İçeriğe Yönlendir

Ah Bu Naylon

Misafir

Recommended Posts

Sani Gerşon

Benimkinin gıkı çıkmıyor. Ayrıca motoru senin kasanın dizelinden çok sessiz.

Bugün fluence kullandım, sanki benzinli motoru var...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bugün fluence kullandım, sanki benzinli motoru var...

Fluanceye lafım yok, ama laylon laylondur :p

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Benim ses sistemini açıp hava akımını laylona versem kesin hava yastığı açılır :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Benim ses sistemini açıp hava akımını laylona versem kesin hava yastığı açılır :hahahoho:

:rofl: :rofl:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Benim ses sistemini açıp hava akımını laylona versem kesin hava yastığı açılır :hahahoho:

Seninkini görünce benimki muhtemelen sıcaktan kavrulur :rofl:

Yorum bağlantısı

Bir naylon hakkında bu kadar konuşmak niye, fiesta ile kıyaslandığında satılıyor arkadaş. Toros'lardan gelen bir önoğ sevgisi var. Yakıt hariç memnunuz, ufak tefek eksikliklerimiz olmasa daha iyi olurdu tabi. Yine de değişim şart. :flowers:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çekemiyorlar Burak.

1.2 nin çok yaktığını herkes söylüyor. Bu, Mondeo'ya 1.3multijet koymak gibi.

Yorum bağlantısı
Çekemiyorlar Burak.

1.2 nin çok yaktığını herkes söylüyor. Bu, Mondeo'ya 1.3multijet koymak gibi.

Bilemiyorum artık. :flowers:

Gerçi benimki 1.4 ama olsun yakıyor. 7.2 en makul yakıtım. Ş.dışı da 6lt değerler görüyorum. 1.2 bendeyken 8.5 ş.içi, ş.dışı da 6.5 yakmıştım. Bunda en büyük etken 1280Kg ağırlığı olması diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.4'te çok yakıyor. Millet diyorki, 1.6 vw 1.2 rhöno ile aynı yakıyor. Düşün artık.

Renault bence dizele yönelmekten benzinlisini eski teknoloji bıraktı.

1.2'ler twingo'larda vardı, onlarda bile 8'in altına düşmezdi.

Yorum bağlantısı
1.4'te çok yakıyor. Millet diyorki, 1.6 vw 1.2 rhöno ile aynı yakıyor. Düşün artık.

Renault bence dizele yönelmekten benzinlisini eski teknoloji bıraktı.

1.2'ler twingo'larda vardı, onlarda bile 8'in altına düşmezdi.

Eski renolar böyle değildi. Ben megane1'DE basa basa 6.7 max yakardım. Clio2'nin 1.6sında 5.5 ortalamam vardı. Bu son seri benzinliler tam bir yakıt canavarı, dizellerinde ekonomik olması bence 8V olmasından kaynaklanıyor. 16V dci'ler gelsin onların bi yakıtlarını görelim çok merak ediyorum, uzun vade de yakıt nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen
Kesinlike katılıyorum. Autoking bu tür işlerin piri..

autoking mi? :flowers:

aman aman evlerden uzak olsun!...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sani senin naylon 65 bg cik. Ondan sesi çıkmıyor. Gel birde kanguruyu gör. Traktör gibi ama 102 bg :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani senin naylon 65 bg cik. Ondan sesi çıkmıyor. Gel birde kanguruyu gör. Traktör gibi ama 102 bg :)

Abi 105'liklerini de kullandım, onlarında sesi çıkmıyor ya?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sani kulak burun bağazcıya gitmelisin acilen :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Kafayı komple yenilesin o, fıransız fıransız ölecek neredeyse :)

e bay dan falan denk getirirsen haber ver :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
(düzenlendi)

Ben çekik gözlü arkadaşlarıma bir danışayım. En çakmasından bir kelle getirtelim Sani'ye :)

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Saniye -> Sani' ye :P
Yorum bağlantısı

Sani hakkaten bizim önoğ dciler, özellikle son seriye kadar traktör edasında çalışıyolar. Fluence ve megane 3 bu konuda biraz sessiz. Yine de ses konusunda Focus 2 kadar sesli olamazlar. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani kulak burun bağazcıya gitmelisin acilen :)
Kafayı komple yenilesin o, fıransız fıransız ölecek neredeyse :)
e bay dan falan denk getirirsen haber ver :angry:
Ben çekik gözlü arkadaşlarıma bir danışayım. En çakmasından bir kelle getirtelim Sani'ye :good1:

Kapamayın arkadaşım tükanın önünü, prim alıyorum rhönooo'dan :p

En azından metal yığını Puantiye'yi övmüyorum :p Benimki yumuşak kıvrımlara sahip, inanmıyorsanız elleyin çamurluğu, yumuşaklığı görün :)

Sani hakkaten bizim önoğ dciler, özellikle son seriye kadar traktör edasında çalışıyolar. Fluence ve megane 3 bu konuda biraz sessiz. Yine de ses konusunda Focus 2 kadar sesli olamazlar. :)

Fiesta'yı unutmayalım. Sokağın başından duysam motor sesini, Fiesta olduğunu anlayabiliyorum. Bir de kuş serisinin kendine has motor sesi var :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Allah sabır versin :p

Fiesta'yı unutmayalım. Sokağın başından duysam motor sesini, Fiesta olduğunu anlayabiliyorum. Bir de kuş serisinin kendine has motor sesi var :)

Ben coğu arabayı motor sesinden tanıyabilirim :) Özellikle fransız motorları konusunda uzmanım broadway ve 206 1.4 sesi aynı mesela :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...