye apple store dan aldım arkasına özel yazı falan yazdırdım ipad in. Sonra bir baktım Çin den kargoladılar ordan Amerika ya gitti paket ordan Kanada ya geçti ucu ucuna yetişip tanıdık Turkiye ye getirdi :D epey bir heyecan yaşadım :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Kendi kulağınız eşleşme yapılmadan kullanılıyor diye duymuştum ne kadar doğrudur bilmem :D

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Oğuz Altınada

Ben de iPhone geçtim :D

Bu işlemci sıcaklığını gösteren program var mı?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Yılmaz54

Arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum ve konular arası gezinirken bu bölümü gördüm.Elimden geldiğince İphone'nun tüm modelleri hakkında yardımcı olabilirim.Türkiye'de Apple Forum topluluğunun Moderatörlerindenim elimden geldiğince size yardımcı olabilirim.

Pek giremiyorum ama girdiğimde mutlaka yardımcı olurum..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hoşgeldiniz öncelikle, burada Apple'ciden çok anti Apple'ci vardır :p

Hangi forumdasınız acaba?

Mesela garantili diye tabir edilen, simfree kayıtlı cihazımı 4.3.3 versiyonu ile untethered jb'li şekilde kullanıyorum. İos 5'te henüz semi untethered var sanırım. Buda işime gelmez çünkü cydia sever biriyimdir. Ama untethered olması kaydıyla jb yaparım sadece semi memi işime gelmez :D Bu halde şuanlık memnun gibiyim ama herşeye rağmen jb'siz de olsa ios 5'e geç dermisiniz ?Yoksa böyle devam mı?

Bu arada bir sorun daha; google maps'te sabitken(yani şuan işteyim ve 1-2 saattir sabitim) konumum hep 200-300 metre şaşmali gösteriyor. Ne zaman ki hareket ediyorum o zaman buluyor beni :D

Bu yüzden diyorum bir güncel çekip rahatlatayım mı makineyi çok yüklendim son zamanlarda :)

Yorum bağlantısı
Emre Yılmaz54

Eğer reklam olmayacaksa Appleturk.net forumunda moderatörüm ve kesinlikle aradığınız herşeyi bulabileginiz bir site..sorunuza gelince bende cydia'sız yapamayanlardanım eğer jailbreaksiz yapamayacağınızı düşünüyorsanız ios 5'i tavsiye etmem.Ne kadar semitethered olsada çok fazla sorun yaşan üyelerimiz var.Bende 4.3.3 jb'li kullanıyordum ama ios 5 teki yenilikleri görmek için mecbur versiyon yükselttim :nazar: ios 5 gerçekten devrim özellikleri ile birlikte geldi ki en güzelide icloud özelliği.Ben ne kdar kullanmasamda muhteşem bir olay.

Anti Apple olayına gelince :nazar: valla bende iphone kullandıktan sonra ne android nede farklı bir sistemde cep telefonu kullanabiliyorum :nazar: google maps olayıda versiyon yükseltince düzelebilir diye bir garanti veremem çünkü pek kullanmıyorum igo turkey kullanıyorum.Ama konumuzda ise telefonunuzu biraz sallayın sekiz harfi gibi sallayın telefonu gps bulmaya çalışacaktır, bazı gps uygulamarında işe yarayabiliyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...