İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Evren Erakçora
FM 2011'mi. İsime stad yapma diye bir olay mı var?

Efsane olup , 20-30 kez şampiyon yaparsanız Galatasarayı, yapıyorlar. :D

Hile, save load falan yok. :rofl:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Ne diyorsun? Ben save, load yapmasam lig düşerim :D. Beşiktaşla çok kafada mouse kırmışlığım, klavyeyi ortadan ayırmışlığım ve monitör çatlatmışlığım var. :rofl:

Klavye ve mouse da çok önemli oyunlardan zevk almak için yukarda belirttiğim iki ürünüde kesinlikle tavsiye edrim.

Logitech pro mouse ve logitech wave klavye kullanıyorum. Ama bana en çok zevk veren fare A4 tech'in OP-6200 faresi. Ucuz kafada kırınca , yumruklayınca üzülmüyorsun. Hassasiyeti ise süper. 4$'dan 10 tane almıştım.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

Efsane olduk ama yenerden 3 yiyince moralim bozuldu ,bıraktım takımı, yıllık 14 milyon gayme kazanıyordum, yaş da 72 olunca bırakayım dedim. :D

tarihinde Evren Erak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Fifa bilgisayarda 99 hariç hep kötüydü. Balon gibi toplar, dandik görüntü ve oyuncu animasyonları. PES bu açığı kapattı. Fifa daha kolay para kazanmak adına konsola yöneldi. PC oyuncularının varlığı 2011 yılında anca kafasına dank etti. Size katılıyorum.

Live for speed'in güzel olduğunu biliyorum ama görüntü kalitesi çok hoşuma gitmedi.

Bir de NFS 11 nedir? Yeni mi çıktım haberim yok.

Grid'de güzeldir. Az sayıda araba ve sıfır modifikasyon seçeneği ile sadece driftlerden zevk aldım.

NFS11 dediğim, Hot Pursuit.

http://hotpursuit.needforspeed.com/uk

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Halen Counter-Strike oynuyorum. Bazılarına basit gelebilir ama efsaneler unutulmaz...

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Halen Counter-Strike oynuyorum. Bazılarına basit gelebilir ama efsaneler unutulmaz...

Ama single player demiştik. CS 'yi online oynuyorsunuzdur. Tek kişiliği o kadar iyi değil ki.

Neden online istemiyorum?

Online modunda da sürekli wall hack, auto headshot gibi şeyler var. Her online oyunda birileri hile yapıyor. Kimse zevk peşinde değil.

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersin Karaca
Ama single player demiştik. CS 'yi online oynuyorsunuzdur. Tek kişiliği o kadar iyi değil ki.

Neden online istemiyorum?

Online modunda da sürekli wall hack, auto headshot gibi şeyler var. Her online oyunda birileri hile yapıyor. Kimse zevk peşinde değil.

Bir kaç online oyun geçince bende yapıştırayım demiştim :lol2:

Fakat tüm oyuncular bahsettiğiniz gibi değil. Azınlıkta olsa kaliteli oluşumlar gerçekten mevcut.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Karahan

Need for Speed- Hot Pursuit . sıkılmadan oynuyorum . gercekten zevkli bir oyun , tavsiye ederim :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

TDU1

TDU2

STCC The Game 2

SBK2011

MOTORM4X Offroad Extreme

Şu anda bilgisayarımda yüklü olan oyunlar :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Red faction : armageddon tavsiye ederim.Değişik bir oyun olmuş...Gördüğünüz tüm nesneleri yok edip tekrar yapabiliyorsunuz.. :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bir kaç gündür pcsx2 (playstation2 emulatörü) ile fight night round 3 , burnout ve smack down 2011 oynuyorum. Smsak down'u sevmesemde diğerleri güzel..

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Call Of Duty Modern Warfere serisi;en son 2 yi oynadım oynayanı içine çeken bu kadar tempolu bir fsp yoktur herhalde, oyun bittiğinde ne oynadım ben, ne yaptım gibi sorular aklımda kaldı :nazar: Dead space 2 yi yükledim bilgisayara her an başlayabilirim, aliens vs Predator de yüklü bilgisayara arada bir bakıyorum çok iyi olmasada Askerle, Alien la ya da predatorla oynayabilmek yani kötü adamlarla oynayabilmek oyunun çekici yanı. Genelde fps oynarım ama medieval total war denince stratejide benim için vardır.Bu zamana kadar oynadığım ve bana en çok keyif veren oyun Half life 2 dir . Şu an almayı düşündüğüm oyun Black ops , çıkmasını beklediğim oyun resident evil 6 dır.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Codemaster F1 2010

EA F1 2002

F1 Ferrari Virtual Academiy

Rfactor F1 2009

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Wii oynayan var mı?

Bu aralar fiyatları çok düşük sanırım?

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Codemaster F1 2010

EA F1 2002

F1 Ferrari Virtual Academiy

Rfactor F1 2009

Sende bendensin hocam :nazar: F1 2010'da force india'ya geçebildim sonunda.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ
Sende bendensin hocam :nazar: F1 2010'da force india'ya geçebildim sonunda.

Ben Logitech Driving Force GT direksiyon ile oynuyorum, şu an için takım arkadaşım maalesef S.Vettel, Hep Mclarene geçmek istemiştim ancak en iyi parayı RedBull verince şimdilik buralardayım. :D Ama bir yarışta, ben oturduğum yerde kan ter içerisinde kalıyorum, gerçek F1 pilotlarını düşünemiyorum bile.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bakıyorum da uçak ve yarış dışında simulasyon oynayan yok.

Civilazation belki olabilir ama "Age of Empires var" demeyin sakın. Yok mu Train Simulator, Railway tycoon, Cities XL, Simcity, Cities In Motion, Roller Coaster Tycoon, ArMA 2 falan oynayan?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
roller coasterı çook onardım eskiden :nazar:

Evet ya deli oyundu :D Başından kalkmak mümkün olmuyordu.Hey gidi günler heyy.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Ben Logitech Driving Force GT direksiyon ile oynuyorum, şu an için takım arkadaşım maalesef S.Vettel, Hep Mclarene geçmek istemiştim ancak en iyi parayı RedBull verince şimdilik buralardayım. :nazar: Ama bir yarışta, ben oturduğum yerde kan ter içerisinde kalıyorum, gerçek F1 pilotlarını düşünemiyorum bile.

Bende de logitech MOMO var. Benimde hedefim renault takımıydı ama teklif gelmedi. Lotusda başladım sonra toro rosso ve ardından Force I. :nazar:. Yaklaşık 6 7 yıl GTR2 kullandım simulasyon olarak. Lemans 24 yarışları en beteriydi. Genelde 24dakika ölçekli yarış yapardım her dakika 1 saat. :) Onun dışında 60 70 turluk endurance yarışları beni mahvederdi ama pilotaja kesinlikle katkısı var. Yarıştığın yerde havanın kararması ve arkandan gelen GT2 araçlarının sapsarı farları :nazar:

Logitech MOMO'yu çok severim Force GT de varmı bilmiyorum fakat tepkiler harikaydı. GTR2de yumuşak hamurda lastik ufalanmasından tutunda; downforce dan sertleşen dreksiyonun hava koridoruna girince pamuk gibi olmasına kadar her detay eklenmiş. Şiir gibi.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

GT de de direksiyon tepkileri aynı dediğin gibi hele kerblere çıktığında neredeyse direksiyon kontrolünü kaybediyorsun. Ben sadece F1 oyunlarını oynadım, bir ara nascar istedim ancak simulasyon nascar oyunu bulamadım.

Artık ne yazıkki bu tür oyunları arcade yapıyorlar, halen daha f1 2002 de aldığım zevki f1 2010 da alamıyorum ama sırf grafik ve animasyonlar güzel diye oynamak zorunda kalıyorum. F1 2010 'u oynadıktan sonra Ferrarinin Virtual Academy simulatöründe 1 tur atamamak bile utanç verici oluyor. :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Aynen Oktay abi, bu oyunu bu grafik motoru ile simbin tasarlasa herşey çok daha farklı olurdu. Araçlar slot car gibi gidiyorlar ve sanki 4 teker yere basmıyor'da göbekten yere bağlı gibi gidiyorlar. 2011 çıkacaktı en son. umarım o güzel olur

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

DFGT ile F1 2010 'u ve WRC FIA Rally Championship'i deneyeceğim bugün. Bakalım sardırabilecek miyim :lol2:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Pacman,Süper Marıo,Tetris,Zuma :p

(Zuma yı ciddi ciddi oynuyorum hala fena sarıyor :lol2: )

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...