İçeriğe Yönlendir

Oynadığınız Pc Oyunları

Armağan Pekatik

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Şöyle bir düşündüm de 2-3 senedir oyun oynamak için hiç oturmamışım bilgisayarın başına...Unutmuşum...:unsure2:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Pacman,Süper Marıo,Tetris,Zuma :rolleyes:

(Zuma yı ciddi ciddi oynuyorum hala fena sarıyor :lol2: )

Zumada oyun kapatmaya çok yaklaşmıştım. Bi yerden sonra göz renkleri seçemiyor. Aynı şekilde bknz: luxor

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
3 gün önce Serious Sam 3 HD yükledim..Bu oyunu seviyorum :nazar:

Arkadaş grubu ile oynayınca güzel oluyor abicim o :lol: biz kuzenler ile cooparitve oynardık çok eğlenirdik..

Bu arada arkadaşlar ile birlikte rainbow six oyunları güzel gider;)

Yorum bağlantısı
Emre Keskin

Ben de yaklaşık 2 senedir MS Flight Simulator X ile uğraşıyorum. Sanırım yavaş yavaş kabin yapımına doğru gideceğim.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Bunlar da benden size gelsin :D TDU1

AUDİ S5

Çakhaaal ;) OZ'lar nası Oz'lar ;)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ben de yaklaşık 2 senedir MS Flight Simulator X ile uğraşıyorum. Sanırım yavaş yavaş kabin yapımına doğru gideceğim.

2004'ten beridir oynarım. Kabin yapmak bayağı masraflı, arkadaşım yoke, radio, throttle vs gibi şeyleri yurtdışından getirterek 1000tl gibi masraf yaptı. Kabin olayını yapan tanıdığım da mevcut, 4 sıfırlı rakamlardan konuşuyor :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Kabini koymaya yeri nerden buluyorsunuz arkadaş :D Eve ben zor sığıyorum. Hanım kovar evden valla

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kabini yapan zaten garajına mı ne kurmuştu.

Diğer arkadaş ise odasını kendi kendine istila etti :D

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

son hafta içerisinde

COD BlackOps

Ghost Sniper

Crysis 2

ve şu an oynadığım F1 var

Simulator olarak Model uçak simulatoru olan Phoneix 3 ü kullanıyorum.

FS için eğer kokpit donanımları bulunabilirse pc ye aktarımı kolay olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Kabini yapan zaten garajına mı ne kurmuştu.

Diğer arkadaş ise odasını kendi kendine istila etti :D

O zaman "kabini yapan yerini hazırlar" deyip işi bağlayabilir miyiz? :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Defense Grid The Awakening diye bir oyun buldum konu saçma grafikler berbat ama nasıl lanet bir oyunsa hırs yaptırıyor insanda gece 4 e kadar oynuyorum

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Ben yıllar önce bir oyun oynamıştım bilen vardır belki ben adını unuttum oyunu bulamıyorum. Overlord daki "minions" tarzı yaratıklarla yer altında kazı yapıyorsun. Ay başı gelince "PAY DAY " falan yazıyordu. Düşman sınırlarına girince savaş falan çıkıyor. Odalar falan hazırlıyordun.

DÜZELTME: Oyunun adı Dungeon Keeper mış.

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)

Shift 2 Unleashed oynuyorum.Ford Focus ST ile başladım.Şimdi Focus RS ile devam ediyorum 605 Nm tork var ve Porsche Cayman S'e ve Aston Martin V8'e hiç zorlanmadan basıyorum tokadı :D Düzlüklerde NOS la gidiyorlar ben normal bir şekilde gidiyorum ama yetişemiyorlar 258 Km/h yi gördüm :p Logitech Momo Racing Konsol ile çok zevkli bir oyun (Drift Hariç )

Ama canımı sıkan şeyler var :fiuw: Drift zor ve dandik yapılmış :D Gaza dokunur dokunmaz patiyle kalkıyor istediğiniz kadar vites değiştirin ama yinede patinajı bırakmıyor arabalar,özellikle Nissan 240SE.5.viteste kalkıyorum anında 100 km/h yi geçiyor ama patinaj kesilmiyor :) 200 puanı 2 Saat'de topladım :)

tarihinde O?uzhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Pacman,Süper Marıo,Tetris,Zuma :p

(Zuma yı ciddi ciddi oynuyorum hala fena sarıyor :D )

Zuma'yı bende face'te oynuyorum şimdilerde.Tahir hangisini oynuyorsun Zuma'nın ben bir tanesinde 13.oyuna çıktım ondan sonrası yok :fiuw:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Zuma'yı bende face'te oynuyorum şimdilerde.Tahir hangisini oynuyorsun Zuma'nın ben bir tanesinde 13.oyuna çıktım ondan sonrası yok :D

Benim ki bilgisayarda Abi Zuma deluxe diye geçiyor facedekini denedim zaman falan koymuşlar sinirimi bozdu kaldırdım bende.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Shift 2 Unleashed oynuyorum.Ford Focus ST ile başladım.Şimdi Focus RS ile devam ediyorum 605 Nm tork var ve Porsche Cayman S'e ve Aston Martin V8'e hiç zorlanmadan basıyorum tokadı :unsure2: Düzlüklerde NOS la gidiyorlar ben normal bir şekilde gidiyorum ama yetişemiyorlar 258 Km/h yi gördüm :D Logitech Momo Racing Konsol ile çok zevkli bir oyun (Drift Hariç )

Ama canımı sıkan şeyler var :elveda: Drift zor ve dandik yapılmış :crazy: Gaza dokunur dokunmaz patiyle kalkıyor istediğiniz kadar vites değiştirin ama yinede patinajı bırakmıyor arabalar,özellikle Nissan 240SE.5.viteste kalkıyorum anında 100 km/h yi geçiyor ama patinaj kesilmiyor :rofl: 200 puanı 2 Saat'de topladım :crazy:

PS3'te ki Gran Turismo'nun tadını hiç bir şey vermiyor.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
PS3'te ki Gran Turismo'nun tadını hiç bir şey vermiyor.

:unsure2: GTR2'nin de realizmi çok yüksekdir

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
:s GTR2'nin de realizmi çok yüksekdir

Ben yüksek hızlı yarışları sevmiyorum. Sokak arabaları ile olan yarışları seviyorum. Underground, Most Wanted gibi de değil. Onlar tamamen eğlence içindi. Shift serisi fena değildi ama çok zevk vermiyor bana EA. Yani amacım yarışmanın yanında doğru strateji de geliştirmen gereken bir oyun oynamak.

Gran turismo'da Megane'dan tutunda , 106 ya, VW minibüse kadar her şey var ve bir çoğuyla oynuyorsun. Ben F1, le mans, GTR tarzı yarışların işin çok uç noktası olduğunu düşünüyorum. Gran turismo'da da oraları ya oynamam, ya da en sona bırakırım. Düşük beygirlerle modifiyelerle yüksek hızlı araçlar yaratmak çok hoşuma gidiyor. 160-220 Hp bir aracımın o klasmandaki araçlara fark atması benim için en büyük tutku :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Ben yüksek hızlı yarışları sevmiyorum. Sokak arabaları ile olan yarışları seviyorum. Underground, Most Wanted gibi de değil. Onlar tamamen eğlence içindi. Shift serisi fena değildi ama çok zevk vermiyor bana EA. Yani amacım yarışmanın yanında doğru strateji de geliştirmen gereken bir oyun oynamak.

Gran turismo'da Megane'dan tutunda , 106 ya, VW minibüse kadar her şey var ve bir çoğuyla oynuyorsun. Ben F1, le mans, GTR tarzı yarışların işin çok uç noktası olduğunu düşünüyorum. Gran turismo'da da oraları ya oynamam, ya da en sona bırakırım. Düşük beygirlerle modifiyelerle yüksek hızlı araçlar yaratmak çok hoşuma gidiyor. 160-220 Hp bir aracımın o klasmandaki araçlara fark atması benim için en büyük tutku :police:

+1903 :D

Sadece arada bir pist oyunları oynuyorum sırf hız zevkimi orda törpülemek için. Onda da yarış yapmam. Bir pist seçerim ki çoğunlukla bilmediğim bir pist olur, pistte olabildiğince hızlı ve olabildiğince doğru çizgide giderek hem kendi rekorumu geliştirmeye çalışırım hem bu sayede hızıma göre viraja girme doğru frenaj noktaları ve doğru çizgiyi takip etmeyi öğrendiğimi düşünürüm. Bilmiyorum günlük hayata bir etkisi var mı ama gün gelir bi yararı dokunur belki :thank_you2:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
+1903 :p

Sadece arada bir pist oyunları oynuyorum sırf hız zevkimi orda törpülemek için. Onda da yarış yapmam. Bir pist seçerim ki çoğunlukla bilmediğim bir pist olur, pistte olabildiğince hızlı ve olabildiğince doğru çizgide giderek hem kendi rekorumu geliştirmeye çalışırım hem bu sayede hızıma göre viraja girme doğru frenaj noktaları ve doğru çizgiyi takip etmeyi öğrendiğimi düşünürüm. Bilmiyorum günlük hayata bir etkisi var mı ama gün gelir bi yararı dokunur belki :D

Günlük hayata bir etkisi var. Ben anneme virajı dışa - içe - dışa mantığını öğretinceye kadar göbeğim çatladı ki öğretemedim. Yüksek hızda dönebilirlik sağlayan bu yöntem düşük hızda da konfor sağlıyor. Normal hayatta Yüz yüze bakan iki L şeklindeki virajlar (köşeli U gibi) dış-iç-dış-iç-dış şeklinde dönüyorum. Şöyle ki:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Günlük hayata bir etkisi var. Ben anneme virajı dışa - içe - dışa mantığını öğretinceye kadar göbeğim çatladı ki öğretemedim. Yüksek hızda dönebilirlik sağlayan bu yöntem düşük hızda da konfor sağlıyor. Normal hayatta Yüz yüze bakan iki L şeklindeki virajlar (köşeli U gibi) dış-iç-dış-iç-dış şeklinde dönüyorum. Şöyle ki:

Aynen ;) Normal bir viraja da dıştan yaklaşıp iç girip dış çıkıyorum. Ne araba zorlanıyor ne ben zorlanıyorum hem daha az fren hem daha konforlu bir sürüş oluyor. Tabi yol boşsa :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Şeritleri talip etmek daha güvenli olur bence.( Trafiğe açık yolda) :police:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

+1 o yukarıda ki fotoğraf ancak oyunlarda olur :unsure2: Akan trafikte mümkün değil..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Yolda eğer yanından geçeceğim yada yanımdan geçecek araç yoksa yaparım zaten. İstanbul trafiğinde zaten mümkün değil :unsure2:

Yeri gelmişken Düzce giriş çıkışlarında bir duble yol yapıldı ki benim altımdaki araba o şeridi ancak 50-60km max hızla takip edebilir. Üzeri hızlarda takip etmeye kalksam yanlarım :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...