İçeriğe Yönlendir

Ka - Hakkında Herşey

Bekir Polat

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
12 dakika önce, Ergin Özgür yazdı:

20 LT benzin yüklemiştim, terkar neredeyse araba yolda kalacak kadar boşaldığında ise 336 Km yol gitmiş oldum. 100 liraya 336 Km, km de 30 kuruşa tekabül ediyor. Ağaşı yukarı böyledir diye düşünüyorum yanılıyor muyum?

Hesap çok sağlıklı değil ama 6 litre.. normal bence.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

5.8 Tl lik benzin fiyatıyla Km de 30 kuruş yapan arabaya abi derim saygıda kusur etmem.6 Litre KA ların fabrika verisinde bile olmadığını da hesaba katarsak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ergin Özgür
Şimdi, Musa Değerli yazdı:

5.8 Tl lik benzin fiyatıyla Km de 30 kuruş yapan arabaya abi derim saygıda kusur etmem.6 Litre KA ların fabrika verisinde bile olmadığını da hesaba katarsak.

Bahsettiğim yakıtla şehir içinde de otobanda da sürüş yaptım, ayrıca üşenmeyi bırakıp tam bir ölçüm yapsam iyi olacak :) o zaman harcamayı tekrar paylaşıyor olurum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Şahin Kutun
On 04.12.2017 at 18:03, Azad Mirzade yazdı:

175/65r/14    82t  üzerinde bu yazıyor.

Tam tekerlere gidiyor demeyelim, ben öyle hayal ettim ama çok yakındı, hatta o teker çubuklarının üzerine geliyordu baya, bu hırpalamış olabilir dedi.

Boşalan yağı doldurmak için tekrar direksiyon hidroliğine yağ eklediler, hortum direksiyonla alakalıydı yani. Zaten sorunum da direksiyondu.

Ben de çok anlamadım :) evet direksiyonla alakalıydı. Sanıyorum olayı detaylı anlatamadığım için karıştı biraz.

Ama çözüm olarak hortumu değiştirdi ve tekrar direksiyon hidrolik yağı ekledi.

sorun halloldumu?

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
11 saat önce, Şahin Kutun yazdı:

sorun halloldumu?

evet benimki hortum kesiğinden ibaretmiş ucuz atlattık :)

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
On 02.02.2018 at 09:21, Azad Mirzade yazdı:

evet benimki hortum kesiğinden ibaretmiş ucuz atlattık :)

gerçekten ucuz atlatmışsınız  :)     hortum değiştimi yoksa eklememe yapıldı?

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
On 03.02.2018 at 09:48, Şahin Kutun yazdı:

gerçekten ucuz atlatmışsınız  :)     hortum değiştimi yoksa eklememe yapıldı?

Araya bi bilezik koydu halloldu baska bi degisim olmadi. ☺ bi de yeni yag ekledi 40tl ye bitti gitti. Bu aralar masallahi var ka mın nere sursem gidiyor bana misin demiyor. 

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
2 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Araya bi bilezik koydu halloldu baska bi degisim olmadi. ☺ bi de yeni yag ekledi 40tl ye bitti gitti. Bu aralar masallahi var ka mın nere sursem gidiyor bana misin demiyor. 

güzel çözüm olmuş. ka iyi bakıldıktan sonra kullanımı çok zevkli bir araç :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

herkese merhaba 

bu sabah dışarı çıktığımda arabanın biri önde biri arkada iki tekerinin havasının inik olduğunu gördüm moralim bayağı bozuldu neyse dedim yapacak birşey yok spora gittim  

spordan sonra havası mı inmiş yoksa biri patlatmışmı diye detaylı bakınca iki tekerinde sibop unun dipten kırılmış olduğunu gördüm tabii şok oldum, kim hangi amaçla böyle birşey yapabilir aklım almıyor, 

benim sorum sadece sibopları değiştirebilirmiyim yoksa  komple tekerlermi değişmesi lazım? cevaplar için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
herkese merhaba 
bu sabah dışarı çıktığımda arabanın biri önde biri arkada iki tekerinin havasının inik olduğunu gördüm moralim bayağı bozuldu neyse dedim yapacak birşey yok spora gittim  
spordan sonra havası mı inmiş yoksa biri patlatmışmı diye detaylı bakınca iki tekerinde sibop unun dipten kırılmış olduğunu gördüm tabii şok oldum, kim hangi amaçla böyle birşey yapabilir aklım almıyor, 
benim sorum sadece sibopları değiştirebilirmiyim yoksa  komple tekerlermi değişmesi lazım? cevaplar için şimdiden teşekkürler
Siboplar değişir sıkıntı yok :) Geçmişolsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

Siboplar değişir sıkıntı yok :) Geçmişolsun

teşekkür ederim musa abi internetten mi sipariş etmem lazım bütün siboplar olurmu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Geçmiş olsun Şahin, hayret ediyorum şu insanlara, kimsenin iğnesine bile zarar veremem adamların haline bak.Hayır zarar verirken görsem yine kıyıp dövemem :) ahh ahh ergenlik ne güzeldi hiç düşünmeden dövebiliyordum milleti iki kızdan sonra çok duygusal bir adam oldum ben ya :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
58 dakika önce, Şahin Kutun yazdı:

teşekkür ederim musa abi internetten mi sipariş etmem lazım bütün siboplar olurmu?

Herhangi bi oto lastik tamircisine gidip değiştirtebilirsiniz.tanesi 10 tldir en fazla.geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
18 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Geçmiş olsun Şahin, hayret ediyorum şu insanlara, kimsenin iğnesine bile zarar veremem adamların haline bak.Hayır zarar verirken görsem yine kıyıp dövemem :) ahh ahh ergenlik ne güzeldi hiç düşünmeden dövebiliyordum milleti iki kızdan sonra çok duygusal bir adam oldum ben ya :)

evet yaş ilerledikçe insan daha sakin oluyor :)

10 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Herhangi bi oto lastik tamircisine gidip değiştirtebilirsiniz.tanesi 10 tldir en fazla.geçmiş olsun

şimdi yaptırdım geldi tekerleri aldı götürdü yaptı getirdi 50 tl istedi 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
55 dakika önce, Şahin Kutun yazdı:

evet yaş ilerledikçe insan daha sakin oluyor :)

Getir götür parası,biz taş mı yiyelim? kafası :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Bedava hem de servis yapacak :)Valla bedava
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
1 saat önce, Musa Değerli yazdı:
4 saat önce, Şahin Kutun yazdı:

Bedava hem de servis yapacak :)Valla bedava

getir götür bencede fiyat makul

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Uygun rakam. Geçmiş olsun.

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Musa Değerli

Hiçbir rakam dizisini böyle korumuyorumdur :)Her hafta WD40 fıs fıs ve kapat izerini ört :)9aa60a3ec6a9075543a0c9a8cef4b754.jpg

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
4 saat önce, Musa Değerli yazdı:

Hiçbir rakam dizisini böyle korumuyorumdur :)Her hafta WD40 fıs fıs ve kapat izerini ört :)9aa60a3ec6a9075543a0c9a8cef4b754.jpg

aracın tabanı beton değil demi? sanki betonun üstündeki kireçler dökülüyor :biggrin:

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
aracın tabanı beton değil demi? sanki betonun üstündeki kireçler dökülüyor [emoji3]
Sizin arabalar metalmi yoksa :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

Sizin arabalar metalmi yoksa :)

bu iyiydi :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Zamanında pas sökücü ve scotch süngerle öyle bir ovalamışım :) O duvar gibi görünen izler onlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...