İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera

Kaan Kepir

Recommended Posts

Olgu Temurtürkan

arkadaşlar, kullandığım özel hayat kelimesine takılmış, ben yasaktır demiyorum olursa bu gerçeke ile olabilir.

hukukta yorum yapmak inanın çok zordur, aynı kanun maddesi her olayda farklı yorumlanır, o yüzden bu olay için demiyorum ama önünüze çıkan olaylarda, olurmu böyle saçma sapan şey demeyin, sizin göremediğiniz bir sebepten olabilir, doğru yada yanlış oda ayrı bir tartışma konusudur.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Öndeki arabanın içini çekerse de öndeki adam bunu farkedip şikayet ederse nolur peki ? :(;)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Aklıma geldi :D

28298_110440628997745_100000954242082_61214_2306312_n.jpg

Ben bu fotoğrafı çektiğim sırada arabanın yanında geçmekte olan kadın birden bana bağırmaya başladı. Kimsin sen, sen nasıl benden izin almadan fotoğraf çekersin, kim olduğunu sanıyorsun, seni şikayet edicem falan diye. Cevap bile veremedim o anda neden bahsettiğini anlamadım çünkü :) Sonradan dank etti :D Senin neyini çekicem be kadın arabayı çektim dedim o da söylene söylene gitti :) Hatta sırf kadın kadraja girmesin diye arabayı bütün olarak çekememiştim :D

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Öndeki arabanın içini çekerse de öndeki adam bunu farkedip şikayet ederse nolur peki ? :D :D

Yok artık Ali Sami sen de :) Yiğitcan bu sana 2. Ali Sami oldu :D

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Ben bir iş yaparken her türlü olasılığı düşünür hep 2. bir plan yaparım :) Napıyım karakterim böyle tongue.png

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Bir kaza yaptığınızda kaza sonrası fotoğrafları çekip delil olarak kullanabildiğiniz gibi, kamera kayıtlarını da kullanabilirsiniz.

Benzin istasyonlarının kameraları vs özel kameralardan nasıl yararlanılıyorsa, bu kameradan da aynı şekilde yararlanılır.

Kanunen hiç bir engel yoktur; çünkü kimsenin özel alanına girip kayıt yapmıyorsunuz. Umuma açık bir fonksiyonu kaydediyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Pahalı almışsın Kaan. focalprice'dan aldım aynısını 58 liraya geldi. Ayrıca neden yasak olsun ki? Yasak diyen kanun var mı?

Mehmet gir focalprice'a al kardeşim. Çeşit çeşit var. HD kayıt yapanı bile var. PArasına göre seçecen artık bir tane. Hadi bakim canım. Sen de al. :rolleyes:

Ahan da adres bu Memedim: http://www.focalprice.com/detail_ERY88B.html

hayırlı olsun ama kullanma kılavuzunda yazdığı üzre, cama içten yapışacak, senin ki gibi dıştan değil, narsist bu, kendine çevirmiştir kesin :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bulaşmasan olmaz de mi? Çikin şey seni. tongue.png Çok içten yapıştırdım merak etmeyesin. Samimi samimi duruyor camda. Görmek istersen gel bi kere. :)

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

Var, ben kullanıyorum... üstelik adi de değil Hd çekim yapıyor, gerektiğinde al eline çocuklarını kaydet...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bunlar tırt.. plakayı okuyamazsın...

Servet bana çıkmasını 50 liraya kilitledi.. :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Muhammed abinin bana hediye olarak gönderdiği de bundan abi. Ben memnunum direkt aynısı mıdır bilmiyorum da görüntü menü aynı. Karanlıkta falan hiç fena görüntü vermiyor. Geçen http://www.aliexpress.com/store/product/car-video-recorder-full-hd-1920-1080P-with-gps-G-sensor-4-LENS-HDMI-and-AV/403646_527814745.html?promotionId=200213829&_componentAcceptorEnabled_=false şu indirimdeydi 50 dolar civarı. Yarı fiyatınaydı. Harika cihaz. Youtube'da örnek videoları var. Cam gibi görüntü.

http://www.aliexpress.com/store/product/Newest-1080P-2-7-HD-TFT-screen-with-night-vision-and-120-degree-ultra-wide-angle/900998_585602584.html?promotionId=200213829&_componentAcceptorEnabled_=false

Şunun fiyatı da güzel. 80 TL'ye mimkin değil burada bulamayız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu tür ürünlerde marka yok Mehmet... Belki de markaların hiç biri girmemiştir bu işe :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bunlar tırt.. plakayı okuyamazsın...

Servet bana çıkmasını 50 liraya kilitledi.. :D

Az kitlemişim, öğro olarak kitleseydim keşke :biggrin:

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Ne oldi hoca? :) Kafan mı karıştı :p

fiyatı fena değilmiş yine bende de var da aynısından güzel alet ,iş görüyor

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Benim memleket oralar ,Bartın'lılar bilir radar olduğunu oralarda aldanmazlar pek ,zaten birkaç yer var basılacak Bartın'da oralar da artık radar oldu

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

fiyatı fena değilmiş yine bende de var da aynısından güzel alet ,iş görüyor

İsmail, fena değili bırak olağanüstü ucuz. Benim de kafam karıştı. :unsure2: Bu durumu görünce biraz araştırdım, kafam daha da karıştı. Al senin de karışsın: http://www.ebay.co.u...=item4d06639668 :p

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...