İçeriğe Yönlendir

34 Gt 5364 Modifiyelerim Sürekli Güncellenecek

Ercan Palabıyık

Recommended Posts

Uğur Çınar

her şey güzel olmuş bas kabini spl portlu olsa daha ii olur bide mtx lerin sesi nasil ana üniteyi daha profosyonel olsa daha çok ses alırsınız

Yorum bağlantısı
Aytaç Emre

bir tane l7 o araca hiç birşey yapmaz yapamaz camın esnediğine bakmayın gözünüzü korkutmasın

ikinci akü falan hiçbirşekilde düşünmeyin ben yaptım aracımın elektronik kontrol modülünden oldum:(

yapacaksan öndeki akünü değiştir örneğin stinger in tesisat aküleri var ve bass anfileri ani güç çekimleri oluşturur buna dayanıklı akülerdir tavsiyem bundan yana 2. bir akü hiç bir şeye yaramaz birde ek olarak hibrit kapasitör tak onlar çok kuvvetli oda birtek stingerde mevcut aküden tesisatına gelen kabloyuda 0 awg yaptınmı giçbirşeye gerek kalmaz bassı çiftlemek istiyorsan l7 ile devam etme l7 tam bir sallama makinası ton mon tırt yani sadece gümbürtü kopartıyor bunun yerine cvx alırsan hem ton alırsın hemde müzik dinlersin 2 tane 30 cm cvx kopartır seni hayattan ben jetta aracımda 2 tane 38 hertz taktım ama bass yükseldiğinde hoparlörleri duyamıyorsun herşey sona eriyor sadece titreme ve gümbürtü duyuyorsun herşeyin orantılısı güzel yapabiliyorsan cvx yap olmadı sana tavsiyem 4 ohm luk earthquaqe yada dls iridium !!!

dls de cidden müzik dinlersin tabiki anfinide değiştirmelisin :/

Alpine amfiyle mareada l7 dinledim çok kez,basıncı gırtlağımda hissediyordum.Hiçbişey yapamaz derken?Ki hb arabada çok daha fazla hissedilicek basınç.beklenti meselesi bende l7 kullanırdım ton yerine vurdum mu taş dökecek bas dediğin bence.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ercan Palabıyık

fg4hR.jpg

arkadaslar fiberin kalan 4 mid i de taktım aksama yada yarın resimler geliyor

WruJl.jpg

WruJl.jpg

Güzel bi spl aracı olmuş güle güle titretin :biggrin:

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

maşallah nazar değmesin çok güzel bir sistem olmuş emeğinize sağlık güle güle kullanın :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

her şey güzel olmuş bas kabini spl portlu olsa daha ii olur bide mtx lerin sesi nasil ana üniteyi daha profosyonel olsa daha çok ses alırsınız

ana ünite derken pek anlayamadım 2ci olana ise mtxler deli gibi çalıyo 4 tanesi ile bayabi yarıyodum şimdi 8 ledim ses daha tok çıkar focal yada mtx düşünüyodum focalın 80 wat rms li mid leri 450 tl falan dı biran düsündüm ve bu işler maddiattan kaynaklı işler olduğu için mtx te karar verdim

Güzel çalışmalar çok yakışmış focusa :good1:

teşekkür ederim kardeşim darısı herkesin başına

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

bir tane l7 o araca hiç birşey yapmaz yapamaz camın esnediğine bakmayın gözünüzü korkutmasın

ikinci akü falan hiçbirşekilde düşünmeyin ben yaptım aracımın elektronik kontrol modülünden oldum:(

yapacaksan öndeki akünü değiştir örneğin stinger in tesisat aküleri var ve bass anfileri ani güç çekimleri oluşturur buna dayanıklı akülerdir tavsiyem bundan yana 2. bir akü hiç bir şeye yaramaz birde ek olarak hibrit kapasitör tak onlar çok kuvvetli oda birtek stingerde mevcut aküden tesisatına gelen kabloyuda 0 awg yaptınmı giçbirşeye gerek kalmaz bassı çiftlemek istiyorsan l7 ile devam etme l7 tam bir sallama makinası ton mon tırt yani sadece gümbürtü kopartıyor bunun yerine cvx alırsan hem ton alırsın hemde müzik dinlersin 2 tane 30 cm cvx kopartır seni hayattan ben jetta aracımda 2 tane 38 hertz taktım ama bass yükseldiğinde hoparlörleri duyamıyorsun herşey sona eriyor sadece titreme ve gümbürtü duyuyorsun herşeyin orantılısı güzel yapabiliyorsan cvx yap olmadı sana tavsiyem 4 ohm luk earthquaqe yada dls iridium !!!

dls de cidden müzik dinlersin tabiki anfinide değiştirmelisin :/

su zamana kadar gördüğüm baslardan kralı l7 dir şahsen suan aracımda l7 nin yarıpta dağıtmasından kaynaklı olarak üst tavan sacının ince olması yüzünden anten 3 cm ön cam üstüde 2 cm gidip geliyor ve ben tam l7 için anfiden acamıyorum o tandik kabinle desibelini ölçtük 1365 db cıktı

akü düşünüyorum ama stingeride bir arastırıcam kafama yatarsa dediğini yaparım

cvx için ise bi arkadasımda 2 tane özel fiber kabinden yapılma cvx vardı 500 watt rms veren bisey düsündi l7 tek basına 1000 wat rms mayısta desibel yarışması olacak bende arabayı hazırlıyorum maddi acıdan olursa tabi 2 tane 30 luk kicker l7 solo x seri ile cıkmayı düsüyorum tabi fiber kabinle düşünki bir x seri 2500 watt rms basıyo yine l7 diyorum yine l7 diyorum :))))))

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

videoyu seyretim öncedende izlemiştim hatırlamıs oldum :)) arabayı yaparken görselliğe cok önem vericeğimi söylemiştim benim arac 136 db su halde kabinim gelsin farklı olacak valla car cut marka falan l7 den başkası yalan :))))) bana göre kapılarada koyulacak tabiki ama simdi değil kapılara gerek kaldığında ozaman aracımda 2 tane x seri solo vardır :)))

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık
maşallah nazar değmesin çok güzel bir sistem olmuş emeğinize sağlık güle güle kullanın :nazar: :nazar: :nazar:

teşşekkürler

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

:shok: Güle güle kullanın.

beni hatırladınmı abi :)

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

ercan bu tweeteerin sesine hasta bi takım taksan o kadar bas yalan olur midler

http://www.sahibinde...-76583891/detay

sadece bir tanesi dukkanı inletiyo

baktım kardeşim incelemek lazım ama bi bas kadar yada 4 çift midin verdiğini vermez herhalde ama güzel bi üründe arabada nereye koyucan :))

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

inan veriyo adamın dükkandaki tesisat 3 takım bi tane de tss 20 bağlıydı yalan etti hepsini :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ercan Palabıyık
(düzenlendi)

http://i.imgur.com/XjT3K.jpg

uzun zamandır koymadığım en son bitmiş hali

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Fotoğraf boyutunun ÇOK büyük olması nedeniyle LINK haline getirildi.
Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Bagaj lazım olunca ne yapıyordunuz :)

2 aracım daha daha mehmet abi biri 2009 tit tdci renult cilo dci ikiside dizel bagajlık bisey olunca onlarla tatile cıkarkende bu arabanın arka koltuklarına :))

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ercan Palabıyık

KFPqv.jpg

OTBx2.jpg

y1rBu.jpg

uzun zamandır bizim konsollar için çerçeve cıkmasını bekliyodum cıkıncada birazda indash takılalım dedik bütün izinli günümü yedi ama uğrasması cok güzel oldu

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Güzel olmuş, fakat teyp ekranlı navigasyonlu bişey olsaydı iyi olmazmıydı. Konsol bu şekilde çok garip olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...