İçeriğe Yönlendir

Ka - Hakkında Herşey

Bekir Polat

Recommended Posts

Gurur Aytekin
(düzenlendi)

Musa abi çok iyisin valla ?? yazmıştımda abi yeşil turuncu kabloların olsuğu soket diye sağlık olsun ?

tarihinde Gurur Aytekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Soketin ney olduğunu hala bulamadım bilen istatlardan yardım bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Çağlar hocam o kısım dar olduğu için telefonu sokamadım  oraya :D  manifolda su hortumunun birleşim yerinin alt tarafında kalıyo soket  üstteki fotoğraflardan belki anlayabilirsiniz yerini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Bilir

klimalı kullanımda 5-10 dakikadan sonra fan acılmaya baslıyor sizinde klima uzun süre acıldıktan sonra gürültülü fan sesi geliyor mu hararet göstergesi midir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

klima açınca fan o an dönmeye başlamalı? 2 devreliridr sıcaklık düşmesse hızlanır

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Caner Bilir

ben pek bilmiyorum ama klimayı acınca arabanın ön tarafından gürültülü vuuu diye ses geliyor sogutmaya calısan fan sesidir diye düşündüm herkeste olan bir şey mi arabanın dısında olanlar dahada gürültülü duyuyor

Yorum bağlantısı
Caner Bilir

bilmiyordum teşekkürler peki bu fan sesinin cok gürültülü oluşu normal midir yeni arabalarda hic rastlamadıgım bir ses

Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay

gurur bey sorduğunuz soket krank konum sensörünün  soketi sanırım.

Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Doğukan hocam krank konum sensörü olsa  soketi çekiliydi ne zamandır öyle bilmiyorum. Krank konum sensörü olsa soketi takılı değilken araç çalışmaz diye biliyorum ama yanılıyorda olabilirim.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Gurur Aytekin

Arkadaşlar herkese merhaba  üzülerek ilk arkadaşımdan ayrıldım.  

qJbEqV.jpg

Ben aracın duruş yönünün tersi istikametten geliyordum fotoğraftaki beyaz clioda ambulansın geldiği yönden geliyordu. Bana yeşil ışık yanıyordu yoluma  40-45 km hızla devam ettim bana çarpan clionun caddesinde ki hiç bir trafik lambası çalışmıyormuş 60-70 km hızla frene basmadan iki caddenin birleşim yerinde bana sağdan çarptı ve 180 derece dönerek durdum. Bana çarpıcağını anlayınca belki kurtarırım umuduyla direksiyonu sola kırmıştım bu şekilde sanırım  kapıdan değil arabanın direk kısmından vurdu. Araçta 3 kişiydik yolcu tarafında kız arkadaşım ve hemen onun arkasında kardeşim oturuyordu. Arabanın direği koltuğa kadar dayandı tavandan önden arkadan gerdirdi bagaj bile açılmıyordu.Camlar kalıp halinde düştü param parça olmamasıda şansımız sanırım.3ümüzde ufak şişliklerle atlattık ama direk kapıdan vursaydın belki daha kötü şeyler olabilirdi.

QpaQXr.jpg

9DQGXO.jpg

Fotoğraflarda tam belli olmuyor ancak aracın sağ tarafı üçgen şekilde içe göçük durumda. Sonuç olarak karşı taraf %100 suçlu çıktı ve aracımı perte çıkarttılar. Cana geleceğine mala gelsin dedik. İçimde yinede bir burukluk var ilk arkadaşımdan böyle ayrılmak istemezdim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cok gecmis olsun. Sizlere bi sey olmamis ya, onemli olan o.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geçmiş olsun, en küçük Ford bile sağlam gibi duruyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, görevini yapmış aracınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gurur Aytekin

Herkese teşekkür ederim inşallah kimse yaşamaz böyle şeyleri.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Geçmiş olsun Gurur.Sevindirici olan sizlere birsey olmamış gerisi arabadir gelir gider.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...