İçeriğe Yönlendir

34 Gt 5364 Modifiyelerim Sürekli Güncellenecek

Ercan Palabıyık

Recommended Posts

Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Hadi hayırlı olsun güzel olmuş.. Meraklı olmak severek yapmak güzel neticeler veriyor :D Benimde tesisat merakım pek yoktur. Bİr flyAudio yapsam bana yeterde atar :)

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık
Konsoldaki ekranda geri vites kamerası çalışmıyormu..?

Konsoldakine mahsus bağlamadım sadece vitese takınca otomatik geçmesini istemedeğim için güneşlik lcd'sine bağladım yolda giderkende izliyebiliyorum neden derseniz doublede camerayı bağlarsam yolda müzik klip dinleyemeyecektim.

Hepsinden önce mercekli far şart.

Murat abi 1050 senet ödüyorum vede masraflarımla 2 yi buluyor imkanlar çok kısıtlı ama birşeyler yapmaya çalışıyorum Ankara'dan modifiyeli far angel far alacaktımda maddi acıdan yetemedim daha 1 ay içinde bunlar oldu gerisini zamanla :hahahoho:

Hadi hayırlı olsun güzel olmuş.. Meraklı olmak severek yapmak güzel neticeler veriyor :flowers: Benimde tesisat merakım pek yoktur. Bİr flyAudio yapsam bana yeterde atar :)

Seninle ayrıyetten görüşmek istiyorum zaten abi senin arabayı çok takip ettim soracak çok şeyim var ebaydan nasıl malzeme getirebiliyoruz mesala gibi :)

Benim tampon nasıl delinip takılacak onu düşünmekteyim :s Safi çelik :(

Kaliteli Kamera alırsan orjinal dekopaj başlığı içinden çıkıyor zaten bire bir geçiyor

14p72g.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Benim tampon nasıl delinip takılacak onu düşünmekteyim :flowers: Safi çelik :)

Plaka lambalarına takılanları var. sen iste takacak yer buluruz. :hahahoho:

Çok temiz çıkma X paketli farı araştır. çok makul fiyatlara bulunabilir. İstersen yardımcıda olurum.

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Arkadaşlar birşey sorucağım sizlere fordclubtr buluşma yapmıyormu bir ara organizasyonlar vardı toplanacaksanız banada bilgi verebilirmisiniz

Plaka lambalarına takılanları var. sen iste takacak yer buluruz. :hahahoho:

Çok temiz çıkma X paketli farı araştır. çok makul fiyatlara bulunabilir. İstersen yardımcıda olurum.

Abi valla ona sonra bakacağım artık 1 ay sonra düğün var ona yetiştiriceğim arabayı :flowers:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Cumartesi iftar organizasyonu vardı. Bayramdan sonra artık inşallah.

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Murat abi birşey soracağımda sana 2 ay önce haziranda Tekirdağ'daydık tesislerinde bulundunmu eğer oysan sana 3 kişi gelip arabanı satarmısın demişti hatırlıyormusun o çocuk benim işte senin araban 140'lık olup vizyon mavisiydi dimi

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

teşekkürler daha arka mdf kaldı onları doldurucaz 2 anfi bir kapasitör daha takılıcak zamanla

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

O mdf'yi doldurunca bagajdaki litre olayı nasil olacak bas ve oval sesleri birbirine karışmaz mı birde bası öyle bağlayınca tavanda harika dalgalanmalar oluyor :s ön cam çıkmaz merak etmeyin siyah silikonla yapıştırılıyor :good1: zaten kolayına çıkmaz dacia logan da iki tane bas 800 rms ön cam iki cm ten fazla oynuyor daha çıkmadı merak etmeyin :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

O kadar 6*9 havaya bakarken nasıl bir ses kalitesi alacaksınız orada hayretle bakıyorum. Comp alıp polyester işçiliğiyle yukarı açı ile kapılara takılsa ses daha kalite ve yüksek hissedilirdi. Ki bassın titreşimiyle birlikte o 6*9' ların sesleri kaybolup gidecek.

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

O zaman benim ford fabrikadan hatalı çıktı cam konusunda m.acustic 1500.1 anfiyle kickerde 2+2 ohm şuanda anfiden pek açamıyorum çünkü açtığımızda fabrikasyon camdan biraz çıtırtı sesi geldi bizde korktuk açamadım siyah silikon olayı öğrendiğim iyi oldu cam içinde bir görüşeyim bagaj konusunda da 2 tane kicker L7 için kabin yapılacak şuan tekini kullanıyorum diğer malzemelerim elimde hazır.

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Comp. derken mid takımını diyorsan benim askerden önceki arabamda 2 çift mid vardı iyide para vermiştim soun magustu markası kicker L7 le bir açardım özel mdf lerinden tutun polyester dahil özel kaplama astar falan neyse resimlerinide yüklerim eski arabamın görmek istiyenlere kicker vurdumu mid falan bırakmazdı arabada bas sesin üstüne binerdi bende bu konuda buna çok ayar olduğum için soun magusa iyi para veripte pek iyi bir sonuç alamadığım için ferrari alsam yine 6*9 koyarım o kadarda net söylüyorum 8 tane 6*9 içinde zaten tuş takımını onun için yaptın 4*4 kullanabilmek için yolda biri şekil yaparsa tesisat konusunda daha iyi bir ses alabilmek için durum bundan ibaret

+1

Bas sesi tiz sesini öldürecek bencede...

Ama kafalıklar harika olmuş, ellerinize sağlık :)maliyet ne oldu acaba...

Bol bol tiwiter takarız problem değil kafalıklar ise 2005 yılında şahinime almıstım halada kullanırım kafalık fiyatını hatırlamıyorum

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ya sen normal bir l7 den bahsediyorsun, adamlar arkaya 35000 rms subları koyuyorlar, ön tarafa da 4 takım compenant takıyorlar. 6*9 nasıl bir kalitede ses verebilecek ki :)

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

midlere birşey demiyorum çok haklısınız fuarlarda bile mid kullanılıyor ama dediğim gibi ben soğudum mitten orjinal kolonlardan bile sesi temiz alabiliyoruz dışardaki insanlar nerden bilecek mid mi 6*9 mu benim için önemli değil

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

O zaman ön tarafa doğru biraz açılı yaptır ovalleri. Ve altına bir kat daha mdf yaptırt. Orta bassları da onlardan alırsın diyeceğim de arka tarafta orta bass sesi kalmaz.

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Zamanla olacak yoktan var etmeye çalışıyorum şuan rahatlayınca daha iyi olacak 1 aylık aracım bu hale geldi kısmet ama modifiye için yardımcı olacak arkadaşlar bekliyorum uygun jant mesala

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık
Maşallah :)

Kafalıklar gerçekten çok güzel olmuş.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Arkadaşlar birşey sorucağım sizlere fordclubtr buluşma yapmıyormu bir ara organizasyonlar vardı toplanacaksanız banada bilgi verebilirmisiniz

Ercan toplantılar kısmından takip edebilirsin,yakında bir iftar toplantısı var,İnşallah :)

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Kısmetse gelmek görüşmek istiyorum teşekkürler ordan takip ederim

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ercan Palabıyık

çalışmalara devam

oLSoo.jpg

5Ewtx.jpg

rtKNM.jpg

İlgilenen arkadaşlara cumartesi arabanın desibelini ölçtük kicker l7 fiber kabinsiz 136 db çıktı fiberle bakalım ne kadar vuracağız yakında :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ercan Palabıyık

y0GjN.jpg

arkadaslar 2 ci akü icin 2 kicker için ölçüm yaparken birde izalasyon için cektik biseyi denemiş olduk l7 yi bu şekilde koyan arkadaslar için bası benimki gibi yatırın neden derseniz port cıkısı direk bagaja vuruyor arabanın kildini bozucak nerdeyse onun için yatırarak kullanın yada izalasyon sart smile.png

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...