İçeriğe Yönlendir

Ka - Hakkında Herşey

Bekir Polat

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Oto ekspertiz motor testlerini dikkate almayın.
Sanayide bir usta bakmalı bence.
Onun dışında klasik ikinci el alım testlerini kendiniz yapabilirsiniz.
Forumda böyle bir konu var olmalı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir Ford KA'dan anlayan usta bulun, ona baktırın. Bir çok usta uzaylı muamelesi yapıyor maalesef.

Yorum bağlantısı
Tuğberk Gezer

teşekkürler yorumlar için ama Antalya'da iyi anlayan bir usta yok malesef.aradım ama bulamadım. Dynomos ve otorapor çok iyimiş bu konuda olmadı hem exper hemde ustaya göstereyim.

Yorum bağlantısı
Özgür Ecevitci
On 21.06.2018 at 23:08, Gurur Aytekin yazdı:

Hocam son durum nedir ?

Kusura bakmayın koşuşturmacadan dolayı bilgilendiremedim. Ürün Litvanya'dan elime ulaştı,resimdekinin aynısı. Emme manifoldu değişti aracın ve çekiş,yakıt,ses gibi sorunlar ortadan kalktı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
On 07.07.2018 at 18:11, Tuğberk Gezer yazdı:

teşekkürler yorumlar için ama Antalya'da iyi anlayan bir usta yok malesef.aradım ama bulamadım. Dynomos ve otorapor çok iyimiş bu konuda olmadı hem exper hemde ustaya göstereyim.

ka'nın facebook gruplarına bakarsanız AYT de iyi olan ustaları tespit edebilirsiniz.

bence mantıklı bi karar yeniden KA almak :biggrin: Şu anda istanbulda ve ankarada aracını satan birileri var AYT çıkarsa haber ederim.

Yorum bağlantısı
Tuğberk Gezer

teşekkürler hocam :)

23 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

ka'nın facebook gruplarına bakarsanız AYT de iyi olan ustaları tespit edebilirsiniz.

bence mantıklı bi karar yeniden KA almak :biggrin: Şu anda istanbulda ve ankarada aracını satan birileri var AYT çıkarsa haber ederim.

teşekkürler hocamm

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Azad Mirzade
(düzenlendi)
On 16.05.2018 at 13:43, Gurur Aytekin yazdı:

Herkese merhaba Ankaradaki “FORD KA ÇETESİ” tam gaz devam ediyor. Önceden yazmıştım tekrar hatırlatmak isterim. Türkeyenin genelinden çok kötü durumlarda ki Ka ları toplayıp boyatıp yan sanayi parçalar takıp satmaya devam ediyolar.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kadife-kirmizisi-collection-565771221/detay ilanlarından birisi bu artık ford ka bizim işimiz yazmıyolar fotoğrafta arkadaki Ka lar gözüküyor zaten. Keçiören 19 Mayıs Mahallesi yazan adresler genelde bu arkadaşlarım oluyor. Hatırlatmak istedim. Ticari amaclı bana göre insanları dolandırmak için vasat Ka ları satarak insanları Ka’dan soğutuyorlar. Dikkat etmekte fayda var 👍

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-fabrikadan-orjinal-arac-collection-554337377/detay bu ilanda o arkadaşların

19 mayıstan birileri yine KA satıyor :) senin sayende gerekli uyarıları yaptık, bakalım.

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...