İçeriğe Yönlendir

Hgs Ve Ogs Hakkında Herşey

Can Karacaer

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol
HGS taşınamıyor diye biliyorum ama? [mention=46808]Serhan Gürbüzol[/mention] abi en iyi yanıtı verir.

Evet Sani HGS taşınmıyor ama etiket araç üzerinde gitti veya kazınıp atıldıysa başka bir otomobil için plaka değişimi yapılıp etiketsiz geçişler yapılabilir ve her geçişte cezalı ücret yazar ama plaka üzerinden okuma düzeltme yapıldığı için normal ücretine düşerek düzeltme yapılır. Birde şöyle bir durum var etiket sınıfı 1 yani otomobil ise otomobil olarak düzeltme yapılır fakat motorsikletler 6.ncı sınıf olarak geçtiği için otomobil ile fiyatları farklıdır, motorsiklette kullandığın zaman otomobil ücreti olarak fazla ücret ödemek zorunda kalınır, en güzeli iptal edilip yeni etiket almaktır.

Hgs de plaka değiştirmek mümkün.

Eski hesaba yeni etiket verip yeni plakayı sisteme giriyorlar.

Bildiğim eski etiket iptal, yeni etiket veriliyor ama sorar öğreniriz [emoji106]

Ön camda hem ogs hem de hgs yapışık ise. Serbest geçiş sistemimde ikisinden de mi tahsil edilir?

Hangi hesapta para varsa oradan alınır...

İçinde yeterli bakiyesi olmayan ama k kartına bağlı hgs ile osmangazi köprüsünden geçebiliyormuyuz ? Yoksa limitini arttırmamız mı gerekiyor ?

Kredi kartından destekli ise sorun olmaz, verdiğin talimata göre yükleme yapılır eksik kalırsa yine yükleme yapılır Ersen...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3. köprü'den gelirken OGS öttü, yine de bariyer kalkmadı. Çekmemiş. Peşin ödedim. Sonra kontrol de ettim, hesaptan da çekmemiş. E niye öttü bu meret [emoji4]

Fazla kurcalama öde peşin peşin
Kredi kartından destekli ise sorun olmaz, verdiğin talimata göre yükleme yapılır eksik kalırsa yine yükleme yapılır Ersen...

Her ikisi de gıtlak dolu ise?
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Her ikisi de gıtlak dolu ise?

Şansına bahtına o zaman :)
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
22 dakika önce, Serhan Gürbüzol yazdı:

Şansına bahtına o zaman :)

Sen Mersinde bak keyfine boşver bu zengin İstanbul'lulara. Köprüden geçecek adamın ogs'side hgs'side nakit parasıda kredi kartıda olacak işte o kadar. Zenginin malı züürdün çenesini yorarmış benim gibi emekli olunca böyle oluyor işte:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şansına bahtına o zaman [emoji4]

Hgs etiketi çıkmazsa camı söküp atasım geldi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Wd40 çok kolay çıkarıyor etiketi. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Sen Mersinde bak keyfine boşver bu zengin İstanbul'lulara. Köprüden geçecek adamın ogs'side hgs'side nakit parasıda kredi kartıda olacak işte o kadar. Zenginin malı züürdün çenesini yorarmış benim gibi emekli olunca böyle oluyor işte:D

Eyvallah abim, nasılsa ihtiyaç olursa telefon var ararlar yardımcı oluruz :)

Emmi gerekeni yazmış :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...