İçeriğe Yönlendir

Ka - Hakkında Herşey

Bekir Polat

Recommended Posts

Musa Değerli
12 dakika önce, Gurur Aytekin yazdı:

Benim aldığım yerin sitesinde mevcut değildi aradım ellerinde mevcuttu. Arayıp sormakta fayda var abi ?

Numarayı versene abi yarın bi arayalım.ben telefonla aradım hiçbirinde yoktu

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin
(düzenlendi)

Ttek Fford:0222 237 07 09 

Kirazcı oğlu : 0222 237 71 73

Buyur abi umarım vardır ellerinde. Firmaların ikisi de Eskişehirde.

tarihinde Gurur Aytekin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
15 saat önce, Gurur Aytekin yazdı:

Ttek Fford:0222 237 07 09 

Kirazcı oğlu : 0222 237 71 73

Buyur abi umarım vardır ellerinde. Firmaların ikisi de Eskişehirde.

Sağol Gurur depodaki kaçak kapaktan ona küçük conta gibi birşey yaptım içine kesildi.Ama sanırım bu arada kutuya zarar verdik hala damlama var.

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Anladım abi.Tarif etmesi zor değilse nerden damlatıyo abi ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Şimdi, Gurur Aytekin yazdı:

Anladım abi.Tarif etmesi zor değilse nerden damlatıyo abi ?

Arabanın altında tam yerine bakamadım zira üstten birşey görünmüyor.Sağ aks tarafına yakın bir yerde 

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin
(düzenlendi)

Belki son kalan damlalardır abi bi süre takip etmekte fayda var diye düşünüyorum ? Direksiyon kutusumu yağ kutusumu abi ?

tarihinde Gurur Aytekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
2 dakika önce, Gurur Aytekin yazdı:

Belki son kalan damlalardır abi bi süre takip etmekte fayda var diye düşünüyorum ?

Vallahi eğer direksiyon kutusunu mekaniğe çevirebilen bir yer bulursam kaldırıp atacağım bu hidroliği.Motor üzerinden de pompanın yükünü alırım mis gibi olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kara

Amortisör takozunda marka önemli mi sizce ? Yerliler var bir de corteco var ama corteco çok pahalı. Tavsiyeniz nedir ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Halil Dündar2

1)  çeki demiri olan varmı :) benim yokta.. bulamadım da. bahar geldi ka yı dağlara ormanlara kampa trackinge götürme vakti.2 gündür parçacıları gezdim ama bulamadım. "bu olur" "her arabaya olur bu" dedikleri hep büyük geliyor.. internette de bulamadım.

2) karter koruma yok ve bu gideceğim yollarda sıkıntı oluşturması muhtemel. yaptıran yada uyumlu bir koruma varmıdır?

3) ka yı 5cm civarı yükselttirsem diye düşünüyorum kauçuk arasına alüminyum parça koydurup.4 kişi arabayla giderken her kasis her çukur arka taraftan tekere sürtüyor. hem dağ yollarında da işime yarar diye düşünüyorum.. yada şöyle yaptır diyenlerden yardım bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Herhangi bir ceki demirini alıp yeniden olçüye göre dis actır ben öyle yapacağım :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Halil Dündar2 yazdı:

1)  çeki demiri olan varmı :) benim yokta.. bulamadım da. bahar geldi ka yı dağlara ormanlara kampa trackinge götürme vakti.2 gündür parçacıları gezdim ama bulamadım. "bu olur" "her arabaya olur bu" dedikleri hep büyük geliyor.. internette de bulamadım.

2) karter koruma yok ve bu gideceğim yollarda sıkıntı oluşturması muhtemel. yaptıran yada uyumlu bir koruma varmıdır?

3) ka yı 5cm civarı yükselttirsem diye düşünüyorum kauçuk arasına alüminyum parça koydurup.4 kişi arabayla giderken her kasis her çukur arka taraftan tekere sürtüyor. hem dağ yollarında da işime yarar diye düşünüyorum.. yada şöyle yaptır diyenlerden yardım bekliyorum..

4 kişilik araçta teker sürtmesi mevcutsa, ya lastikler yanlış ölçüde, ya da amortisörler yaylar bitmiş durumdadır. Öncelikle bu kontrol edilmeli.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Doğuş Yılmaz

Arkadaşlar merhaba,el freni çekili durumda,silecek suyu fışkırtınca el freni gösterge ışığı hafif zayıflıyor,daha önce yoktu bu. Gösterge ışığımda pırpır ediyordu oda aramızdan ayrıldı :D Akü çok iyi durumda aslında kar kış soğuk demeden tek marşta alıyor. Ha bu arada parkların bi tarafı yanmıyor,bunlar bağlantılı mı hepsi birbiriyle :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Parklar için sigorta kontrolü.

Işık dalgalanması için dinamo kontrolü.

Ayrıca mutlaka akü voltaj kontrolü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

parklar ampul ya da sigortadır. el fren çekili iken farı yakın kalorifer fanın açın bakalım zayıflama oıluyore mu yine?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz
On 29.03.2017 at 17:00, Çağlar Bayur yazdı:

parklar ampul ya da sigortadır. el fren çekili iken farı yakın kalorifer fanın açın bakalım zayıflama oıluyore mu yine?

Ne var ne yok açtım,sadece su sıkarken hafif bi zayiflama oluyor ışıkta.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Su motoru ve veya tesisatta bir aşırı akım çekme var o zaman

Yorum bağlantısı
Doğuş Yılmaz
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Su motoru ve veya tesisatta bir aşırı akım çekme var o zaman

Ben bi boşlukta bi elektrikçiyi ziyaret edeyim :)

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Bizim arabaların beyinlerinin yan sanayisi oluyomu ya da orjinalı varmı ? Benim arabanın beyninin üzerinde marka olarak GLOSTER yazıyor ?

Yorum bağlantısı
Mert Burak Akıncı

Merhaba arkadaşlar, arka amartisör parça ve işçilik fiyatı piyasada ortalama ne kadar? Bilginiz var mı :)

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Markanın bi önemi varmı peki Çağlar hoca m

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Obd cihazı almak istiyorum da iphone ile bağlantı nasıl olur ios ile uyumlu bulabilirmiyim bi bilginiz varmı ?

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Obd cihazı almak istiyorum da iphone ile bağlantı nasıl olur ios ile uyumlu bulabilirmiyim bi bilginiz varmı ?

Wifi olanlarıyla güzel sonuć alanlar var
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...