İçeriğe Yönlendir

34 Gt 5364 Modifiyelerim Sürekli Güncellenecek

Ercan Palabıyık

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Her yere park edilmez bu vasıta :dance3: ancak bence de ana ünite olarak Avic 9220 iyi gidermiş...

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Güzel olmuş, fakat teyp ekranlı navigasyonlu bişey olsaydı iyi olmazmıydı. Konsol bu şekilde çok garip olmuş.

navigasyon pek istemedim kosol içinse eskisi daha güzel gibi ama bence indash daha güzel vede kalite bakımından

Navitech gibi bir markayı niye seçtiniz anlamış değilim :(

navitech i parasızlıktan aldım desem bana ne dersin 550 lira pıoneer 1200 lira musait olunca onuda değiştiricem ama inanki ses kalitesi de güzel

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

Her yere park edilmez bu vasıta :dance3: ancak bence de ana ünite olarak Avic 9220 iyi gidermiş...

abi avici gecen gün elime aldım baktım ve inanmassın yumatu suny gibi duruyo vede normal doublelerden ekranı daha küçük ben konsolun adam gibi durmamasından şikayetçiydim şimdi bana göre mükammel oldu

Araya anfi girince, ses kalitesinin farkı aşırı belli olmaz zaten.

çağlar abi inanmassın asırı değişti ve anfilerin ayararını yeniden yaptın sub 14 e kadar dayıyabiliyosun

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ekranı 6.1, daha ufaktır ama ekran kalitesi, menu geçiş hızı vs. hissedilir değişiktir. Konsola da tam uyumlu, siyah.

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

ekranı 6.1, daha ufaktır ama ekran kalitesi, menu geçiş hızı vs. hissedilir değişiktir. Konsola da tam uyumlu, siyah.

çok cihaz değistirdim ama en güzel yakısanı cyclone oem gerisi yalan :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok cihaz değistirdim ama en güzel yakısanı cyclone oem gerisi yalan :)

nerede üretiliyor acaba? google da aratsak (almanca ve ingilizce lisanında, 1 adet teyp çıkar mı acaba) yan, Türkiye haricinde satışı var mı?

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

nerede üretiliyor acaba? google da aratsak (almanca ve ingilizce lisanında, 1 adet teyp çıkar mı acaba) yan, Türkiye haricinde satışı var mı?

bilmiyorum abi ama e bay dan biraz daha makul diyolar yada amerikadan californiyada tanıdıgın olacak ordan getirtebilirsen ordan alabilirsin ıphone 4 s bile 250 dolar

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)
Araya anfi girince, ses kalitesinin farkı aşırı belli olmaz zaten.

Anfi olmayan sesleri (ana ünitenin işleyip çıkaramadığı sesleri) nasıl oluşturabilsin ki abi? anfi yalandır. Olan birşeyi güçlendirir.

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

keşke biraz daha bütçeyi yükseltip alpine pionner kenwood marka tercih etseydiniz daha iii olurdu ses kalitesi navitech göre iki kat daha arttar hayırlı olsun gene bide cerceveyi konsol rengine boyayabilirseniz daha yakışıklı olur biraz sırıtmış

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

keşke biraz daha bütçeyi yükseltip alpine pionner kenwood marka tercih etseydiniz daha iii olurdu ses kalitesi navitech göre iki kat daha arttar hayırlı olsun gene bide cerceveyi konsol rengine boyayabilirseniz daha yakışıklı olur biraz sırıtmış

ugur pıoneer av 6050 indash vardı onu almak istedim ağır geldi biraz neden dersen focus taksiti mazotu vergisi kendi ihtiyaçların falan :) arabanın böyle hale gelmesi bile iyi bi durum benim için çerceve için de kafamda ya boya yada 3m yada varsa ford bayisinden titanium konsol yapıskanı varsa istiyicem çervele için kapalam aynı renge yaklasır en azından

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

inanıyorum bütçe cok önemli bu işte ii bilrim :D nakitte sıkıntı çok oluyor keşke biraz daha bekleseyidniz derdim :D

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ercan Palabıyık

arka fiber ile ilgilenebilirim

verebilirim 350 tl ye bırakırım

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

arka fiber ile ilgilenebilirim

Fiyati indirdim kardesim 300 tl

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ercan Palabıyık

6JwfbPi.jpg

ana ünite değişti pıoneer 5450 avp

Yorum bağlantısı
Umut Özkan

çok iyi bir tesisat olmuş ellerinize sağlık. bir sorum olacak bu ilk resimlerdeki araç teyibinden bende aldım ama maalesef gps kartı yoktu internette ne kadar baktıysam da bulamadım bir kaç program indirdim olmadı acaba bu konuda bir bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

çok iyi bir tesisat olmuş ellerinize sağlık. bir sorum olacak bu ilk resimlerdeki araç teyibinden bende aldım ama maalesef gps kartı yoktu internette ne kadar baktıysam da bulamadım bir kaç program indirdim olmadı acaba bu konuda bir bilginiz var mı?

merhaba bende kartı bulamadım servisinden alıyosun bildiğim kadarıyla birde bence kendin yapmaya çalışma cihaz cabuk kafayı yiyiyo bide geri vites camerasını bağlarken cyclone yi ucurmuştum o yüzden bana sorarsan kullanma daha iyi :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ercan Palabıyık

4M3OCWu.jpg

MGax4Oe.jpg

arkadaşlar cadence amfi aldım kendimce artık sona doğru gidiyorum cadancenin yeni cıkan anfisi google'da bile cıkmıyor şimdilik yarında kapılara 115 rmslik midleri giriyorum dahada artık tesisat serüvenimi bitirmek istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Ercan Palabıyık

arkadaşlar pıoneer indashımı satıyorum sitede ilanı yeni koydum ilgilenen arkadaşlar bakabilirler  forum özel fitatı 650 tl dir sıfır fiyatı zaten 1100 tl dır herkese teşekkürler 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...