İçeriğe Yönlendir

Ah Bu Naylon

Misafir

Recommended Posts

Benim naylon su koyuvermeye başladı şimdiden, sol aynam titriyor. Sağ tarafta bir problem yok, sol her sarsıntıda sanki bass vuruyormuş gibi bir titreşim yapıyor. Yetkili servise gittiğimde ise abi bunda sorun yok diyor. Sonunda aynayı kökünden kırıcam o olacak. :lol2:

İkinci problem ise, deri olan ön göğüs'e parfüm ya da benzeri bir madde dökülmüş. İki yer beyazlaşmış. Bunu temizlik ürünleri ile düzeltebilirmiyim? Gözüme takılıyor. :)

cimg4347.jpg

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

fransız alırsan böyle olur işte. :crazy:

Ayna değişecek, beyazlayan yerleri temizlersen olmaz; benzer renkte bir kalemle boyamalısın bence. :D

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hemen yardımcı olayım. Sat kurtul. :crazy: En kolay çare bu. :flowers: Sonra en titanyumundan bi fiestada aldın mı tamamdır. :D Hayırlı müşteriler. :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
fransız alırsan böyle olur işte. :D

Ayna değişecek, beyazlayan yerleri temizlersen olmaz; benzer renkte bir kalemle boyamalısın bence. :flowers:

Hemen yardımcı olayım. Sat kurtul. :p En kolay çare bu. :p Sonra en titanyumundan bi fiestada aldın mı tamamdır. :p Hayırlı müşteriler. :D

+1453 :crazy:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

En büyük derdin bu olsun, temizleme malzemeleri pahalı, ayna 50 TL komple torpido 100 TL, bırak dağınık kalsın. Vesile ile, deri görünümlü torpido bir Porsche de var bir de Sümbülde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Lekeli yerlerle oynama..

Her hareketin, hasarı biraz daha büyütecektir..

Yorum bağlantısı
Deri suni mi yoksa gercek deri mi ? Eger gercek deri ise, temizleme sutleri var, beyaz renkte, onlar bu tur seyleri cikartiyor. Aynaya yapcak bisi yok, adi ustunde laylon, kir kurtul :D .

Abi gerçek deri güneş altında iğrenç bir kokusu mevcut. :lol2:

En büyük derdin bu olsun, temizleme malzemeleri pahalı, ayna 50 TL komple torpido 100 TL, bırak dağınık kalsın. Vesile ile, deri görünümlü torpido bir Porsche de var bir de Sümbülde.

Abi sümbül değil bu rica ederim HB, lütfen sümbülle karıştırmayalım. :D

dert ettiğin şeye bak.birşey öğrendim ,çok fazla takmayacaksın.yoksa hergün yeni birşey canını sıkar.

+26

Lekeli yerlerle oynama..

Abi bilmiyorum son çare boyamayı bile düşünüyorum gördükçe sinirimi bozuyor.

Auto king bu lekeleri çıkartıyor ; onlarla konuş bence..

Bu gün bir gideceğim umarım bir sonuç alırım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Lekeli yerlerle oynama..

İlgilibilgiliyetkili acente budur

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
Auto king bu lekeleri çıkartıyor ; onlarla konuş bence..

Kesinlike katılıyorum. Autoking bu tür işlerin piri..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Burak'çım, deri için sana kötü haber. Yakın zamanda direksiyonun soyulacak. 2 sene içinde ortalama 3-4 defa değiştireceksin, sonra adam akıllı kaplatacaksın.

ClioIII'lerin kronik problemlerinden biri deri direksyionun soyulması, sebebi ise muhtemelen kuzu derisi kullanmaları.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Burak'çım, deri için sana kötü haber. Yakın zamanda direksiyonun soyulacak. 2 sene içinde ortalama 3-4 defa değiştireceksin, sonra adam akıllı kaplatacaksın.

ClioIII'lerin kronik problemlerinden biri deri direksyionun soyulması, sebebi ise muhtemelen kuzu derisi kullanmaları.

Sani alıştıra alıştıra söyleseydin ; tüm konsol deri onun :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sani alıştıra alıştıra söyleseydin ; tüm konsol deri onun :D

AAahhhahahaaa, fıııı-ran-sııız. :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hemşerim takma kafana bir lostra salonu önüne çek komple boyattır hemde istediğin renge :D:hahahoho::kafa:

Yorum bağlantısı

Sani'cim hakikaten biraz alıştırarak söyleseydin, ben aracı o kadar uzun kullanmayı düşünmüyorum. Önümüzdeki 5-6ay içinde değişim olacak büyük bir ihtimal. Seninlede konuşmuştuk 100km'de 7.5LT yakmak özellikle B sınıfı bir araçta fazla gelmeye başladı.

Sani alıştıra alıştıra söyleseydin ; tüm konsol deri onun :D

+26

Ersen abi, konsol deri'de eşşek derisimiri nedir kalın ve koku yapıyor sadece görüntü güzel ama olmasını isteyeceğim son şey olurdu heralde. :D

Yok, sadece direksiyon arkadaşlar :D

Reno iyi hoş araç üretiyorda basit ayrıntılardan kaçması sinir bozucu, misal bu gün mondeo titaniumda bile olmayan elektrikli katlanır dış dikiz aynam varken, cam düğmelerimde ve torpido'da aydınlatma yok. :D

Hemşerim takma kafana bir lostra salonu önüne çek komple boyattır hemde istediğin renge :D;):police:

Adnan abi değişim şart, Frekans tutmadı. Ayrı dünyaların insanlarıyız o yüzden naylon yakın zamanda yolcu olacak. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet.. sonuçta laylon.. rengide solacak, boyada atacak.. Isıya fazla dayanamaz, dikkat :nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ford'çular, kendi kapınızın önünde tıngırdatın tenekelerinizi lütfen. :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Ford'çular, kendi kapınızın önünde tıngırdatın tenekelerinizi lütfen. :p

Sani Fordclub da olduğunu unutma :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani Fordclub da olduğunu unutma :p
Fordçu yağsın başına emi Sani :hahahoho:

Duymuyorum trim, pandizot, koltuk, torpido vs seslerinizden, neeeee? :kafa:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Duymuyorum trim, pandizot, koltuk, torpido vs seslerinizden, neeeee? :kafa:

Traktör motorunun sesi kulaklarını sağır etmiş olmasın :p

Bu arada bu saydığın seslerden kullandığın arabada da var ; aynısını çok kullandım :hahahoho:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...