İçeriğe Yönlendir

Renault Kangoo İç Temizlik

Servet Aydın

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Normal insanlar:

1. Halıyı sileceğim diye komple iç döşemeyi dağıtmaz

2. 10.000lik otomobili 100 TL lik kriko ile kaldırırlar, 50.000 lik kaldırma aparatı kullanmazlar

3. Güzel olmuş.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Normal insanlar:

2. 10.000lik otomobili 100 TL lik kriko ile kaldırırlar, 50.000 lik kaldırma aparatı kullanmazlar

3. Güzel olmuş.

Huu :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Huu :p

Karizması ağır basan araç olunca....

Normal insanlar:

3. Güzel olmuş.

Şimdi ben tamamen normalmiyim :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Oh ne güzel, mekan müsait, ekipman bol, böyle temizliği yapmakta ne var. :p

Ellerine sağlık abi, çok güzel olmuş. :D

Gelde modiyi kırklayalım :)

"Aslan bindiği arabadan belli olur" eline sağlık "Temizlik imandan gelir" alanada hayırlı olsun.

Adnan abi çoğu kimse iş için kullandığımı anlamazdı. Bir el direksiyonda diğer elde bez araç sürerdim :)

Maşallah. Tam bayramlık temizlik olmuş..

Evet konu komşu esnaf oo bayram temizliğimi diye takılıyordu :rofl:

Eline sağlık tertemiz olmuş...

Sağ olasın Fatih. Epey yordu ama..

Amcamın bir renosu vardı,içini dışını bir yıkardı,yani bu kadar uğraşacağına aracın içini fırçalayıp,hortumla su tutsan daha kolay olmazmıydı Servet abi :) Ellerine sağlık abi,mis gibi olmuş valla...

:fiuw:

Aklımdan geçmedi değil. Ancak elektronik fren sistemi, Yastık yorgan sistemi ve güç hattı içerde olmasa yapardım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
245bin km'de o direksiyon nasıl öyle temiz kaldı? Soyulma falan?

Sani direksiyon değişik bi nane. Soyulacak malzeme yok. Vites topuzu inceldi bir yerinden :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
245bin km'de o direksiyon nasıl öyle temiz kaldı? Soyulma falan?

Orcinal rengi gri imiş :D ne soyulması, adam yola çıkıyor 1000km direksiyon çevirmeden gidiyor, bu arabaya , normal insanların 40.000km si gözü ile bakmalı derim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Orcinal rengi gri imiş :D ne soyulması, adam yola çıkıyor 1000km direksiyon çevirmeden gidiyor, bu arabaya , normal insanların 40.000km si gözü ile bakmalı derim.

:p

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Süper olmuş abi , şimdi ne keyifle binersin ama sigara içerken için bi cız eder. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Süper olmuş abi , şimdi ne keyifle binersin ama sigara içerken için bi cız eder. :D

Artık Honda'da yaptığım gibi sigara içeceğim zaman çekerim bi kenara :)

Tam iç dış temizlik olmuş elinize sağlık.

Teşekkürler Fatih..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ellerine sağlık Servet, sıfır gibi olmuş. yakında Dergaha ek bina yaptırırsın artık.

fordclubtr araç bakım istasyonu diye. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Tam detaylı temizlik olmuş onca parçayı söktükden sonra elinize sağlık..araç dış görünüşden çok diri duruyor 245 bin kilometresine göre.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
elinize sağlık çok temiz gözüküyor araç 245bin de değilde yeni trafiğe çıkmış gibi maşallah :police: birde direksiyonun önündeki ekranlı mekanizma nedir merak ettim?daha önce hiç görmemiştim

Teşekkür edrim. Temizliğinden ziyade mekanik olaraklimitlerinde kullanmak ömrü çok uzatıyor. ScanGauge menü konsolu ortadaki..

ellerine sağlık Servet, sıfır gibi olmuş. yakında Dergaha ek bina yaptırırsın artık.

fordclubtr araç bakım istasyonu diye. :hahahoho:

Yan dükkana zaten talibiz abi :hahahoho:

Tam detaylı temizlik olmuş onca parçayı söktükden sonra elinize sağlık..araç dış görünüşden çok diri duruyor 245 bin kilometresine göre.

Aracım ekmek kapım. Son hali ile tahminim 100k. sorunsuz gider.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Bizim birader günde 2 paket sigara içer. Her içişinde camı aralar. Arabasına biniyorum da, hiç sigara içilen bir araba gibi değil.

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bizim birader günde 2 paket sigara içer. Her içişinde camı aralar. Arabasına biniyorum da, hiç sigara içilen bir araba gibi değil.

Connect gibi camı dikey açılanlar dumanı çekemiyor. Benim en büyük avantajım camı aralayınca ve sigara sol elimde durunca ne kül nede duman birikmesi oluyor. ancak içsem bile araçta ve evde sigara kokusuna dayanamıyorum, iğrenç oluyor :9

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bu temizlikten sonra hiç 200bin'i devirmiş görünümü kalmamış araçta. Eski hali biraz yorgun duruyordu Servet abi...

Bu arada Servet abi buraya ne zaman geliyoruz? Mercek olayına girmeyi düşünüyorum onun hakkında bikaç bilgi alocam senden. Senin verdigin cevaplara göre ya hemen uygulamaya geçicem yada askerden sonraya erteliycem işi o nedenle gözümü fazla korkutma :friends:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Abi bize de gelsene temizliğe :crazy: Akşamdan hipoya mı yatırdın ne ettin boyle tertemiz olmuş :friends: Eline sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bu temizlikten sonra hiç 200bin'i devirmiş görünümü kalmamış araçta. Eski hali biraz yorgun duruyordu Servet abi...

Bu arada Servet abi buraya ne zaman geliyoruz? Mercek olayına girmeyi düşünüyorum onun hakkında bikaç bilgi alocam senden. Senin verdigin cevaplara göre ya hemen uygulamaya geçicem yada askerden sonraya erteliycem işi o nedenle gözümü fazla korkutma :D

Bu ayın 2. haftası Rize'deyim. Gelince görüşürüz.

Abi bize de gelsene temizliğe :D Akşamdan hipoya mı yatırdın ne ettin boyle tertemiz olmuş :D Eline sağlık

Kaşınma. Sen geleceksin nasılsa burada senide aracıda bi güzel çitileyeceğim :D

Servet abi ellerine sağlık :D

Sağ olasın Ersen..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...